Magazin

Hande Doğandemir’in yeni sevgilisi kim? Hande Doğandemir dizileri!

Hande Doğandemir sevgilisi? Hande Doğandemir boy! Hande Doğandemir dizileri!

Reklamlar

Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 tarihinde Ankara‘da ailesinin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Annesi bir kamu kurumundan emekli, babası ise banka emeklisidir. Birçok dizi ve film projesinde yer alan güzel ve başarılı oyuncunun hayatı merak konusu olmuştur. Hakkında internet üzerinde aratılan Hande Doğandemir sevgilisi, Hande Doğandemir boy, Hande Doğandemir dizileri, Hande Doğandemir yaş gibi başlıkların olduğu görülmektedir. Sizler için güzel oyuncuyu araştırdık ve yazıya aktardık. Keyifli okumalar..

Hande Doğandemir kimdir?

Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 tarihinde Ankara‘da ailesinin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Annesi bir kamu kurumundan emekli, babası ise banka emeklisidir. Ankara’da okuduğu ortaokul ve lisede Fransızca eğitim görmüştür. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümünden İletişim sosyolojisi üzerine eğitim görerek mezun olmuştur. Üniversite son sınıfta Erasmusla altı ay Fransa’nın Lilla şehrine giderek orada okumuştur.

Üniversite bittikten sonra farklı bir alanda çalışmak istemiş olup ekran arkası deneyimler edindikten sonra
Akademi 35’buçukta oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır.
Kamera arkasında programcılık yapmaya, ilk olarak stajyerlik ile başlamıştır. Daha sonra rejiye geçmiştir ve sonra çalıştığı yerde editör yardımcısı olmuştur. Bir dönem Vahide Gördüm ve Altan Gördüm‘ün oyunculuk okulunda da eğitim almıştır.

Reklamlar

2011 yılında TRT Okul’da “Hatırlar mısınız?” adlı programda iki yıl sunuculuk yapmıştır.

2013 yılında Nejat İşler‘le birlikte “Eti Browni” reklamında rol alan güzel oyuncu bu reklam ile daha da fazla insana ulaşarak ününe ün katmıştır.

2013 tarihinde Kanal D‘de gösterime giren “Güneşi Beklerken” dizisinde başrollerini Emre Kınay, ve Kerem Bursin ile paylaşmıştır.Doğandemir bu proje çok geniş kitlelere ulaşmıştır ve bir anda şöhret olmuştur. Dönemim en iyi dizilerinden birinde rol alması kariyer hayatını olumlu yönde etkilemiştir.
Aynı zamanda 2014 yılında Lipton reklamında oynamıştır.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında Aralı 2015 de oynamaya başlayacak olan “Kara Kış” adlı dizide Şükrü Özyıldız ile birlikte oynadı.

Reklamlar

2015 yılında başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Sezin Akbaşoğulları, Seçkin Özdemir, Sarp Akkaya, Barış Arduç ve Tomris İncer gibi oyuncuların paylaştığı “Racon: Ailem İçin” dizisinde Yağmur/Azra karakterini canlandırmıştır.

Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız ile 2015 yılında yapılan ve 29 Ocak 2016’da gösterime giren “Her Şey Aşktan” filminde de başrol oynamıitır.
Başarılı oyuncunun 1.70 boyunda ve 53 kilo civarında olduğu bilinmektedir.

Şimdi gelelim Hande Doğandemir sevgilisi, Hande Doğandemir boy, Hande Doğandemir dizileri, Hande Doğandemir yaş gibi merak konusu olan başlıklara ve bunların cevaplarına. Yazımızın geri kalanında tüm sorulara ve Doğandemir hakkında merak edilen şeylerin cevaplarına ulaşacaksınız.

Hande Doğandemir kaç yaşında?

Güneşi Beklerken isimli televizyon dizisinde rol almasıyla birlikte bir anda şöhrete kavuşan ve geniş kitleler tarafından merak edilmeye başlanan Doğandemir 22 Kasım 1985 doğumlu olup 2022 yılının Kasım ayı itibariyle 37 yaşında olacaktır.

Hande Doğandemir'in yeni sevgilisi kim? Hande Doğandemir dizileri!
Hande Doğandemir’in yeni sevgilisi kim? Hande Doğandemir dizileri!

Hande Doğandemir aslen nereli?

Adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncunun asıl memleketinin neresi olduğu hayranları ve izleyicileri tarafından büyük bir merak konusu haline gelmiştir. Ankara’da doğan ve yaşamının belli bir bölümünü burada devam ettiren oyuncu baba tarafından da aslen Ankara’lıdır.

Hande Doğandemir hangi burç?

Güzel oyuncu Doğandemir, 22 Kasım 1985 yılında doğmuş olup Yay burcu kadınıdır.

Hande Doğandemir boy

Doğal güzelliği ve kusursuz fiziği ile de dikkat çeken yetenekli oyuncu 1,70 boyundadır.

Hande Doğandemir kilo

Fit görünümü ve orantılı fiziği ile izleyicileri kendine hayran bırakan Doğandemir 53 kilodadır.

Hande Doğandemir'in yeni sevgilisi kim? Hande Doğandemir dizileri!
Hande Doğandemir’in yeni sevgilisi kim? Hande Doğandemir dizileri!

Hande Doğandemir mesleği

Küçük yaşlardan beri birçok alanda başarı kazanmış olan güzel oyuncunun, birden fazla alanda mesleği bulunmaktadır. Dört adet meslek sahibi olan Doğandemir’in meslekleri aşağıda verildiği gibidir;

 • Oyuncu
 • Sunucu
 • Sosyolog
 • Sinema Oyuncusu

Hande Doğandemir dizileri

Birçok dizi ve filmde yer almış olan başarılı oyuncunun yer aldığı dizi projeleri şu şekildedir;

 • Annemizi Saklarken
 • Hükümsüz
 • Kırmızı Oda
 • Yüzleşme
 • Can Kırıkları
 • Muhteşem Yüzyıl: Kösem
 • Hayatımın Aşkı
 • Racon: Ailem İçin
 • Güneşi Beklerken
 • Leyla ile Mecnun
 • Şubat
 • Böyle Bitmesin
 • İbreti Ailem
 • Sen De Gitme
 • Keskin Bıçak
 • Kahramanlar

Ayrıca Doğandemir’in Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisindeki canlandırdığı hareketten dolayı bir takım olaylar yaşanmıştır. Doğandemir, “Muhteşem Yüzyıl”daki rolü nedeniyle ünlü rap’çi Cardi B’nin kendisine kafayı taktığını ve Twitter’da kendisi üzerinden linç kampanyası başlattığını söylemiştir. Doğandemir verdiği bir röportajda bu olayı şu şekilde anlatmıştır; “Cardi B, ‘Muhteşem Yüzyıl’ hastası çıktı. Kösem’i ortadan kaldıran Turhan Sultan’ı oynadım ben orada. Küfür kıyamet! Linç kampanyası başlattı bana Twitter’da. ‘Allah belanı versin’ falan demiş. Ben de ‘Hayırdır Cardi’ciğim, n’oluyor ya’ dedim.”

Hande Doğandemir filmleri

 • Daha İyi Bir Yarın
 • Nuh Tepesi
 • Kaybedenler Kulübü Yolda
 • Her Şey Aşktan
 • Bana Masal Anlatma

Hande Doğandemir evli mi?

Birçok ünlü ve set arkadaşı ile ismi anılan ve hakkında birçok aşk iddiası bulunan Hande daha önce hiç evlilik yapmamıştır ve bekardır.

Hande Doğandemir'in yeni sevgilisi kim? Hande Doğandemir dizileri!
Hande Doğandemir’in yeni sevgilisi kim? Hande Doğandemir dizileri!

Hande Doğandemir sevgilisi

2020 yılının başlarında Doğandemir’den aşk paylaşımları gelmeye başlamıştı. Genç oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Kerem Arslanoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı.Çiftin aslında birkaç aydır birlikte oldukları fakat yakalanmamak için uzak bir yerde buluştukları öğrenilmişti. Kerem Arslanoğlu’nun Kadir Has Üniversitesinde Oyunculuk ve Tiyatro Bölümü eğitimi aldığı ve iyi bir tiyatrocu olduğu bilinmektedir. Fakat ikili uzun bir süre geçmeden ayrılmıştır.


2021 yılında ise Doğandemir’in ismi Yavuz Can Konyalı ile anılmaya başlamıştı. Çiftin “Daha İyi Bir Yarın” adlı filmin setinde yakınlaştıkları iddiaları bulunmaktaydı. Haklarında çıkan aşk iddialarının yanı sıra iki aydır birlikte oldukları haberler de gündemde dolaşmaya başlamıştı. Bu konu hakkında net bir bilgi bulunmamakla beraber çiftin aşkını gözlerden uzak yaşamak istediği söylentileride bulunmaktadır. Yavuz Can Konyalı’nın üç yıldır 2015 Miss Turkey ikinci güzeli Aslı Melisa Uzun ile birlikte olduğu ve Doğandemir’le tanışmadan bir ay önce ilişkisini bitirdiği bilinmektedir.

Hande Doğandemir İnstagram adresi

Sosyal medayı aktif olarak kullanmakta olan ünlüler arasında bulunan Doğandemir’in İnstagram hesabında 2.5 milyon takipçisi bulunmaktadır. Cesur pozları ve güzelliği ile binlerce beğeni ve yorum alan Doğandemir’in adına açılmış birçok fan sayfasıda bulunmaktadır. Kısa sürede izleyici tarafından benimsenen ve hayran kitlesini büyük ölçüde artıran güzel oyuncunun İnstagram hesabına aşağıdaki linkten ulaşmanız mümkündür.

Hande Doğandemir İnstagram adresi; https://www.instagram.com/handedogandemir/?hl=tr

Hande Doğandemir Twitter adresi

İnstagram platformunun yanı sıra, en büyük sosyal medya platformundan olan Twitter’ı da aktif şekilde kullanan oyuncunun bu uygulama üzerinde de birçok hayranı ve takipçisi bulunmaktadır. Twitter’da ”dogandemirhande” kullanıcı adı ile karşımıza çıkan Doğandemir’in hesabında 855,5 bin takipçi bulunmaktadır. Başarılı oyuncu Twitter hesabını 2012 yılının Ekim ayından beri kullanmaktadır. Güzel oyuncunun Twitter profiline aşağıda vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Hande Doğandemir Twitter adresi; https://twitter.com/dogandemirhande?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

En güncel magazin olaylarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx