Magazin

Merve Sanay Kimdir?

Reklamlar

Bir süre önce sosyal medya hesabı çalınan Merve Sanay’ın ismi oyuncu Engin Öztürk ile anılmıştır. Dj ve sosyal medya fenomeni olan Merve Sanay’ın boyu, yaşı, kilosu, kariyeri ve hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Merve Sanay Kaç Yaşında?

Merve Sanay 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2024 itibari ile 28 yaşındadır.

Merve Sanay’ın Boyu

Merve Sanay’ın boyu 1.78 cm’dir.

Reklamlar

Merve Sanay’ın Kilosu

Merve Sanay’ın 58 kilodur.

Merve Sanay
Merve Sanay

Merve Sanay Mesleği

Merve Sanay, DJ’lik yapmaktadır. Periscope yayınları ile başlamış ve sonrasında İnstagram hesabında da çok sayıda takipçiye ulaşan Merve Sanay sık sık paylaşımları ile gündeme gelmektedir. Merve Sanay ‘Türk Lokumu’ isimli bir film de rol almıştır. Periscope ile tanışmadan önce bayan kuaförü olarak çalıştığını söylemiştir.

Merve Sanay Ailesi

Merve Sanay’ın bir abisi vardır. Merve Sanay’ın çektiği videolardan dolayı babası ile arası açıktır. Uzun süre babası ile görüşmediğini söylemiştir.

Merve Sanay
Merve Sanay

Merve Sanay Kariyeri

Merve Sanay 2016 yılında Türk Lokumu isimli sinema filminde rol almıştır. Ayrıca gece kulüplerinde parti düzenlediğini ve partilerde dj olarak eğlence mekanlarında yer aldığını dile getirmiştir. Kendisi gibi instagram ve sosyal medya fenomeni Damla Ekmekçioğlu ile birlikte bir çok eğlence mekanında dj olarak çalışmalarına devam etmektedirler. Merve Sanay Damla Ekmekçioğlu ile aynı evde İstanbul’da yaşadığını söylemiştir. Fakat sık sık farklı kulüplerde çalışmalarını gerçekleştirmek için sürekli il dışına çıktığını da belirtmiştir.

Reklamlar
Merve Sanay
Merve Sanay

Merve Sanay Hakkında

Merve Sanay 3 kez hatim indirdiğini, Kuran-ı Kerim’i Arapça olarak okuyabildiğini söylemiştir. Ramazan aylarında oruç tuttuklarını, geçmiş zamanlarda namaz kıldığını ve teravih’e gittiğini bir videosunda söylemiştir. Cinsel tercihi takipçileri tarafından merak edilen bir diğer sorudur bu soruya da aslında kızlardan daha çok hoşlandığını, ancak evlenip çoluk çocuğa da karışmak istediğini de söyleyerek yanıtlamıştır. Son olarak evlendikten sonra her şeye de tövbe edebilirim diye sohbeti bitirmiştir.

Merve Sanay İnstagram

Merve Sanay’ın 2020 yılı itibariyle İnstagram hesabında takipçi sayısı 1,2 milyon civarındadır. Aynı şekilde Twitter hesabı da çok sayıda takipçisiye sahiptir. Ayrıca Periscope üzerinde de çok sayıda takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx