Magazin

Pelin Sönmez’in son hali görenleri şaşırttı!

Pelin Sönmez kaç yaşında? Pelin Sönmez Candar kimdir?

Reklamlar

Pelin Sönmez’in son hali görenleri oldukça şaşırttı. Akasya Durağı adlı milyonlarca insanın izlediği dizi ile tanınan oyuncunun paylaştığı fotoğrafları görenler tanıyamadı.  Akasya Durağı adlı komedi dizisinde Osman Ağa’nın kızı Dilek karakterini canlandıran yetenekli oyuncu, izleyici tarafından çok benimsenmişti. Peki, Pelin Sönmez kimdir? Pelin Sönmez Candar evlendi mi? Pelin Sönmez kaç yaşındadır? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sizler için derledik, keyifli okumalar.

Pelin Sönmez'in son hali görenleri şaşırttı! 2024 Pelin Sönmez

Pelin Sönmez Kimdir?

27 Nisan 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kocaeli Üniversitesi Derbent Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Seyahat İşletmeciliği Bölümü mezunudur. Jimnastik ve dans eğitimleri almıştır ve 14 yaşındayken MMC adlı müzik kanalında VJ’lik yapmaya başlayarak pop müzik dünyasına adım atmıştır. Sönmez, müzik sektöründe beklediği popülerliği göremediğinden dolayı oyunculuk sektörüne girmeye karar verdi. 2008-2011 yılları arasında  Akasya Durağı adlı komedi dizisinde Osman Ağa’nın kızı Dilek karakterini canlandırmıştır.27 Ekim 2017 tarihinde vizyona giren Yanlış Anlama adlı filmde Günel rolünü oynamıştır. Alev Alev dizisinde ise Ahenk karakterini canlandırmıştır.. Ayrıca Eyüp Sultan Yolcusu adlı televizyon filminde de rol almıştır.

Pelin Sönmez Candar

Pelin Sönmez Candar, 2018 yılında Cem Çandar ile evlenmiştir. Cem Candar’la nikâh masasına oturan Pelin Sönmez Candar evlendiğini sosyal medyadan duyurmuştur. Pelin Sönmez Candar fotoğrafın altına, “Kendi özgür iradenizle Cem Candar‘ı eşiniz olarak kabul ediyor musunuz? – Evet” notunu düştüğü görülmektedir.

Reklamlar

Pelin Sönmez kaç yaşında?

27 Nisan 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu ve şarkısı 2022 yılı Nisan ayı itibari ile 34 yaşında olacaktır. Yaşını hiç göstermeyen güzel oyuncu hala görenleri büyülemeye devam ediyor.

Pelin Sönmez aslen nereli?

Doğum yeri İstanbul olan güzel oyuncu halen burada yaşamaktadır. Fakat ailesi hakkında detaylı bilgi bulunmadığı için aslen Trabzon- Sürmene’li olduğu bilinmektedir. Verdiği bir röportajda burun estetiği ile ilgili soru alınca memleketini söyleyerek açıklama yapmıştır.

Pelin Sönmez hangi burç?

27 Nisan’da dünyaya gelen herkesin olduğu gibi, güzel oyuncumuzda Boğa burcudur. Boğa burcu kadınlarının özellikleri arasında olan ‘ boğa burcu kadınlarının güzelliğinin dikkat çekici olması’ maddesi, bizlere burç özelliklerini taşıdığını düşündürüyor.

Pelin Sönmez ne iş yapıyor?

İki farklı meslek grubu ile karşımıza çıkan Sönmez’in bir zamanlar şarkıcılık yaptığı bilinmektedir. Şarkı söylemeye erken yaşta başlayan başarılı oyuncu bu alanda istediği popülerliği yakalamadığı için farklı bir alana yönelmiştir. Müzik sektöründen sonra oyunculuk alanına yönelen Sönmez’in istediği popülerliği burada yakaladığı bir gerçektir. Akasya Durağı’nda canlandırdığı Dilek karakteri ile tanınan güzel oyuncunun iki mesleği vardır diyebiliriz.

Reklamlar

Pelin Sönmez estetik

Geçmişten günümüze kadar yaşadığı değişim ile görenleri şaşkına çeviren Pelin Candar kendisine bu konuda yöneltilen soruları cevaplamıştır. 2018 yılında yapılan bir röportajda burnu estetik mi? sorusuna

‘Trabzon-Sürmeneliyim. Bunu duyanlar bana “Burnun estetikli mi?” diye soruyor. Hayır. Vücudumun hiç bir yerinde estetik yok’ diyerek açıklık getirmiştir.

Pelin Sönmez'in son hali görenleri şaşırttı!
Pelin Sönmez’in son hali görenleri şaşırttı!

Pelin Sönmez Murat Dalkılıç

2009 yılında ünlü sanatçı Murat Dalkılıç ile ilişki yaşayan güzel oyuncu, 2012 yılında ayrılmıştır. Başarılı oyuncu Murat Dalkılıç ile beraberlik yaşadığı zamanlarda, yakışıklı şarkıcının soyadını dövme olarak yaptırmıştır. 2014 yılının Mayıs ayında iş adamı Cengiz Çolak ile Amerika’nın Los Angeles şehrinde evlenen Sönmez, Dalkılıç dövmesini sildirme konusunda anlaşmazlık yaşayınca 2016 yılında Cengiz Çolak ile boşandı.

Pelin Sönmez ifşa

Bu zamana kadar birçok ünlünün ismi ifşaları ile anılmıştı. İfşa mağduru olanların içine yetenekli oyuncununda adı eklenmiştir. Ne yazık ki başarılı oyuncunun da ifşaları bir süre gündemi meşgul etmiştir ve skandal olarak paylaşılmıştır. Hakkında çıkan ifşa iddialarına yanıt vermeyen güzel oyuncunun böyle bir durumu olmadığı ortaya çıkmıştır. Başarılı oyuncunun hiçbir ifşa videosu ve görüntüsü bulunmamaktadır.

Pelin Sönmez sosyal medya hesapları

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımları ile gündemde bomba etkisi yaratan güzel oyuncu çok geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Zaman geçtikçe güzelliğine güzellik katan oyuncunun gönderileri binlerce yorum ve beğeni almaktadır. Sizler için sosyal medya hesabını araştırdık.

Pelin Sönmez'in son hali görenleri şaşırttı! 2024 Pelin Sönmez

Pelin Sönmez’in son hali görenleri şaşırttı!

Pelin Sönmez İnstagram

Bu zamana kadar 163 gönderi paylaşmış olan başarılı oyuncunun İnstagram hesabında 60,6B takipçisi bulunmaktadır. İnstagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Pelin Sönmez Youtube

Yetenekli oyuncu ve şarkıcının şuan kendine ait bir Youtube kanalı bulunmamaktadır. İnternet üzerinde birçok yerde fotoğraf ve videoları bulunmaktadır.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx