Magazin

Reynmen kimdir? Yusuf Aktaş kimdir?

Reklamlar

Müzik dünyasının parıldayan yıldızlarından olan Reynmen ( Yusuf Aktaş ) sosyal medyanın da ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Yakışıklılığının yanı sıra sesi ile de büyülemeye devam eden Reynmen ( Yusuf Aktaş ) bir çok şarkı çalışmasında bulundu. Reynmen ( Yusuf Aktaş ) kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başardı. Takipçileri ise sık sık arama motorlarında yakışıklı müzisyen hakkında sorular sorumaya başladılar.

Reynmen ( Yusuf Aktaş ) kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Reynmen kimdir? Yusuf Aktaş kimdir?
Reynmen kimdir? Yusuf Aktaş kimdir?

Reynmen kimdir? Yusuf Aktaş kimdir?

Sosyal medya dünyasında müzik platformlarında Reynmen kullanıcı isimi ile bilinen başarılı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş 6 Aralık 1995 tarihinde dünyaya geldi. Aslen Sivaslı olan başarılı sosyal medya fenomeni ilköğretimi Ahmet kabaklı okulunda kurken Fatih Sultan Mehmet ilköğretim okuluna nakil oldu ve eğitimli orada tamamladı.

Reklamlar

Canlı yayın uygulamasına çekmiş olduğu videoları ile bir anda fenomen haline gelen ve sosyal medya kullanıcıları tarafından hızlıca takip edilmeye başlanan Reynmen kullanıcı isimli Yusuf Aktaş 2019 yılının Ocak ayında Derdim Olsun şarkısı ile Türkiye çapında en yüksek dinlenme ulaşarak rekora imza attı. Daha sonra 2019 yılında çıkardığı ela adlı müzik videosu ile de Türkiye’nin en çok izlenen videolar arasına girdi. Başarılı sosyal medya fenomeni isim 2019 yılında Houze İstanbul ismini verdiği müzik şirketini kurdu.

Müzik şirketini kurduktan sonra “Hevesim Yok” , “Yoksun Başımda”  “Radyoda Neşet” ve “Dolunay şarkılarını klipsiz olarak Leila adlı parçasını ise video klipli olarak çıkarttı. Dijital platformlarda yapmış olduğu şarkılar ile geniş hayran kitlelerini ulaşmayı başaran başarılı sosyal medya fenomeni hakkında üzücü bir İddia magazin gündemine atılmıştı.
Korona virüse yakalandı iddiaları sonrası gözler başarılı sosyal medya fenomenine çevrilmişti. Yusuf Aktaş yaptığı açıklamada korona virüs olduğunu duyururken sağlık durumunun iyi olduğunu da dile getirdi.

Reynmen ( Yusuf Aktaş ) kaç yaşında?

Kısa zamanda büyük bir kitleye hitap etmeye başlayan Yusuf Aktaş hakkında merak edilen bir çok detay ortaya çıktı. Takipçileri ve adına açılan fan sayfaları sık sık arama motorlarında yakışıklı fenomenin hayatı hakkında sorular sormaya başladılar. En merak edilen soruların başında ise sosyal medya fenomeninin yaşı oldu. 6 Aralık 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 25 yaşında.

Reynmen ( Yusuf Aktaş ) aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. İstanbul’da yaşamını sürdüren fenomen isim aslen Sivaslıdır, baba tarafından ise Azerbaycan göçmenidir.

Reklamlar

Reynmen ( Yusuf Aktaş ) hangi burç?

6 Aralık 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Yusuf Aktaş’ın burcu oldu.6 Aralık 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Yay burcudur.

Reynmen ( Yusuf Aktaş ) boyu ve kilosu?

Başarısı ile büyüleyen sosyal medya fenomeni oyuncu, düzgün fiziği ile de akıllarda soru işareti bıraktı. Bir çok gencin idolü aline gelen Yusuf Aktaş’ın boyu ve kilosu merak konusu oldu. 1.78cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni isim 82kg ağırlığında.

Reynmen “Melek” şarkısının sözleri

Hazır değildim (ooh)
Bir anda oluverdi
Nasıl anlatsam sana (ooh)
İçimde ki bu derdi
Olamıyorum ya (ooh)
Hayallerime mâni
Seni bir gün görse güneş (ooh)
Utanıpta sönerdiÇok güzelsin yani
Meleksin, bu garip çocuksa fani
Düştüm gökyüzünden


Gözümdeki halkalar hep senin yüzünden
Hiç yok ki ihtimali
Ne olur o zaman, bu benim hâlim
Dayanmak çok zor buna
Beni de al yanınaOh, ooh
Beni de al yanına, oh, ooh
Gidelim bu dünyadan, oh, ooh
Beni de al yanına, oh, ooh

Geçeceği yok
Çektiğim dertlerin, düzenim kalmadı
Razıyım her şeye, ya beni al, yada öldür
Beni yor, beni boğ, beni soy, benim ol
Deli oldum bak sana
Rüya ile yaşamın arasında
Sıkışıp kaldım, inandım, ah, yalanlarına
Bir yerdeyim yollar
Sonunda diyorlar
Hiç uğraşma bi’ daha olmaz
Bu saatten sonra

Çok güzelsin…

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Paylaşımları ve yakışıklılığı ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin hayatı aynı zamanda takipçileri tarafından da oldukça merak ediliyor. Bekar olan sosyal medya fenomeni oyuncunun şuan hayatında birisi olup olmadığı konusunda ne yazık ki bu çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Reynmen ( Yusuf Aktaş ) korona virüse mi yakalandı?

Başarılı sosyal medya fenomeni hakkında üzücü bir İddia magazin gündemine atılmıştı. Korona virüse yakalandı iddiaları sonrası gözler başarılı sosyal medya fenomenine çevrilmişti. Yusuf Aktaş yaptığı açıklamada korona virüs olduğunu duyururken sağlık durumunun iyi olduğunu da dile getirdi.

Reynmen kimdir? Yusuf Aktaş kimdir?
Reynmen kimdir? Yusuf Aktaş kimdir?

Reynmen ( Yusuf Aktaş ) mesleği ne?

Sesi ile dinleyenleri büyülemeye devam eden başarılı şarkıcı kariyerinin en parlak dönemlerini yaşamaktadır. Bunun haricinde dijital platform ile de alakadar olmaya devam eden başarılı sosyal medya fenomeni burada da geniş hayran kitlelerine ulaşıyor.

Reynmen ( Yusuf Aktaş ) ne kadar kazanıyor?

Takipçileri tarafından sık sık arama motorlarında ünlü fenomen oyuncunun ne kadar kazandığı sorulmuş olsa da ne yazık ki bu konu hakkında araştırma yapmamıza rağmen bir bilgiye sahip olamadık. En Kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reynmen ( Yusuf Aktaş ) albümleri

2019 yılının Ocak ayında Derdim Olsun şarkısı ile Türkiye çapında en yüksek dinlenme ulaşarak rekora imza attı. Müzik şirketini kurduktan sonra “Hevesim Yok” , “Yoksun Başımda”  “Radyoda Neşet” ve “Dolunay şarkılarını klipsiz olarak Leila adlı parçasını ise video klipli olarak çıkarttı.

  • Derdim Olsun
  • Hevesim Yok
  • Yoksun Başımda
  • Radyoda Neşet
  • Dolunay
  • Leila
  • Melek

Sosyal medya hesapları

Asıl çıkışını yakaladığı Youtube platformu ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşan Reynmen ( Yusuf Aktaş ) bu platformda 6.33M aboneye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Reynmen ( Yusuf Aktaş ) instagram da ise 7.1M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ayda Kutay kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx