Salkom

Salkom Altın Tozlu Krem (Gold Powder Anti-Aging)

Reklamlar

Salkom Altın Tozlu Krem 24 ayar altın parçacıkları içeren mucizevi kremdir. Bünyesindeki altın parçacıkları sayesinde cilt hızlı bir şekilde nemlenerek daha sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Bu şekilde cildiniz daha sıkı bir görünüme kavuşur. Ciltte yaşlanma sürecini yavaşlatarak kolojen üretimini artırır maksimum etki sağlar. İçeriğindeki Altın Tozunun da katkıları ile Kırışıklar, Sarkmalar, Kahverengi Lekeler, Cilt Kuruluğu ve Cildin Donuk Görünümüne Karşı, cildin yaşlanmasına bağlı olarak ortaya çıkan birden fazla belirti ile savaşan bir üründür.

Özellikle olgun cilde sahip olanlar için özel olarak geliştirilmiş olan Gold powder Yaşlanma Etkilerine Karşı Yenileyici Bakım Kremi, yoğun nemlendirici yapısı ile ciltte en sık görülen Kırışık, Sarkma, Kahverengi Leke, Cilt Bakımı, Cilt Kuruluğu ve Cildin Donuk Görünümü gibi yaşlanma belirtileriyle savaşır.

Reklamlar

Yapısında bulundurduğu yenileyici aktif maddeler ile cildin yenilenmesine katkı sağlar. Gün geçtikçe cilt kendini yeniler, yoğun şekilde nemlenir ve sıkılaşır, kırışıkların ve kahverengi lekelerin görünümü azalır. Cildiniz daha sağlıklı ve gözalıcı bir görünüm kazanır.

Salkom Altın Tozlu Krem Antı-Agıng Krem Kullanım Şekli

Altın Tozlu Krem kullanmadan önce cildinizi temizlemelisiniz. Temizledikten sonra dairesel hareketlerle yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Her gün düzenli olarak kullanırsanız daha güzel bir sonuç alırsınız.

Salkom Altın Tozlu Krem Kullanımı
Salkom Altın Tozlu Krem Kullanımı

Altın Tozlu Kremi Hangi Cilt Tipine Sahip Olanlar Kullanmalıdır?

Altın Tozlu Krem tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Uyarı ve Saklama Koşulları:

Salkom Altın Tozlu Kremin gözünüz ile temasından kaçınınız. Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında ve kendi ambalajı içerisinde saklayınız. S.K.T ve Parti No ambalaj üzerindedir.

Reklamlar
İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx