Magazin

Sıla Doğu kimdir? Nez Demir ile neden kavga ettiler?

Reklamlar

Ünlüler dünyasının tanınan isimlerinden birisi olan Sıla Doğu, İnstagram platformunda da geniş hayran kitlelerine ulaşamaya devam ediyor. Başarılarının yanı sıra güzelliği ile de bir çok sosyal medya kullanıcısının ilgisini üzerine çekmeyi başaran sosyal medya fenomeni hakkında bilinmeyen bir çok detayı yazımızda siz değerli takipçilerimiz için derledik. Instagram platformunda paylaştığı içerikler ile oldukça sevilen bir isim haline gelen Doğu’nun takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Sıla Doğu kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Sıla Doğu kimdir?

Sosyal medya da çok konuşulan isimlerden olan Sıla Doğu güzellik merkezi bulunmaktadır. Ablası ile beraber kurdukları kozmetik markasını tüm Türkiyeye duyurulmuş ve çok beğenilen markalardan olmuştur. Doğu’nın sevenleri ve takipçileri tarafından biyografisi, sosyal medyayı sallandıran kavgası, güzellik merkezi ve fiziksel özellikleri gibi birçok konu takipçileri tarafından sıkça araştırılan konulardan olmuştur. Tam adı Sinem Sıla Doğu’dır. 1996 yılında Adana da dünyaya gelen Sıla Doğu çocukluktan beri hayali oyuncu olmakmış. Ailesi’nin izin vermemesi nedeniyle olamamıştır. ama kendi ismini duyuran başarısı iş insanı olmuştur.

Reklamlar

2014 yılında Elidor Miss Türkiye yarışmasına katılmış ve ablası Dilan Polat ile Dosivens kozmetik markalarını kurmuşlardır. Ünlü isimlerin sık sık ziyaret ettiği ne sosyal medya dünyasının da yakından takip ettiği isimlerden birisi haline gelen sosyal medya fenomeni güzel hem üretmiş olduğu içerikler ile hem de yaptığı iş ile ön planda olmayı başardı. Şeyma Subaşı, Aleyna Tilki, Nez Demir Selin ciğerci gibi birçok ünlünün sıkça ziyaret ettiği bu güzellik merkezinin vazgeçilmez isimlerinden birisi olan Doğu Nez Demir ile yaşamış oldu kavga ile magazin gündemine oturdu.

Başarılı sosyal medya fenomeni ablası Dilan Polat ve yakın arkadaşları Nez Demir arasında sosyal medyaya yansıyan ve birbirlerine paylaşımları olan kavga ile gündeme oturmuşlardır. Yakın arkadaşlar Nez Demir’in Doğu hakkında uyuşturucu kullandığını ve suç olduğunu ifade eden paylaşımı ilen başlayan kavgada Doğu ve ablası Dilan Polat tepkisi ve Doğu’nun gerekirse gidip kan, saç örneği veririm ben kullanmıyorum açıklaması yapmıştır ve Nez Demir’e bir çok şey söylemiş ve bunu sosyal medya hesabında canlı yayında yaparak söylemiştir.

Sıla Doğu kimdir? Nez Demir ile neden kavga ettiler?
Sıla Doğu kimdir? Nez Demir ile neden kavga ettiler?

Sıla Doğu kaç yaşında?

1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise başarılı oyuncunun yaşı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 29 yaşında.

Sıla Doğu aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Reklamlar

Sıla Doğu hangi burç?

8 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Doğu’nun burcu oldu. 8 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Boğa burcudur.

Sıla Doğu’nun boyu ve kilosu?

Başarısı ile büyüleyen sosyal medya fenomeni oyuncu, düzgün fiziği ile de akıllarda soru işareti bıraktı. Bir çok gencin idolü aline gelen Doğu’nun boyu ve kilosu merak konusu oldu. 1.75cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni isim 53kg ağırlığında.

Sıla Doğu’nun sevgilisi var mı?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun özel hayatı oldu. Takipçileri tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan başarılı sosyal medya fenomeni ismi adı sık sık arama motorlarında geçmeye başladı. Bizler de siz değerli takipçilerimiz istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ancak ne yazık ki başarılı oyuncunun hayatında birisi olup olmadığı konusunda herhangi bir bilgiye ulaşamadık.

Sıla Doğu kimdir? Nez Demir ile neden kavga ettiler?
Sıla Doğu kimdir? Nez Demir ile neden kavga ettiler?

Sıla Doğu’nun kardeşi var mı?

Ablası Dilan Polat; 1990 doğumlu olmakla birlikte, manken ve modeldir. Şuan ki çalıştıkları ve isimlerini duyurdukları şirketi birlikte kurmuşlardır. Erkek kardeşi Can Doğu’dur.

Sıla Doğu’nun mesleği ne?

2017 yılında ablası ile birlikte kurduğu Dosivens kozmetik markası ile bir çok şube açmışlardır ve bir çok ünlünün de makyajını yapmışlardır. Bunun dışında ağırlıklı olarak dijital platformlar ile alakadar olmaktadır.

Sıla Doğu şirket mi kurdu?

2017 yılında ablası ile birlikte kurduğu Dosivens kozmetik markası ile bir çok şube açmışlardır ve bir çok ünlünün de makyajını yapmışlardır. 4 yıllık şirketi ile başarıya ulaşan kardeşler kendilerinden ve şirket başarıları ile çok sık gündem olmaktadırlar.

Sıla Doğu ne kadar kazanıyor?

Makyaj yetenekleri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Sıla Doğu Nez Demir neden kavga ettiler?

Sıla Doğu, ablası Dilan Polat ve yakın arkadaşları Nez Demir arasında sosyal medyaya yansıyan ve birbirlerine paylaşımları olan kavga ile gündeme oturmuşlardır. Yakın arkadaşlar Nez Demir’in Sıla Doğu hakkında uyuşturucu kullandığını ve suç olduğunu ifade eden paylaşımı ilen başlayan kavgada Sılan Doğu ve ablası Dilan Polat tepkisi ve Sıla Doğu’nun gerekirse gidip kan, saç örneği veririm ben kullanmıyorum açıklaması yapmıştır ve Nez Demir’e bir çok şey söylemiş ve bunu sosyal medya hesabında canlı yayında yaparak söylemiştir.

Sıla Doğu estetik mi yaptırdı?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Sıla Doğu kimdir? Nez Demir ile neden kavga ettiler?
Sinem Doğu kimdir? Nez Demir ile neden kavga ettiler?

Sıla Doğu sosyal medya hesapları 

Yaptığı işten ve sosyal medya kullanımı sevmesi ile sevenleri ve markasını kullanan kişilerin takip etmesi ile geniş bir takipçi kitlesine ulaşmıştır. İnstagram hesabında 1,5 M takipçisi ve son paylaştığı fotoğrafta 12.634 beğenisi bulunmaktadır.

  • İnstagram Hesabı

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Ersin Yekin kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx