Snow Smile

Snow Smile Diş Beyazlatıcı ile Gülüşünüze Güzellik Kazandırın

Snow Smile Diş Beyazlatıcı Nasıl Kullanılır?

Reklamlar

Snow Smile Diş Beyazlatıcı, en son teknolojiyi kullanan bir diş beyazlatma kitidir. Snow Smile Diş Beyazlatma Cihazı kısa bir zaman içinde dişleri daha beyaz hale getiriyor. Snow Smile Diş Beyazlatıcı nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır ve fiyatı nedir gibi soruların cevaplarını bu yazıda bulacaksınız.

Snow Smile Diş Beyazlatıcı Tanıtımı – Özge Ulusoy

Snow Smile Diş Beyazlatma Ürünü Nedir?

Hiçbir şey parlak, beyaz dişlerden daha güzel görünemez. Ayrıca dişçiye gitmek hem biraz can sıkıcı hem de pahalıdır. Geçici diş beyazlatma çözümleri yerine kalıcı olarak dişlerinizi kar beyazı haline getirmek ister misiniz? O halde Snow Smile Diş Beyazlatıcı cihaz, profesyonel sonuçlar sunmak için ödüllü LED etkinleştirme teknolojisini kullanır.

Dişlerinizi beyazlatmak, dişlerinize zarar vermemeli. Hassas dişler, köprüler, laminant kaplama ve implantlarda bu cihaz güvenli bir şekilde kullanılabilir. Hassas dişler ve diş etleri göz önünde bulundurularak tasarlanan beyazlatma kiti, ağrıya neden olmadan dişleri aydınlatmaya ve kahve ve şarap lekelerini gidermeye yardımcı olur. 

Reklamlar

Bu diş beyazlatma kiti daha beyaz bir gülüşe daha hızlı sahip olmak için ihtiyacınız olan her şeyi kapsar. Bu diş beyazlatma kiti patentli LED diş beyazlatma ışığına sahip ağızlık, üç adet beyazlatma serumu, bir adet bakım serumu, bir adet özel taşıma kılıfı ve kullanma kılavuzu ile gelir. Üstelik, bir kiti yaklaşık 75 defa kullanabilirsiniz.

Snow Smile Diş Parlatıcı
Snow Smile Diş Parlatıcı

Snow Smile Diş Parlatıcı Fiyatı

Snow Smile diş beyazlatma kitinin fiyatı 499 liradır. 

Snow Smile Diş Beyazlatma
Snow Smile Diş Beyazlatma

Snow Diş Beyazlatma Ne İşe Yarar?

Snow Smile Diş Beyazlatıcı cihaz, ev tipi diş beyazlatma pazarında liderdir ve FDA onaylıdır. Tescilli beyazlatma formülü, en zorlu lekeleri bile hassasiyete neden olmadan silebildiği için yurtdışında popüler hale gelmiştir.

Snow Smile Diş Beyazlatıcı cihaz, diş hekimi randevularına gitmeden, rahatsız edici diş beyazlatma şeritleri kullanmadan veya faydasız uygulamalar olmadan dişlerin beyazlatılmasını kolaylaştırır. 

Reklamlar

Snow Smile Diş Beyazlatıcı tedavisi, her türlü lekeyi hedef alan LED ile etkin hale gelen bir diş beyazlatma sistemidir. Buna çay, şarap, kahve ve sigaradan kaynaklanan lekeler de dahildir. Ayrıca Snow Smile Diş Beyazlatıcı cihazı ile kendi evinizin konforunda dişlerinizi kolay ve ekonomik bir şekilde beyazlatabilirsiniz.

Bu kit, popülarite kazandığı için Snow’un en bilinen ürünüdür. Beyazlatma serumu, kablolu bir ağızlık ile kullanılabilir. Ağızlık, Snow uygulamasıyla uyumludur böylece dişlerinizi ne kadar yoğun beyazlatmak istediğinizi kontrol edebilirsiniz. USB’ye, iPhone’lara ve diğer akıllı telefonlara bağlanmanıza imkan veren bir kabloyla birlikte gelir. Ağızlık su geçirmezdir. Yani, bu cihazı duşta güvenle kullanabilirsiniz. Dahası, şarj olurken kendini dezenfekte eder. 

Ekstra güçlü beyazlatma serumu ise daha hızlı ve daha yoğun sonuçlar için daha yüksek konsantrasyonda aktif bileşen içerir. Etkilerin yedi günlük kullanımdan sonra görünür olması garanti edilir.

Snow Smile Diş Beyazlatma
Snow Smile Diş Beyazlatma

Snow Smile Diş Beyazlatıcı Nasıl Kullanılır?

Bu kitin kutudan çıkar çıkmaz kullanımı kolaydır böylece pratik bir biçimde Snow ürünleri ile dişlerinizi beyazlatabilirsiniz. Aşağıda adım adım bu kiti nasıl kullanacağınızı anlattık.

Dişlerinizi fırçalayın ve diş ipi ile temizleyin

Bu cihazı kullanmadan önce dişlerinizi fırçalamanız ve diş ipi kullanmanız tavsiye edilir. Ağız hijyeni, gıda artıklarının, bakterilerin ve kirlerin giderilmesine yardımcı olur. Bu, ürünün eşit şekilde dişlerinize temas etmesini sağlar. Dişlerinizin tüm yüzeylerinin parlatılmasını kolaylaştırır. Dahası, bazen serum ile dişler arasında sıkışan plak ve bakteriler, diş çürüğü veya diğer diş sorunları yaşama olasılığını artırabilir.

Hassasiyet azaltıcı bakım serumunu kullanın

Bu serum, günlük olarak dişlerinde hassasiyet yaşayanlar için tasarlanmıştır. Dişleriniz normalde sıcaklığa, soğukluğa, tatlı veya sert yiyeceklere tepki vermiyorsa bu adıma gerek yoktur.

Bu serum, yalnızca hassasiyeti azaltmakla kalmaz aynı zamanda diş minesini de güçlendirir. Formül ayrıca mineraller ve vitaminlerle doludur.

Bu serumu kullanmaya karar verirseniz, bunu beyazlatma işleminde one beş dakika önce yapın ve ardından durulayın. Alternatif olarak, beyazlatma işleminden sonra fa kullanabilirsiniz ancak daha sonra ağzınızı çalkalamayın.

Beyazlatma serumu uygulayın

İstediğiniz sonuçlara bağlı olarak normal veya ekstra güçlü beyazlatıcı serumu kullanın. Ürünü çıkarmak için serum şişesini çevirin. 

Fırça ucu serumu uygulamanıza yardımcı olacaktır. Beyaz bir çit çizdiğinizi hayal edin. Serumu, aplikatör yardımıyla her bir dişin üzerine ayrı ayrı uygulayın. Diş etlerine bulaşırsa mutlaka silin. Küçük bir miktar zarar vermez ancak ürün yalnızca dişler için tasarlanmıştır.

Dişlerinizi beyazlatın

Kablosuz LED aygıtının çalıştırmak için sallama işlevi vardır. Cihazı açmak için bir kez sallayın. Işığı açmak için iki kez sallayın. Diş eti tedavisi için üç kez sallayın. Dördüncü kez sallarsanız cihaz kapanır. Tedavinizi kişiselleştirmek için uygulamayı da indirebilirsiniz.

Bunun yerine kablolu ağızlığınız varsa, etkinleştirmek için telefonunuza bağlamanız yeterlidir. Işık yandığında ağızlığı ağzınıza yerleştirebilirsiniz. Her gün dokuz ila otuz dakika bu işlemi yapmalısınız ve yirmi bir gün tedaviye devam etmelisiniz. Biraz hassasiyet yaşarsanız, bir ila üç gün tedaviye ara verin ve daha sonra devam edin.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx