Magazin

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir? Kardeşlerim dizisinin Asiye’si kimdir?

Reklamlar

Su Burcu Yazgı Coşkun başarısı ve yetenekleri ile ekran başındakileri ve sosyal medya kullanıcılarını kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. ATV ekranlarında Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği, Asiye karakteriyle çok sevilen izleyiciden tam not aldı. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Su Burcu Yazgı sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları güzel hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler.

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?
Su Burcu Yazgı kimdir?

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?

ATV ekranlarının sevilerek takip edilen dizisi kardeşlerimin oyuncu kadrosuna Asiye karakteriyle dahil olan Su Burcu Yazgı güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile ekran başındakilerden tam not aldı. 15 Nisan 2004 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Pera Güzel Sanatlar lisesinde eğitimine devam etmektedir. Ekranlara ilk defa 7 yaşındayken Farklı Boyut dizisi ile merhaba diyen başarılı isim daha sonrasından yapımcıların dikkatini çekmiş ve 2012 yılında Karadayı dizisinde Neşe karakterine hayat vermiştir. Sinema dünyasına ilk adımını ise 2012 yılında Dabbe: Bir Cin Vakası adlı sinema filminde rol olarak başlamıştır. 2012 yılından bu yana farklı dizi ve filmlerde rol alarak kendini geliştiren ve adını duyuran başarılı ismin kariyerinin mimari ise annesi Miraç Gündüz’dür. 2020 yılında rol aldığı Kırmızı Oda dizisindeki Güler karakteri ile birçok kişiye duygulandıran bir oyunculuk yeteneklerini hayran bıraktıran isim Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Asiye karakteri ile de hem ekran başındakilerin hem de dijital dünyanın dikkatini üzerine çekti. 2 abisi ve bir ablası olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun hakkında çıkan bir diğer iddia ise set arkadaşı olan Onur Seyit Yaran ile aşk yaşadığı oldu. sonucu sevgili olmadıklarını dile getirdiler.

Reklamlar

Su Burcu Yazgı Coşkun kaç yaşında?

ATV ekranlarının en beğenilen dizisi Kardeşlerim’e 2021 yılında Asiye karakteri ile dahil olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise yaşı oldu. 15 Nisan 2004 tarihinde dünyaya gelen başarılı güzel 17 yaşında.

Su Burcu Yazgı Coşkun aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel doğma büyüme İstanbullu.

Su Burcu Yazgı Coşkun hangi burç?

15 Nisan 2004 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Su Burcu Yazgı’nın burcu oldu. 15 Nisan 2004 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Koç burcudur.

Su Burcu Yazgı Coşkun fiziksel özellikleri

Ekranların başarılı isimi Su Burcu Yazgı’nın takipçilerinin merak ettiği bir kaç detaya siz değerli takipçilerimiz için değdik.

Reklamlar
Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?
Su Burcu Yazgı kimdir?

Su Burcu Yazgı Coşkun’un boyu ve kilosu?

Başarısı ile büyüleyen sosyal medya fenomeni oyuncu, düzgün fiziği ile de akıllarda soru işareti bıraktı. Bir çok gencin idolü aline gelen Su Burcu Yazgı’nın boyu ve kilosu merak konusu oldu. 1.65cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 48kg ağırlığında.

Su Burcu Yazgı Coşkun’un saçları hangi renk?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında saç rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı isimin saç rengi ise Koyu kahve ile siyah arasında bir tona sahip. Aynı zamanda uzun ve bukleli saçlara sahip olan başarılı isim bir çok kişinin idolü haline geldi.

Su Burcu Yazgı Coşkun’un gözleri hangi renk?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında göz rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı isim Açık Kahverengi göz rengine sahip.

Su Burcu Yazgı Coşkun cilt bakım rutini

Güzelliği ve cildinin kusursuzluğu ile sık sık takipçileri tarafından merak konusu olan başarılı sosyal medya fenomeni güzelin cilt bakım rutini merak edilir oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki bu konu hakkında detaylı bilgilere ulaşamadık.

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?
Su Burcu Yazgı kimdir?

Su Burcu Yazgı Coşkun’un ailesi kim?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların aranılan, beğenilen isimleri arasında yerini alan ünlü sosyal medya fenomen güzelin kariyerinin mimarı annesi Miraç Gündüzüdür. Babası hakkında ne yazık ki detaylı bilgiler bulunmamaktadır. İki abisi ve bir ablası olduğu bilgisine ulaştığımız başarılı isim özel hayatını sosyal medya dünyasına yansıtmaktan kaçınıyor.

Su Burcu Yazgı Coşkun’un babası kim?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında babası kim? Sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Su Burcu Yazgı Coşkun’un annesi kim?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Su Burcu Yazgı’nın kariyerinin mimarı ise annesi Miraç Gündüzdür.

Su Burcu Yazgı Coşkun’un abisi var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında kardeşi var mı? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Kardeşlerim dizisinin Asiye’sinin bir iki abisi var.

Su Burcu Yazgı Coşkun’un ablası var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında kardeşi var mı? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Kardeşlerim dizisinin Asiye’sinin bir ablası var.

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?
Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir?

Su Burcu Yazgı Coşkun’un mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Su Burcu Yazgı, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Su Burcu Yazgı Coşkun’un yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa 7 yaşındayken Farklı Boyut dizisi ile merhaba diyen başarılı isim daha sonrasından yapımcıların dikkatini çekmiş ve 2012 yılında Karadayı dizisinde Neşe karakterine hayat vermiştir. Sinema dünyasına ilk adımını ise 2012 yılında Dabbe: Bir Cin Vakası adlı sinema filminde rol olarak başlamıştır. 2020 yılında rol aldığı Kırmızı Oda dizisindeki Güler karakteri ile birçok kişiye duygulandıran bir oyunculuk yeteneklerini hayran bıraktıran isim Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Asiye karakteri ile de hem ekran başındakilerin hem de dijital dünyanın dikkatini üzerine çekti.

  • Kardeşlerim (Asiye Eren – 2020)
  • Kuzgun (Naz – 2019)
  • Bizim Hikaye (Ceylan – 2018)
  • Kadın (Bahar’ın gençliği – 2017)
  • Kara Yazı (Songül Uluçınar – 2017)
  • Aşk Yeniden (Elif Su Günay – 2015-2016)
  • Karadayı (Neşe – 2014)
  • Sana Bir Sır Vereceğim (2013)

Kardeşlerim dizisinin Asiye’si kimdir?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. 

Su Burcu Yazgı Coşkun bölüm başı ne kadar kazanıyor?

Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Asiye karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Su Burcu Yazgı Coşkun’un sevgilisi var mı?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgilere ulaşmadık.

Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran sevgili mi?

Kardeşlerim dizisinde oyuncu olan ikilinin takipçilerinin çıkardığı iddialar sonucu magazin gündeminde sık sık Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran sevgili mi? Sorusu sık sık yer almaya başladı. İkili ise sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalar sonucu sevgilisi olmadıklarını dile getirdiler.

Su Burcu Yazgı gerçek sesi?

Su Burcu Yazgı Coşkun gerçek sesi?

Su Burcu Yazgı Coşkun telefon numarası?

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarası oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Su Burcu Yazgı Coşkun hangi okula gidiyor?

Hakkında bir çok detay merak edilen ünlü sosyal medya fenomeni güzelin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı oyuncunun şuan hangi lisede eğitim aldığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu şuan Pera Güzel Sanatlar Lisesinde eğitimine devam etmektedir.

Su Burcu Yazgı Coşkun nasıl oyuncu oldu?

Küçük yaşlardan itibaren dizi ve film sektörüne atılmış olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu ilk defa 7 yaşında ekranlarla tanışmış ve başarılarına başarı katarak bu sektörde yükselişe geçmiştir.

Su Burcu Yazgı Coşkun Kırmızı Oda

Su Burcu Yazgı Coşkun Kırmızı Oda Meliha’nın ablası

Su Burcu Yazgı Coşkun Bizim Hikaye

Su Burcu Yazgı Coşkun Bizim Hikaye

Su Burcu Yazgı Coşkun Dabbe Bir Cin Vakası

Su Burcu Yazgı Coşkun Dabbe Bir Cin Vakası

Su Burcu Yazgı Coşkun Demet Özdemir

Su Burcu Yazgı Coşkun Demet Özdemir Sana Bir Sır Vereceğim dizisi!

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Su Burcu Yazgı’nın instagramda ise 933B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx