Magazin

Sunay Sagut Kimdir?

Reklamlar

Mervan Tepelioğlu’nun sevgilisi Sunay Sagut kimdir? Sunay Sagut kaç yaşında? Doğum tarihi ne? Yaşantısı ve sosyal medyada ürettiği içerikleri hakkında detaylı olarak bilgi almak ister misiniz?

Gelin size Sunay Sagut‘u anlatalım…

Sunay Sagut Kaç Yaşında?

Sunay Sagut 18 Nisan 2000 doğumludur. 20 yaşındadır.

Reklamlar
Sunay Sagut
Sunay Sagut

Sunay Sagut Boyu Kaç?

Sunay Sagut 170cm boyundadır.

Sunay Sagut Kilosu

Sunay Sagut 56 kilodur.

Sunay Sagut Burcu Ne?

Sunay Sagut, Koç burcudur.

Sunay Sagut ve Sevgilisi Mervan Tepelioğlu
Sunay Sagut ve Sevgilisi Mervan Tepelioğlu

Sunay Sagut Sevgilisi Kim?

Sunay Sagut, 2,5 yıldır Mervan Tepelioğlu ile birliktedir.

Reklamlar

Sunay Sagut Nereli?

Sunay Sagut aslen izmirlidir. Şuan İstanbul’da yaşamaktadır.

Sunay Sagut Eğitimi

Sunay Sagut, Fen Lisesi mezunudur. Şuanda Hukuk Fakültesi öğrencisidir. Kendisine ilettiğimiz eğitim konusundaki hedefleriniz nedir sorusuna “Açıkcası eğitimimle ilgili hedeflerim sürekli olarak değişiyor. Şu an avukat olmak istiyorum fakat mezun olana kadar fikrim değişebilir. Net bir hedef koymak için erken.” yanıtını verdi.

Sunay Sagut Ailesi

Sunay Sagut’un ailesi İzmir’de yaşamaktadır. 4 yaşında bir kardeşi vardır. Ailesinin sosyal medya çalışmalarına bakış açısını da şu şekilde tanımlıyor; derslerime engel olmadığı sürece yaptığı her çalışmayı destekliyor diyor.

Sunay Sagut Youtube Projesi

Sunay Sagut “Youtube’a hobi olarak başladım. Hobi olarak da devam ettiriyorum. Eğitimim tabiki öncelikli fakat karşıma farklı fırsatlar çıkarsa onları da değerlendirmeyi düşünürüm.” dedi.

Youtube’a başlayalı birkaç ay olmasına rağmen orda da bir kitle edinebildiğimi düşünüyorum. Böyle devam ederse ilerlemek isterim tabii. Farklı insanlarla etkileşim halinde olmak , hayatının çoğu anını paylaşabildiğin binlerce arkadaşa sahip olmak mükemmel bir şey.

Sunay Sagut Youtube İçerik Konsepti

Sunay Sagut “Youtube’da belli bir konsepte bağlı kalmayı düşünmüyorum. Sayılı videom olmasına rağmen challenge,vlog,makyaj her türlü içerik mevcut. Devamı da böyle gelir.” dedi.

İçeriklerin hazırlanmasında Mervan’ın katkısı büyük tabii. Kamera seçiminden, videoların açıklamasına kadar yardımcı olduğu oluyor.

Sunay Sagut Hakkında Video

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx