Cilt Bakımı

Loreal Paris Cilt Analizi Nedir?

Loreal Paris Cilt Analizi Nasıl Yapılır?

Reklamlar

Loreal Paris cilt analizi, yapay zeka algoritması ile selfieden analiz yaparak cilt tipinizi, cilt dokunuzu, cilt renginizi ve cilt hastalıklarınızı analiz eden bir programdır. Bu yazımızda online cilt analizi nedir, Loreal Paris Skin Genius Cilt Analizi ne işe yarar ve Loreal Paris Cilt Analizi nasıl yapılır gibi soruları cevaplayacağız.

Online Cilt Analizi Nedir?
Online Cilt Analizi Nedir?

Online Cilt Analizi Nedir?

Tam yüz analizi, cildin farklı parametrelerini tespit etmek ve cildin genel durumunu belirlemek için gelişmiş algoritmalar kullanarak yüz cildinizin analizidir. Teşhis sonuçlarını doğru hale getirmek için büyük veri ve görüntü işleme teknolojisinin bir kombinasyonunu kullanır. Loreal Paris Skin Genius Cilt Analizi, bu özelliklerin tümünü yerelleştirilmiş cilt analiziyle birlikte kullanır ve bazı özellikleri tüm yüz gözenekleri, kırışıklıklar, kirlilik ve göz altındaki koyu halkaların gelişmiş analizi, doğru sonuç paylaşımı, ürün tavsiyesi ve i̇lerleme takibini içerir.

Loreal Paris Skin Genius Cilt Analizi Ne İşe Yarar?
Loreal Paris Skin Genius Cilt Analizi Ne İşe Yarar?

Loreal Paris Skin Genius Cilt Analizi Ne İşe Yarar?

Cilt bakımı analizinizi ve kişiselleştirilmiş cilt bakımı tavsiyenizi tek bir selfie ile alabilirsiniz. L’Oreal Paris Skin Genius, sizin için en iyi ürün ve içeriklerden oluşan özel bir rutin oluşturmak için cildinizin benzersiz ihtiyaçlarını analiz eder. Gelişmiş yapay zeka tarafından desteklenen Skin Genius, otuz yıllık verilere dayanmaktadır ve dermatologlar tarafından desteklenmektedir. En iyi sonuçları elde etmek için, iyi aydınlatılmış, doğal ışık alan bir alanda çekilmiş bir fotoğraf kullanın ve makyajı çıkarın.

Reklamlar

Bu cilt analizi programı, yaşlandıkça oluşmaya başlayan alın çizgileri, glabellar (kaşlarını çatan çizgiler), periorbital (göz çevresi), nazolabial kıvrım (gülümseme çizgileri) ve marionette çizgileri (ağzınızın köşesi) olmak üzere beş farklı çizgi, kırışık ve kıvrımın ciddiyetini analiz eder.

Bu cilt analizi programı ışığın, parlaklığın en belirgin olduğu ve genellikle susuz kalmış cilt, kırışıklıklar, genişlemiş gözenekler, kızarıklık ve görünür noktalardan etkilenen yanaklarınıza nasıl yansıdığını yani genel olarak cildin parlaklığını inceler.

Cildinizin elastikiyet gücünü, cildin genellikle yaşla birlikte gevşemeye başladığı üst yanaklar ve alt konturlar olmak üzere iki alanda inceler.

Burnunuzun her iki tarafında yağlı cilt, kuru alanlar, siyah noktalar veya sarkmış ciltten kaynaklanabilecek genişlemiş gözeneklerin varlığı analiz eder. Ayrıca çiller gibi doğal pigmentasyonu analiz ederek ve çevresel hasara ve kahverengi lekelere en çok maruz kalan bölge olan yanaklarınızdaki renk değişikliğini tespit ederek cilt homojenliğini inceler.

Reklamlar
Loreal Paris Cilt Analizi Nasıl Yapılır?
Loreal Paris Cilt Analizi Nasıl Yapılır?

Loreal Paris Cilt Analizi Nasıl Yapılır?

Makyajınızı temizleyin ve gözlüğünüzü çıkarın. Saçınızı arkaya doğru toplayın. Yüz kamerasına bakın ve yüz ifadesini nötr tutun. İyi aydınlatılmış ve doğal ışıkta kalın. Ardından selfie çekin. Bu fotoğrafınızı Loreal Paris Cilt Analizi internet sitesine yükleyin ve cilt analizinize ulaşın. 

İlginizi çekebilecek içerik: Güneş Yanığı Nasıl Tedavi Edilir?

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx