Herbalife

Herbalife Cilt Bakımı Ürünleri İncelemesi

Herbalife Cilt Bakımı Ürünleri Faydaları

Reklamlar

Herbalife cilt bakımı ürünleri, pek çok kadın tarafından beğenilerek kullanılır. Bu yazıda Herbalife cilt bakım ürünlerini nedir, özellikleri nelerdir, hangi cilt sorunlarına iyi gelir, fiyatları nelerdir, nasıl kullanılır gibi durumları sizler için mercek altına aldık.

Herbalife Cilt Bakımı Ürünleri

Cildinizi temizlemek, tonlamak, tedavi etmek, hedeflemek ve nemlendirmek için dermatologlar tarafından test edilmiş on bir adet ürün seti vardır.

Yemyeşil dokular, parlak uçucu yağlar ve taze, canlandırıcı kokular sayesinde bu ürünler cildin güzel ve genç hissetmesini sağlar.

Reklamlar

Herbalife cilt bakım ürünleri klinik olarak test edilmiştir ve sonuçlar yedi günde daha yumuşak, pürüzsüz, daha parlak bir cilt ve azalmış ince çizgiler ve kırışıklıklar göstermektedir.

Beslenme konusunda uzman olan Herbalife, cildiniz için uzman beslenme sağlar. On beş üzerinde vitamin ve botanik içeren cilt bakımımız, optimum B3 vitamini, antioksidan C vitamini ve E vitamini ve aloe vera karışımı kullanarak cildinizi zenginleştirmek için günlük faydalarla doludur.

Bu cilt bakım ürünlerinin lüks dokularıyla şımartılmış hissedebilirsiniz. İpeksi ve yumuşak köpükle kendinizi rahatlatabilirsiniz. Işıltılı uçucu yağlardan ve taze, büyüleyici kokulardan kendinizi şımartabilirsiniz.

Hızlı sonuçlar veren bu ürünler genel olarak yedi günde daha yumuşak, pürüzsüz, daha parlak bir cilt ve ince çizgi ve kırışıklıkların azalması dahil olmak üzere optimum günlük sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Reklamlar

Bu cilt bakım ürünleri paraben ve sülfat içermez. Dermatologlar tarafından test edilen bu cilt bakım ürünleri tüm cilt tiplerine uygundur.

Herbalife Skin Mini 7 Günde Sonuç Seti

Beslenme konusunda dünyanın önde gelen Herbalife yalnızca beden değil cildinizi de sağlıklı beslemek konusunda uzmandır. Herbalife Skin Mini 7 Günde Sonuç Seti, sadece yedi günde cildin daha parlak göründüğünü ve daha yumuşak ve pürüzsüz hissettiğini göstermek için klinik olarak test edilmiştir.

Herbalife Skin Mini 7
Herbalife Skin Mini 7

Sadece yedi günde şaşırtıcı sonuçları görebilirsiniz. Daha yumuşak, pürüzsüz, daha parlak bir cildin keyfini çıkarın. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltın, cildin sıkılığını ve cildin nemini artırın.

On beşten fazla vitamin ve bitki özü içeren bu seti, her gün unutulmaz bir deneyim sağlamak için dokunuşu, kokuyu ve dokuyu optimize eder. Bu ürünler paraben ve sülfat içermeyen ve dermatologlar tarafından test edilmiştir. Erkekler ve kadınlar için mükemmel olan bu ürünler tüm cilt tiplerine uygundur. Göz ürünleri oftalmologlar tarafından test edilmiştir.

Bu setin içinde cildi yatıştırıcı aloe vera yüz temizleme jeli, günlük cildi parlatan nemlendirici krem, cildi yenileyici gece kremi, sıkılaştırıcı göz jeli ve nemlendirici göz kremi vardır.

Kesinlikle ekonomik hafif, yüksek besleyici ve nemlendirici bir cilt rejimi arıyorsanız, Herbalife Skin Mini 7 Günde Sonuç Seti tam size göredir. Bu setteki kremler oldukça hafiftir ve cildi yağlı hissettirmez. Göz jeli ve göz kremi, gözlerdeki ince çizgileri ve kırışıklıkları giderir. Gözlere bir canlılık ve enerji kazandırır. 

Aloe vera özlü yüz temizleme jeli ise cildi kurutmadan, cildin yağlılığını alıyor ve krem bazlı yüz temizleme jelleri gibi cildin nemini koruyor. 

Herbalife Yenileyici Aloe Temizleme Jeli

Aloe vera bazlı, ferah ve yumuşak kokulu temizleyici cildi derinlemesine temizler. İpeksi, yumuşak köpüğü ciltteki fazla yağı, kiri ve hafif makyajı tahriş etmeden nazikçe temizler. Aloe vera ise cildi yumuşatır ve nemlendirir.

Bu yüz temizleme jeli, paraben içermez, sülfat içermez ve dermatologlar tarafından test edilmiştir.

Herbalife Yenileyici Aloe Temizleme Jeli
Herbalife Yenileyici Aloe Temizleme Jeli

Aloe vera ile aşılanmış normal ve kuru ciltler için ferahlatıcı, nazik temizleyici, cildinize nazikçe temizlenmiş ve güzel bir yumuşaklık hissi verir.

Aloe vera bazlı temizleyici, taze ve yumuşak kokuludur. Normal ve kuru ciltler için mükemmeldir. İpeksi, yumuşak köpük ciltteki fazla yağı, kiri ve hafif makyajı tahriş etmeden nazikçe temizler. Aloe vera cildi yumuşatır ve nemlendirir.

B3 vitamini, C vitamini ve E vitamini gibi antioksidanlar, aloe vera ve hindistan cevizi bazlı temizleme özleri ile üretilmiştir.

Herbalife Tonik

Cilt tipiniz ne olursa olsun, mandalina narenciye kokusuna sahip bu aloe vera ile aşılanmış, alkolsüz yüz toniği cildinize nemlendirme sağlar ve yorgun görünen cildi tazeler.

Bu toniğin temel avantajları arasında sabah ve akşam kullanılabilmesidir. Maksimum sonuç için cildinizi serumunuzu, gündüz veya gece nemlendiricinizi daha iyi hazırlamaya yardımcı olur. Cildinizi nazikçe şekillendirir. Cildiniz, kuruluk ve batma olmaksızın taze ve temiz hisseder. Cildi nemlendirir, nazikçe şekillendirir ve yatıştırır.

Bu tonik paraben içermez ve dermatologlar tarafından test edilmiştir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Sabah ve geceleri, yüzünüzü yüz temizleme jeliyle temizledikten sonra toniği kullanın. Ardından cilt serumu ve nemlendirici krem uygulayarak rutine devam edin.

Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi

Naneli, kil bazlı bu maske ile kendinizi şımartın. Bu zengin, kremsi maske, kiri temizlemek ve fazla yağı emmek için bentonit kilinin emici ve tonlandırıcı etkilerine sahiptir.

Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi
Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi

Bu kil maskesi, tek kullanımdan sonra gözeneklerin görünümünü iyileştirdiği klinik olarak test edilmiştir. Bir miktar nane ve biberiye duyularınızı güçlendirirken cildinizi daha yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Serum ve nemlendirici kremin faydalarını daha iyi alması için cildi hazırlar

Tek kullanımdan sonra gözeneklerin görünümünü iyileştirir. Bentonit kilin emici ve tonlandırıcı etkisini kiri uzaklaştırır ve fazla yağı emer. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Bu kil maskesini kullanmadan önce cildinizi bir yüz temizleme jeliyle temizleyin. Ardından cildinizi tonikleyin. Daha sonra kil maskesini uygulayın. Serum ve nemlendirici ile devam edin.

Herbalife Çizgi Azaltıcı Serum

Serum, ince çizgiler ve kırışıklıklar gibi gözle görülür yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda cildin yumuşaklığını, pürüzsüzlüğünü, parlaklığını ve parlaklığını artırır. B3 vitamini, antioksidan C vitamini ve E vitamini, aloe özü ve kestane özü içerir. Ürün tüm cilt tiplerine uygundur.

Herbalife Çizgi Azaltıcı Serum
Herbalife Çizgi Azaltıcı Serum

Cilt yaşlanmasının gözle görülür belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. İnce çizgileri ve kırışıklıkları azaltabilirsiniz. Yumuşaklık, pürüzsüzlük, parlaklık ve cilt parlaklığını iyileştirir.

Aktif bileşen aloe vera lignin, sakkaridler, polisakkaritler, amino asitler, vitaminler, mineraller ve proteinlerle birlikte deriye kolayca nüfuz eder ve problemin nedenini oluşturur ve mükemmel nemlendirme, iyileştirici ve yatıştırıcı etkiler sağlar. 

Bu serumu kullanmadan önce cildinizi bir yüz temizleme jeliyle temizleyin. Ardından cildinizi tonikleyin. Serumu kullanın ve nemlendirici krem uygulayın.

Herbalife Besleyici Gece Kremi

Yumuşak ve ipeksi bir cilt için bu zengin, lüks kremi kullanın. Bu gece kremi, geceleri cilde çok ihtiyaç duyulan nemi vermeye yardımcı olur. Uzun süreli nemlendirme, daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilt ile uyanmanızı sağlar.

Herbalife Besleyici Gece Kremi
Herbalife Besleyici Gece Kremi

Cildiniz sadece yedi günde daha pürüzsüz göründüğünü ve daha yumuşak hissettiğini göstermek için klinik olarak test edilmiştir. Sadece bir haftada genel cilt renginde ve parlaklığında gözle görülür iyileşme sağlar. Cildin neminin sekiz saat boyunca ikiye katlandığını göstermek için klinik olarak test edilmiştir.

Herbalife Kırmızı Meyve Özlü Peeling

B3 vitamini, C ve E vitaminleri ve aloe vera, hindistan cevizi içeren bu peeling kırmızı meyvelerden oluşan yaban mersini çekirdeği içerir. Yaban mersini çekirdekleri, cildinize peeling yapar ve cildin ölü derilerden kurtulmasına yardımcı olur. Cildi pürüzsüz hale getirir. Ferah meyve kokuları, cildinizi canlandırır ve hoşluk sağlar.

Bu peelingi kullanmadan önce cildinizi bir yüz temizleme jeliyle temizleyin. Ardından cildinizi hafifçe ıslatın ve nemli cildinize dairesel hareketlerle hafif bir biçimde masaj yapın. Göz çevresine sürmekten kaçınmalısınız. Ardından cildinizi bol suyla durulayın ve yüzünüzü nazikçe kurulayın. Daha sonra cildinizi tonikleyin, serum uygulayın ve nemlendirici krem kullanın. Bu peelingi haftada bir ya da iki kez kullanabilirsiniz.

Herbalife Cilt Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Herbalife cilt bakım ürünleri ile günlük bir cilt bakımı rutini oluşturabilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygun olan bu ürünleri rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Sabahları, aloe vera özlü yüz temizleme jeli ve suyla cildinizi temizleyebilirsiniz. Eğer yağlı ve karma cilt tipiniz varsa narenciye özlü parlatıcı yüz temizleme jelini kullanabilirsiniz. 

Daha sonra canlandırıcı bitki özlü tonikle cildinizi tonlandırın. Ardından serumu cildinize uygulayın. Daha sonra sıkılaştırıcı göz jelini, göz çevresine uygulayın. Son olarak cildi nemlendirmek adına nemlendirici kremi uygulayın. Eğer dışarıya çıkarsanız güneş kremi kullanmayı unutmayın. Güneş kremini ihmal etmek ciltte koyu leke oluşumuna sebep olur.

Haftada bir kez ya da iki kez nane özlü kil maskesi ve kırmızı meyve özlü peelingi kullanabilirsiniz. Böylece cildinizde derin bir temizlik, parlaklık ve canlılık kazandırabilirsiniz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx