Magazin

Yasin Obuz Kimdir? Masterchef ve Survivor Yarışmacısı Yasin Obuz

Reklamlar

Aslen Diyarbakırlı olan Yasin Obuz, televizyon fenomenidir. Fenomenlik hayatına öncelikle Kısmetse Olur televizyon programı ile atılmıştır. Bu program sayesinde belli bir kitlede tanınırlığa ulaşmıştır. Ardından Yemekteyiz programında ne kadar yetenekli bir aşçı olduğunu göstermiştir.

Mutfak alanında kendini iyice geliştirmek üzere Masterchef televizyon yarışmasına katılarak tam anlamıyla fenomenliğe giriş yapmıştır. Akabinde Survivor ile televizyon programında kendini göstermeye devam etmiştir. Bunlar göz önünde bulundurularak birçok farklı televizyon programına çıkmıştır. Bunun en büyük sebebi oldukça geniş bir seyirci kitlesine ulaşmasıdır.

Yasin Obuz Kimdir?

Fenomenlik hayatına tam olarak atılması Masterchef televizyon programı ile olmuştur. Bu süreçte bu programda şefler ve yarışmacılar tarafından oldukça sevilmiştir. Aynı şekilde kısa sürede hayran kitlesine ulaşmıştır. Oldukça şen şakrak hareketli ve eğlenceli bir karakterdir. Çok hızlı hareket eden, espritüel ve oldukça komik bir karaktere sahiptir. Hayranlarının onda beğendiği en büyük özelliklerinden bir tanesi oldukça komik olmasıdır.

Reklamlar

Masterchef yarışma programından sonra Survivor’a katılarak kendini tanıtmaya devam etmiştir. Onu tanımayanlarda bu sayede tanımaya başlamıştır. Adada yaptığı hareketler davranışlarla yine oldukça sevilmiştir. Adada yarışma esnasında sanki daha önce hep ada ortamında kalıyormuş gibi doğal ve hazırlıklıdır. Ada yaşam konusunda oldukça başarılı olmuştur. Hem üretken hem de çalışkan bir yarışmacı olmuştur. Bu sayede her iki takımda da mutlaka olması gereken yarışmacı stili olmuştur. Takım arkadaşlarına her zaman destek olmuş ve el birliği sağlamakta yanlarında olmuştur.

Yasin Obuz Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?
Yasin Obuz Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Yasin Obuz Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

21 Kasım 1988, Diyarbakır doğumlu olan Yasin Obuz, 34 yaşındadır. Yasin Obuz, akrep burcudur. 1.83 m boyunda 82 kilogramdır. Çocukluğundan itibaren spor alanında kendini geliştiren bir fenomendir. Sıklıkla spor yaparak vücudunun şekilli bir hale bürünmesini sağlamıştır. Bu sayede birçok kitleye spor yapmayı özendirmiştir. Ada hayatında da spor yapmayı asla aksatmamıştır. Bu sayede hem dinç kalıp hem de fit kalmayı başarmıştır.

Yasin Obuz Kariyeri

Televizyon programları ile ünlenen Yasin Obuz, birçok farklı alanda yetenekli genç bir fenomendir. Masterchef kariyerine finale kadar ilerleyip Batuhan Bayır yarışmacısının onu elemesiyle yarışmaya veda etmişti. Her ne kadar yarışmaya finale yakın bir süre veda etse de hayranları tarafından daima birinci olarak kabul edilmektedir. Çünkü katıldığı her programda sonuna kadar yarışmıştır.

Yasin Obuz, katıldığı Survivor televizyon programında yarı finale kadar girmeyi başarmış fakat ne yazık ki elenmiştir. Yine de ada hayatında yaşadıkları ve yaptıkları düşünülünce oldukça sevilen bir insan haline gelmiştir. Survivor programında en çok sevilen yarışmacılardan bir tanesi olmuştur. Katıldığı tüm televizyon programlarını hareketlendirip neşelendirmiştir. Bu sayede seyirci ona büyük hayranlık duymuştur.

Reklamlar
Yasin Obuz
Yasin Obuz

Yasin Obuz Aşk Hayatı

Yasin Obuz, televizyonun hayatı sürecinde birkaç takım arkadaşları ile anılmıştır. Fakat Elbette ki bu anılmaların hiçbir gerçekçiliği yoktur. Şu ana kadar net bir şekilde bilinen sevgilisi yoktur. Çok fazla aşk hayatıyla öne çıkmayan Yasin Obuz’un ilişki durumu hayranları tarafından oldukça merak uyandırmakta.

Yasin Obuz, Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde okumuştur. Sporu olan ilgisi ve alakası okuduğu bölümden kaynaklanmaktadır. Kendisi için en uygun bölümlerden biri olduğunu düşünmekle birlikte üniversite hayatında herhangi bir mutfak eğitimi almamasına rağmen oldukça başarılı bir aşçıdır. Bu sayede mutfak yeteneğinin doğuştan geldiği düşünülmektedir.

Yemek alanında ve spor alanında oldukça başarılı olan Yasin Obuz oldukça fazla bir hayran kitlesine sahiptir.

Yasin Obuz’un Restoranı Nerededir?

Yasin Obuz, belli bir dönemden sonra sporu bırakmıştır. Kendini daha çok mutfak alanına adamış ve kendine bir mekân açmıştır. Yemek programına katılmadan önce bu küçük işletmesinde kazanç sağlayan Yasin Obuz, programa katıldıktan sonra işletmesi daha da ünlenmiştir. Pilavcı Hurşit olarak geçen pilavcısı oldukça beğenilmektedir. Yarışma sonrası çok daha fazla ilgi gördüğünden kazancı da artmıştır.

Eğlenceli, hoşgörülü ve hareketli olan Yasin Obuz Türk televizyonunun vazgeçilmez isimleri arasında yer almaktadır. Instagram’da aktif olarak yasinobuzofficial adıyla anılmaktadır. Sıklıkla post ve story atmakta olup bu sayede hayranlarını merakta bırakmamaktadır. Şimdi ise hem aşçılıkla uğraşırken hem küçük işletmesine sahip çıkmaktadır. Aynı şekilde ne kadar sporu bıraksa da tamamıyla bırakmadığı için formunu korumaya da dikkat etmektedir.

İlginizi çekebilecek magazin içeriği: Sefo Kimdir? Sefo’nun gerçek adı nedir?

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx