Magazin

Zeynep Kumral kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Diziden niye ayrıldı?

Reklamlar

Zeynep Kumral, güzelliğinin yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de büyülemeye devam ediyor. Özellikle Çukur ve Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinde hayat verdiği Nedret ve Müjgan karakteri ile sevilen ünlü sosyal medya oyuncu magazin gündeminin ve sosyal medya dünyasının da ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Kısa zamanda bir çok kişinin gönlünde yer edinen fenomen oyuncunun takipçileri arama motorlarında sık sık fenomen oyuncunun hayatını araştırır oldular.

Zeynep Kumral kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Zeynep Kumral kimdir?
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin Müjgan’ı kimdir?

Zeynep Kumral kimdir?

Yer almış olduğu projelerdeki başarısıyla adından sıkça söz ettirmeye başlayan Kumral, özellikle Çukur dizisinde hayat verdiği Nedret ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde hayat verdiği Müjgan karakteri ile izleyiciden tam not aldı. 9 Nisan 1975 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 46 yaşında. Koç burcu olan başarılı ismin sahne serüveni ise çok erken yaşlarda başladı. 16 yaşındayken Bursa TOBAV tiyatrosu sanatçıları eğitmenliğinde kursiyer olarak yer alan başarılı oyuncu daha sonrasında İzmir, Bursa ve İstanbul devlet tiyatroları bünyesinde sözleşmeli sanatçı olarak yer almıştır. 2001 yılında ise İstanbul ve Ankara TRT’si için çocuk programlarında sunuculuk yapmıştır. Henüz öğrenciyken yaratıcı drama eğitmenliği ve ileri oyunculuk eğitimleri alan başarılı isim Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinden mezun olmuştur. Ekranlara ilk defa Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu daha sonrasında Gölgesizler isimli sinema filminde Kadriye karakterine hayat vermiştir. Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Demet Özdemir İbrahim Çelikkol ve Engin Hepileri gibi ünlü oyuncularla dizide yer almış burada Müjgan karakterine hayat vermiştir.

Reklamlar

Zeynep Kumral kaç yaşında?

Özellikle Çukur ve Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinde hayat verdiği Nedret ve Müjgan karakteri ile sevilen ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise başarılı isimin yaşı oldu. 9 Nisan 1975 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu 46 yaşında.

Zeynep Kumral aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Zeynep Kumral hangi burç?

9 Nisan 1975 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Kumral’ın burcu oldu. 9 Nisan 1975 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Koç burcudur.

Zeynep Kumral kimdir?
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin Müjgan’ı kimdir?

Zeynep Kumral’ın fiziksel özellikleri

Ekranların başarılı isimi Kumral’ın takipçilerinin merak ettiği bir kaç detaya siz değerli takipçilerimiz için değdik.

Reklamlar

Zeynep Kumral’ın saç rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında saç rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Yeşil ve buğulu bakışlara sahip olan başarılı güzelin saç rengi ise Açık Kahverengi ve kumral arasında bir ton.

Zeynep Kumral’ın göz rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında göz rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Yeşil ve buğulu bakışlara sahip olan başarılı güzelin gözleri lens değildir.

Zeynep Kumral’ın boyu ve kilosu?

Özellikle Çukur ve Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinde hayat verdiği Nedret ve Müjgan karakteri ile sevilen ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise başarılı isimin düzgün fiziği oldu. 1.64cm uzunluğunda olan başarılı oyuncu 50kg ağırlığında.

Zeynep Kumral’ın mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Kumral, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Zeynep Kumral kimdir?
Zeynep Kumral kimdir?

Zeynep Kumral’ın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu daha sonrasında Gölgesizler isimli sinema filminde Kadriye karakterine hayat vermiştir. Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Demet Özdemir İbrahim Çelikkol ve Engin Hepileri gibi ünlü oyuncularla dizide yer almış burada Müjgan karakterine hayat vermiştir.

 • 1999 – Ayrılsak da Beraberiz (Konuk oyuncu)
 • 2008 – Gölgesizler (Kadriye)
 • 2006 – Sağır Oda (Aylin Kırımlı)
 • 2008 – Düğün Şarkıcısı (Asuman)
 • 2008 – Paramparça Aşıklar (Buse)
 • 2011 – Şüphe (Yeşim)
 • 2012 – Koyu Kırmızı
 • 2012 – Son Yaz Balkanlar 1912
 • 2014 – Sevdam Alabora (Rezzan)
 • 2017 – Meryem (Sevinç’in annesi)
 • 2017 – Çukur (Nedret)
 • 2018 – Avlu (Canan)
 • 2020 – Doğduğun Ev Kaderindir (Müjgan) 

Zeynep Kumral ne kadar kazanıyor?

Çukur dizisinde hayat verdiği Nedret karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Zeynep Kumral evli mi?

Ekranların ve sosyal medya dünyasının aranılan isimlerinden birisi haline gelen sosyal medya fenomeni güzel oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise eşi km? Oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun evli değil.

Zeynep Kumral’ın eşi kim?

Ekranların ve sosyal medya dünyasının aranılan isimlerinden birisi haline gelen sosyal medya fenomeni güzel oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise eşi km? Oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun evli değil.

Zeynep Kumral’ın çocuğu var mı?

Ekranların ve sosyal medya dünyasının aranılan isimlerinden birisi haline gelen sosyal medya fenomeni güzel oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise çocuğu var mı? Oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun çocuğu yok.

Zeynep Kumral Çukur

Başarısı ve güzelliği ile büyüleyen oyuncu Kumral, Çukur dizisinde!

Zeynep Kumral Ayrılsakta Beraberiz

Başarısı ve güzelliği ile büyüleyen oyuncu Kumral, Ayrılsakta Beraberiz dizisinde!

Zeynep Kumral Avlu

Başarısı ve güzelliği ile büyüleyen oyuncu Kumral, Avlu dizisinde!

Zeynep Kumral Doğduğun Ev Kaderindir

Başarısı ve güzelliği ile büyüleyen oyuncu Kumral, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde!

Zeynep Kumral Ramo

Başarısı ve güzelliği ile büyüleyen oyuncu Kumral, Ramo dizisinde!

Zeynep Kumral İnstagram

İnstagram hesabında zeynepkumral hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Kumral’ın instagram da ise 65K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx