Magazin

Arzum Onan’ın yaşını duyanlar kulaklarına inanmadı!

Reklamlar

Arzum Onan 31 Ekim 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiş Türk oyuncu ve eski mankendir. 31 Ekim 1973 tarihinde Ankara’da memur bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gelen Arzum Onan, ilkokulu Ankara’da okumuş daha sonrasında ise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. 48 yaşında olan oyuncu ve eski manken hakkında pek çok detay merak edilmektedir. Arzum Onan hastalığı ne? Arzum Onan kiminle evli? Arzum Onan kaç yaşında? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Arzum Onan kimdir?

Arzum Onan 31 Ekim 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. 48 yaşında olan manken ve oyuncu memur bir ailenin tek çocuğudur. İlkokul eğitimini Ankara’da tamamlayan Arzum Onan, ortaokul ve liseyi İstanbul’da bitirmiştir. Endüstri meslek lisesi yapı ressamlığı bölümünden mezun olan Arzum Onan, 1992 yılında Gaye Sökmen ajansta mankenlik ve modellik yapmaya başlamıştır. 1993 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen Arzum Onan aynı yılın Temmuz ayında ise Miss Europe  yarışmasında  Avrupa güzeli seçilmiştir.

1999 tarihinde bir reklam kampanyası ile ekran karşısına çıkan Arzum Onan, 1997 ve 2001 seneleri arasında Mehmet Aslantuğ ile beraber Sıcak Saatler dizisinde başrol oynamıştır. 2000 tarihinde Merdoğlu dizisinde Zeynep karakterini canlandıran başarılı oyuncu, 2002 tarihinde Zeybek Ateşi dizisinde ise Hüzzam karakterini canlandırmıştır. 2004 tarihinde Sahra yapımında rol alan Arzum Onan, 2007 tarihinde ise Sessiz Fırtına dizisinde Deniz Soykan karakteri ile ekran karşısına geçmiştir. 2009 yılında Aşkın ikinci Yarısı yapımında Zuhal karakterini canlandıran başarılı isim daha sonrasında pek çok Show programına konuk oyuncu olarak da yer almıştır.

Reklamlar
Arzum Onan kaç yaşında? Arzum Onan eşi kim?
Arzum Onan kaç yaşında? Arzum Onan eşi kim?

1996 yılında oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlenen Arzum Onan, uzun yıllardır bu evliliği sürdürmesi ve mutlu ailesi ile sosyal medyada da konuşulmaktadır. 1996 yılında oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlenen Arzum Onan’ın Can adında bir de oğlu dünyaya gelmiştir. Türk oyuncu ve eski manken Arzum Onan, tiroid bezlerinde kist oluşumu nedeniyle iki ameliyat geçirmişti. Aradan geçen zaman sonrasında lenf kanseri olduğunu açıklayan başarılı ise daha sonrasında kanserin tiroitleri ne sıçradığını açıkladı. 2 ameliyat geçiren Arzum Onan, sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu.

Arzum Onan kaç yaşında?

31 Ekim 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Arzum Onan, 48 yaşındadır.

Arzum Onan aslen nereli?

31 Ekim 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiş olan oyuncu ve eski mankenin aslen Ankaralı olduğu biliniyor.

Arzum Onan hangi burç?

31 Ekim tarihinde dünyaya gelen Arzum Onan’ın hangi burç olduğu da merak edilmektedir. Başarılı oyuncu ve eski manken akrep burcudur.

Reklamlar
Arzum Onan kaç yaşında? Arzum Onan eşi kim?
Arzum Onan kaç yaşında? Arzum Onan eşi kim?

Arzum Onan boyu ve kilosu?

1993 yılında Miss Turkey yarışmasında Türkiye Güzeli seçilen Arzum Onan’ın boyu ve kilosu da merak edilmektedir. 178 boyunda olan Arzum, 68 kilodur.

Arzum Onan mesleği

Arzum Onan, 1992 yılında Gaye Sökmen ajansta mankenlik ve modellik yapmaya başlamıştır. 1993 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen Arzum Onan aynı yılın Temmuz ayında ise Miss Europe  yarışmasında  Avrupa güzeli seçilmiştir.

Arzum Onan eşi kim?

1996 yılında oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlenen Arzum Onan, uzun yıllardır bu evliliği sürdürmesi ve mutlu ailesi ile sosyal medyada da konuşulmaktadır. 1996 yılında oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlenen Arzum Onan’ın Can adında bir de oğlu dünyaya gelmiştir. 

Arzum Onan oğlu

1996 tarihinde oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlenen Arzum Onan’ın bu evliliğinden Can adını verdiği bir de oğlu dünyaya gelmiştir.

Arzum Onan kaç yaşında? Arzum Onan eşi kim?
Arzum Onan kaç yaşında? Arzum Onan eşi kim?

Arzum Onan estetiksiz hali

1993 tarihinde düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen Arzum Onan aynı zamanda Avrupa güzeli de seçilmiştir. Başarılı oyuncu ve eski manken hakkında merak edilen bir diğer soru ise estetik yaptırıp yaptırmadığı olmuştur. Başarılı oyuncu ve eski mankenin estetik yaptırmadığı biliniyor. 

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ

1996 yılında oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlenen Arzum Onan, uzun yıllardır bu evliliği sürdürmesi ve mutlu ailesi ile sosyal medyada da konuşulmaktadır. 1996 yılında oyuncu Mehmet Aslantuğ ile evlenen Arzum Onan’ın Can adında bir de oğlu dünyaya gelmiştir. 

Arzum Onan hastalığı

Türk oyuncu ve eski manken Arzum Onan, tiroid bezlerinde kist oluşumu nedeniyle iki ameliyat geçirmişti. Aradan geçen zaman sonrasında lenf kanseri olduğunu açıklayan başarılı ise daha sonrasında kanserin tiroitleri ne sıçradığını açıkladı. 2 ameliyat geçiren Arzum Onan, sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu.

Arzum Onan İnstagram adresi

Sosyal medya platformlarında da yer alan başarılı oyuncu ve eski manken Instagram platformunu aktif olarak kullanmaktadır. Vermiş olduğu cesur pozlar ve ailesi ile ön plana çıkan Arzum Onan, Instagram platformunda 1,3 milyon takipçiye sahiptir.

Arzum Onan İnstagram adresi https://www.instagram.com/onanarzum/feed/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx