Magazin

Aslıhan Malbora hangi dizilerde oynadı? Aslıhan Malbora kaç yaşında?

Aslıhan Malbora aslen nereli? Hangi dizilerde oynadı?

Reklamlar

Aslıhan Malbora, 27 Mart 1995 tarihinde Afyon’da dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokul eğitimlerini Afyon’da tamamlamıştır. Yükseköğrenimine devam etmek için İstanbul’a giderek İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümlerinde öğrenim görmüştür. Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve üniversite yıllarında oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Akademi 35.5 Sanat Evi’nde bir yıl temel oyunculuk, hareket ve sahne dersleri aldığı bilinmektedir. Peki Aslıhan malbora kaç yaşında? Aslıhan Malbora oynadığı diziler? Aslıhan Malbora 3 kuruş..Aslıhan Malbora evlendi başlıklarına bakacak olursak, hepsinin yanıtını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Aslıhan Malbora kimdir?

Aslıhan Malbora, 27 Mart 1995 tarihinde Afyon’da dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokul eğitimlerini Afyon’da tamamlamıştır. Yükseköğrenimine devam etmek için İstanbul’a giderek İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümlerinde öğrenim görmüştür. Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve üniversite yıllarında oyunculuk eğitimi almaya başlamıştır. Akademi 35.5 Sanat Evi’nde bir yıl temel oyunculuk, hareket ve sahne dersleri aldığı bilinmektedir.

Aslıhan Malbora, oyunculuğun çocukluk hayali olduğunu belirtmişti. Bir röportajında şu ifadeleri kullanmıştır: Bütün ailem mühendis, ben de özellikle sayısalda başarılı oldum hep. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde okudum. Eğitim sürecim boyunca okuduğum alanda ilerlemek istemediğimi daha iyi anladım ve hayallerim doğrultusunda ilk adımlarımı bu süreçte attım. Kimya bölümünü bıraktım çünkü oyunculuğa okurken başlamıştım ve hem yoğun iş temposu hem iki bölüm birden okuyunca oluşan ders temposuna uyum sağlayamadım. İTÜ zaten başlı başına çok zor bir okul, ikisini birden maalesef yürütemedim. Gıda mühendisliğini bitirdim.

Reklamlar

İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olduğunu ifade eden başarılı oyuncu bir başka röportajında ise şu şekilde konuşuyor:Küçük bir şehirde büyüdüm. Tüm ailem mühendis. Üniversite çağına geldiğimde oyuncu olacağımı söylesem de ailem beni konservatuvara göndermeye cesaret edemedi. Altın bilezik için mühendislik okudum.”

Oyunculuğa 2017 yılında Seven Ne Yapmaz dizisinde canlandırdığı Zeynep rolü ile başlamıştır. Kalbimin Sultanı Saliha Sultan karakterini, Her Yerde Sen dizisinde Ayda, Gel Dese Aşk dizisinde Derin rollerini canlandırmıştır.
Aslıhan Malbora; 2018 yılında ‘Kalbimin Sultanı’ ve ‘Ağlama Anne’, 2019 yılında ‘Her Yerde Sen’, 2020 yılında ‘Gel Dese Aşk’, 2021 yılında ‘Oluversin Gari’ ve ‘Üç Kuruş’ dizilerinde oynamıştır. Kısa sürede benimsenmiş ve geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanmıştır. Aslıhan Malbora 1.63 metre boyunda, 52 kilo ve balık burcudur.

Şimdi ise gelelim en çok merak edilen ve internette en çok aratılan başlıklar olan Aslıhan malbora kaç yaşında? Aslıhan malbora oynadığı diziler? Aslıhan malbora 3 kuruş..Aslıhan malbora evlendi soru ve iddialarına..

Aslıhan Malbora kaç yaşında?

27 Mart 1995 yılında Afyonkarahisar’da dünyaya gelen ve son zamanların en gözde oyuncularından biri olan Malbora, 2022 yılının Mart ayı itibariyle 27 yaşında olacaktır.

Reklamlar
Aslıhan Malbora hangi dizilerde oynadı? Aslıhan Malbora kaç yaşında?
Aslıhan Malbora hangi dizilerde oynadı? Aslıhan Malbora kaç yaşında?

Aslıhan Malbora aslen nereli?

Başarılı oyuncu 1995 yılının Mart ayında Afyonkarahisar’da dünyaya gelmiştir ve aslende Afyonkarahisar’lıdır.

Aslıhan Malbora hangi burç?

Kimi sitelere göre 1 Mart doğumlu olduğu söylenilen fakat 27 Mart 1995 tarihinde doğan güzel ve başarılı oyuncu Balık burcudur.

Aslıhan Malbora boy

Oynadığı dizilerde gösterdiği başarılı performansı sayesinde geniş kitlelerce sevilen ve beğenilen oyuncu 1,63 boyundadır.

Aslıhan Malbora kilo

Oyunculuğu dışında güzelliği ve fit vücudu ile de dikkatleri üstüne toplayan ve kendine hayran bırakan yetenekli oyuncu 53 kilodur.

Aslıhan Malbora hangi dizilerde oynadı? Aslıhan Malbora kaç yaşında?
Aslıhan Malbora hangi dizilerde oynadı? Aslıhan Malbora kaç yaşında?

Aslıhan Malbora mesleği

2017 yılında oyunculuğa başlayan ve bu alanda ciddi ilerlemeler kat eden güzel oyuncu Mühendislik mezunudur. Altın bileziğinin olmasını isteyen ve bu yüzden mühendislik okuyan Malbora, çocukken oyuncu olmak istediğini belirtmiştir. Tüm ailesinin mühendis olduğunu da eklemeyi unutmayan başarılı oyuncu şuan ‘Oyuncu’ kimliği ile meslek hayatına devam etmektedir.

Aslıhan Malbora dizileri

Birden fazla dizide karşımıza çıkan, son oynadığı dizide ise milyonları etkileyen ve hayat verdiği karakterleri sonuna kadar yaşayan güzel oyuncunun oynadığı dizileri şu şekilde sıralayabiliriz;

2017 – Seven Ne Yapmaz
2018 – Kalbimin Sultanı
2018 – Ağlama Anne
2019 – Her Yerde Sen
2020 – Gel Dese Aşk
2021 – Oluversin Gari
2021-2022 – Üç Kuruş

Aslıhan Malbora filmleri

Oynadığı filmlerde duyguyu karşı tarafa geçirmede oldukça yetenekli olan ve sürekli ekranlarda görmek istediğimiz güzel oyuncunun oynadığı filmler aşağıdaki gibidir;

2020 – Aile Hükümeti
2021 – Herşeye Rağmen
2021 – Geçen Yaz

Aslıhan Malbora evlendi mi?

Güzel oyuncunun 2014 yılından itibaren bir ilişkisinin olduğu bilinmektedir. İkilinin sürekli mutluluk pozlarını paylaşması ise evlilik yakın mı? veya evlendiler mi? sorularını akıllara getirmeye başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Malbora ve Metin Temel çiftinin, üniversite yıllarından beri birliktelikleri devam etmektedir. 2022 yılı itibariyle ilişkilerinin 8. yılına giren çiftin fotoğrafları sosyal medyada çok büyük bir ilgi görmüş ve binlerce beğeni almıştır. Takipçileri tarafından çok yakıştırılan çiftimizden evlilik haberi beklendiğini söyleyebiliriz.

Henüz evlenip evlenmedikleri bilinmeyen çiftin, hala sevgili oldukları tahimn edilmektedir. İki taraftanda herhangi bir açıklama veya paylaşım gelmemiştir.

Aslıhan Malbora hangi dizilerde oynadı? Aslıhan Malbora kaç yaşında?
Aslıhan Malbora hangi dizilerde oynadı? Aslıhan Malbora kaç yaşında?

Aslıhan Malbora estetiksiz hali

Rol aldığı ‘Üç Kuruş’ dizisi ile kısa sürede şöhret olan ve milyonlarca insanın dikkatini çeken başarılı oyuncunun estetik yaptırdığı iddia edilmektedir. Kısa bir süre önce internette yayılan eski fotoğrafları yüzünden gündemde sık sık adını duyduğumuz Malbora’nın önceki hali herkesi şok etmişti. Önceki hali ile şuan ki görüntüsü arasında çok fark olduğu söylenilen yetenekli oyuncunun eski hali ile günümüzdeki hali kıyaslanmaya başlandı. Geçmişten günümüze kadar bakıldığında Malbora’nın büyük değişimi görenleri şaşırtmaya devam ediyor. İnternet üzerinde birçok eski fotoğrafını bulabileceğiniz güzel oyuncu ise bu konu hakkında konuşmamayı tercih etmiştir. Estetik iddialarını duymazdan gelen Malbora bu konu hakkında hiç konuşmamış ve herhangi bir açıklamada bulunmamıştır.

Aslıhan Malbora Üç Kuruş

Aslıhan Malbora, 2021 yapımı Üç Kuruş dizisinde Roman kızı Leyla’yı canlandırmaktadır. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, ve Nesrin Cavadzade gibi başarılı ve ünlü isimlerin olduğu bu dizi, son zamanlarda viral haline gelmiştir.Dizide öldürdüğü kişilerin yanına Üç Kuruş bırakan İrfan’a ise Diren Polatoğulları hayat vermektedir. Dizi ismini ise bu olaydan almaktadır. Kısa sürede çok geniş izleyici kitlesine ulaşan dizide en çok dikkat çeken karakterlerden birisi haline gelmiştir.

Dizide gösterdiği başarılı performans sayesinde ise çabucak benimsenmiş ve birçok yeni takipçiye sahip olmuştur. Bir anda ünlenen ve daha önceki oynadığı dizilere kıyasla popülerliği daha fazla artan Malbora’nın dizide canlandırdığı karakterde izleyiciler tarafından beğenilmiştir. Dizinin konusu ise; ” Çaka ailesinin büyük oğlu Kartal’ın yönettiği Çıngıraklı mahallesinde üst üste İrfan adlı bir seri katil tarafından cinayetler işlenmektedir. Kartal katili bulmak için Organize Şube’nin Komiseri Efe ile işbirliği yapar ve katili yakalamaya çalışırlar”şeklindedir.

Aslıhan Malbora İnstagram adresi

Oynadığı dizilerde yeteneğini konuşturan ve sık sık gündeme gelen başarılı oyuncumuz sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır. İzleyiciler tarafından çok çabuk bir şekilde benimsenen ve sevilen Malbora, geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Malbora’nın İnstagram hesabında 1,3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Profiline ise aşağıya eklediğimiz linkten ulaşabilirsiniz.

Aslıhan Malbora İnstagram adresi; https://www.instagram.com/aslihanmalbora/

Magazin dünyasının en güncel olaylarından haberdar olmak için buraya tıklayınız. Daha fazla bilgi edinmek için bizi takipte kalın.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx