Magazin

Aspova kimdir? Gerçek adı ne? Kaç yaşında?

Reklamlar

Aspova kimdir? Kaç yaşında? Şarkıları? Şarkı sözleri? Son zamanların en çok dinlenen sanatçıları ve sosyal medya fenomenleri arasında yerini almayı başaran Aspova, yakışıklılığının yanı sıra yaptığı coverlar ile de oldukça sevildi. Müzik dünyasının parıldayan yıldızlarından olan Muhammed Kılıçaslan sosyal medyanın da ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Yakışıklılığının yanı sıra sesi ile de büyülemeye devam eden Muhammed Kılıçaslan, bir çok şarkı çalışmasında bulundu. Takipçileri ise sık sık arama motorlarında güzel müzisyen hakkında sorular sorumaya başladılar.

Aspova kimdir? Gerçek adı ne? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Aspova kimdir? Gerçek adı ne?
Aspova kimdir? Gerçek adı ne?

Aspova kimdir?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra müzik dünyasının da Gözde isimlerinden birisi olan Aspova kullanıcı isimli Muhammet Kılıç aslan 28 Kasım 1995 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Yapmış olduğu şarkıların yanı sıra sesi ile de geniş hayran kitlelerini ulaşmayı başaran sosyal medya fenomeni Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon bölümü mezunudur. Küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi duyduğunu dile getiren başarılı sosyal medya fenomeni ilk Türkçe alternatif albümünü Geber Pislik ile karşımıza çıkarmıştır. Yayınlamış olduğu bu şarkı sonrasında büyük ilgi ile karşılaşan sosyal medya fenomeni isim Cumartesi, Gitmem Gerek, Öpünce Geçer mi? Ve daha nice Türkçe rapin öncülerinden birisi haline gelen albümler çıkarmıştır

Reklamlar

Aspova kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isimin takipçilerinin en merak ettiği konular arasında ise ünlü isimin yaşı yer aldı. 28 Kasım 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim şuan 25 yaşında.

Aspova aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni aslen Ankaralıdır.

Aspova hangi burç?

Müzik dünyasının aktif isimlerinden birisi haline gelen Muhammed Kılıçaslan bu platformda ürettiği içerikler ile fenomen hale geldi. Fenomen isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise Muhammed Kılıçaslan’ınn burcu oldu. 28 Kasım 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim aynı zamanda Yay burcu erkeği.

Aspova’nın boyu ve kilosu?

Eşsiz sesi ile sosyal medya kullanıcılarının dikkatini üzerine çeken Muhammed Kılıçaslan’ın fiziği merak konusu oldu. 1.75 uzunluğunda olan sosyal medya fenomeni 70 kilodur.

Reklamlar
Aspova kimdir? Gerçek adı ne?
Aspova kimdir? Gerçek adı ne?

Aspova’nın sevgilisi var mı?

Uzun zamandır bir diğer merak edilen detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun özel hayatı oldu. Yakışıklılığı ile birçok kişinin gönlünde taht kurmuş olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında Sevgilisi var mı? Sorusunu sormaları üzerine bizlerde araştırdık. Başarılı sosyal medya fenomeni isimin hayatında şuan kimse yer almıyor.

Aspova’nın mesleği ne?

Sesi ile dinleyenleri büyülemeye devam eden başarılı şarkıcı kariyerinin en parlak dönemlerini yaşamaktadır. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel aynı zamanda İnstagram ve Youtube platformunda aktif olarak içerik üretmektedir.

Aspova’nın şarkıları

Başarılı sosyal medya fenomeni ilk Türkçe alternatif albümünü Geber Pislik ile karşımıza çıkarmıştır. Yayınlamış olduğu bu şarkı sonrasında büyük ilgi ile karşılaşan sosyal medya fenomeni isim Cumartesi, Gitmem Gerek, Öpünce Geçer mi? Ve daha nice Türkçe rap öncülerinden birisi haline gelen albümler çıkarmıştır

Aspova ne kadar kazanıyor?

Müziğe olan yeteneği ile magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Aspova kimdir? Gerçek adı ne?
Aspova kimdir? Gerçek adı ne?

Aspova nerede oturuyor?

Ürettiği içerikler ile kısa sürede fenomen hale gelen Muhammed Kılıçaslan’ın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı fenomenin nerede oturduğu oldu. Başarılı fenomen İstanbul’da yaşıyor.

Aspova (Muhammed Kılıçaslan) numarası ne?

Ünlü sosyal medya fenomeni şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alıyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomenin telefon numarası ne? diye aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Aspova (Muhammed Kılıçaslan) eskimiş senelere

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Eskimiş Senelere parçası ile Youtube platformunda geniş kitleler tarafından hem izlendi hem de büyük bir takdir gördü.

Geçmişim kafeste hatırlarım her nefesimde

Yaşamak basit zor olan yaşamın kendisinde

Bazen, derim, dünyanın garezi ne ?

İçerde ne oluyor bilmem gölge gördük perdesinde

Aspova (Muhammed Kılıçaslan) suç sözleri

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Suç parçası ile Youtube platformunda geniş kitleler tarafından hem izlendi hem de büyük bir takdir gördü.

Zarar ziyan ruhum artık

Parçalandım un ufak

Gardiyan aç kapıyı

Çok daralttı bu dört duvar

Aspova (Muhammed Kılıçaslan) kader sözleri

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Kader parçası ile Youtube platformunda geniş kitleler tarafından hem izlendi hem de büyük bir takdir gördü.

Durdum yoluna

Ne dağlar deldim uğruna

Yandım dedim yokmuş söndüren

İtfaiye çağırıp durdular

Aspova (Muhammed Kılıçaslan) bekliyorum sözleri

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Bekliyorum parçası ile Youtube platformunda geniş kitleler tarafından hem izlendi hem de büyük bir takdir gördü.

Muhammed Kılıçaslan · Mert Ceylan bekliyorum

Aspova sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni isim yapmış olduğu şarkılar ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen isimin şuan bu platformda 120B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Ersin Yekin kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx