Sağlık

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi

Reklamlar

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi olarak, 16 yılı aşkın süren tecrübemiz ile tamamen Proktoloji bölümünde hizmet vererek, uzman sağlık kadromuzla Türkiye’de ayakta ameliyatsız sağlık hizmeti veren ilk Proktoloji merkezi olmanın gururunu taşıyoruz.

Proktoloji alanındaki en yeni haberleri yakından takip ediyor, makat hastalıkları nedeniyle ameliyat olması tavsiye edilen hastalarımızı, özel tedavi uygulamalarımız ile ameliyatsız bir şekilde ayakta tedavi ediyoruz.

Hemoroid, fissür, fistül, kıl dönmesi ve genital siğil hastalıklarının tüm aşamasında, kişilere en doğru muayeneyi uyguluyor ve hemen sonrasında en uygun tedavi yöntemini seçiyoruz.

Reklamlar

Yalnızca proktoloji alanı için geliştirilen son teknoloji cihazlarla, alanında uzman hekimlerimiz ve deneyimli sağlık çalışanlarımız ile sizlere en hızlı ve en konforlu tedaviyi sunmaktayız.

Yurt içi ve yurt dışında yaşayan hastalarımızın ulaşımda zorluk çekmemesi adına, İstanbul Bakırköy ve Kadıköy’deki merkezlerimizde hizmet veriyoruz.

Narkoz ve yatış gerektirmeden lazer tedavisi ile mevcut rahatsızlığınızdan kurtulabilir, tedavi bittikten hemen sonra yürüyerek evinize ya da işinize dönebilirsiniz!

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi olarak, sizler için sağlık ve hizmet kalitesinin önem taşıdığını bilmekteyiz.

Reklamlar
Basur hastalığında nelere dikkat edilmelidir.

Hakkımızda 

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi adı ile 2005 yılının başında ilk merkezimizi Bağcılar ilçesinde açarak, sizlere sağlık ulaştırmaya söz veren bir prensiple devam ettik.

“A sınıfı Proktoloji Merkezi” olmanın vermiş olduğu gururla birlikte; daima etik, donanımlı, güvenilir ve hızlı bir çalışma şeklini benimsiyoruz.

Hastalarımıza, bıçak altına yatmadan, yatış ve narkoz gerekmeden, ayakta tedavi imkanı sunuyoruz.

2017 yılında Kadıköy, 2018 yılında ise Bakırköy lokasyonlarındaki merkezlerimizi açarak, sağlık serüvenimizi sürdürüyoruz.

Hemoroid (basur), anal fissür, anal fistül, kıl dönmesi (pilonidal sinüs), genital siğil (HPV) alanlarında uzman hekimlerimiz ile titiz, güvenilir ve yüksek standartlı sağlık hizmeti sağlamak için itina ile çalışıyoruz.

Dünyanın her yerindeki hastalarımızın başvurularına, aynı gün içerisinde dönüş yapıyor ve tedavilerini gerçekleştiriyoruz.

Yurtdışından gelen hastalarımız için özel olarak görev başında olan tercümanlarımızın yardımı ile herkesin sağlığına kavuşmasına öncelik veriyoruz.

Çözüm üretmeyi kendimize ilke edinmekten ve bunu layıkıyla yerine getirebilmekten Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi ailesi olarak büyük mutluluk duymaktayız.

Her zaman hastalarımızın ve hasta yakınlarının yanında duran güler yüzlü, düşünceli ve sahada uzman ekibimiz ile sağlık alanında güvenilir bir hizmet anlayışını temel ilke haline getirerek, sizleri ve sağlığınızı önemsiyoruz.

Yapmış olduğumuz tedavi uygulamaları ile hastalarımızın sağlıklarına kavuşması için son teknoloji kullanarak hizmet vermekteyiz.

Çağdaş, saygın ve güvenilir yaklaşımımız ile hastalarımıza, diledikleri her an bizler ile iletişime geçme imkanı sağlıyoruz.

Engel tanımayan hizmet anlayışımız sayesinde her kıtadan hastayı; narkoz, ameliyat ya da yatış gerektirmeden, ameliyatsız uygulamalar ile tedavi ediyor ve memnuniyetlerinden büyük mutluluk duymaktayız.

Proktoloji dalında Türkiye genelinde, lazerle ameliyatsız işlem yapan tek isim olarak, uluslararası standartlardaki kalitemiz ile daha geniş alanlardaki hastalara da ulaşarak, sağlık hizmeti vermekteyiz.

Hasta ve hasta yakınlarının proktoloji dalında ilk ve tek tercihi olarak tüm Türkiye’de ses bulmak, bizler için büyük önem arz ediyor.

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi’nin misyonu, bireylerin yaşam kalitesini yükseltmektir.

Kurum olarak, bireylere en uygun iyileştirici sağlık hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde sunma gayretiyle ilerlemekteyiz.

Başlıca ilkelerimiz arasında, sağlıkla ilgili modern ve konforlu tedavileri hastalara sunmak yer almaktadır.

Alanında uzman isimlerle, bilimsel bir dokunuşa ihtiyacı olan hastalarımıza her zaman değer verdiğimizi, yalnızca teoride değil pratikte de göstermek, en mühim görevlerimizdendir.

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi’nin vizyonu, bireylere sunduğu konforlu tedavi metotlarıyla, hasta memnuniyeti sağlamak ve diğer kurumlara örnek bir profil çizmektir.

Amacımız; kişilerin, sağlığa dair ihtiyaçlarına güvenilir yanıtlar vermek ve onlara, daha kaliteli bir yaşamın kapılarını açmaktır.

Kurumumuz, modern ekipmanları ve güler yüzlü personeliyle sağlık alanındaki hizmet çıtasını geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi’ne başvuran ve şifa arayan hastalarımıza çözüm ortağı olmak, kurumumuz için oldukça mühim bir noktadır.

Hastalarımızın taleplerine, tüm imkanlarımızı seferber ederek dönüş sağlamak en elzem görevimizdir.

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi’nden hizmet almayı seçen bireylerin memnuniyetini sağlamak, önceliklerimizin başında gelmektedir.

Bireylerin kurumumuzdan sağlıkla ayrılmaları başarısına her daim erişebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Deneyimli kadromuzun potansiyellerini maksimum düzeyde kullanabilmelerine imkan sağlayan bir çalışma şeklini benimsemekteyiz.

Sağlık alanındaki gelişmeleri takip ederek, hizmetlerimizin niteliğini arttırmakta ve hasta memnuniyetinde işimizi asla şansa bırakmamaktayız.

Bilimsel anlamda kabul görmüş modern metotlarımızla, hastalarımızın konforlu bir tedavi süreci deneyimlemesini hedeflemekteyiz.

Sistemli ve organize yapıda bir sağlık kuruluşu olarak, kalitemizin devamlılığı için gayret etmekteyiz.

Bugün alanlarında uzman doktor, hemşire ve sağlık personellerimizle, hizmet noktalarımızda hasta memnuniyetini en büyük kazancımız olarak görmekteyiz.

Son teknolojik tıbbi cihazlarımız, hoşgörümüz ve ilgimizle; hastalarımıza şifa dağıtıyoruz.

Genel cerrahi uzmanlarımızın gerçekleştirdiği başarılı uygulamalar sayesinde yüzlerce hastamız, yaşamına sağlıkla devam etmektedir.

Avrupa Cerrahi ailesi olarak, hasta odaklı hizmet anlayışımız, vazgeçilmez unsurlarımız arasında yerini almaktadır.

Modern metotlarla, tedavi süreçlerini kolaylaştırarak, yüzlerce hastamızın takdirini kazanmaktayız.

Hastalarımız için sürekli gelişiyor, büyüyor ve en güvenilir yöntemleri de yanımıza alarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Avrupa Cerrahi ailesi için en önemli şey, bireylerin sağlıklı bir hayat sürmesine vesile olmaktır. Bu doğrultuda, bilgimize bilgi katarak gece gündüz durmaksızın çalışıyoruz.

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx