Magazin

Beste Esenkul (İambebex) kimdir? Beste Esenkul Twitch yayın mı yapıyor?

Reklamlar

Beste Esenkul kimdir? Beste Esenkul Twitch yayın mı yapıyor? Son dönemler de sosyal medya dışın da birçok insanın internet üzerinden yapılan oyunlar ve oyun yayınları ile çok sık gündeme gelmektedir. Birçok insanın kullandığı bu programlardan biri de Twicth isimli uygulama da Beste Esenkul kullanıcı ismi ile yayın yapmaktadır.

Bu yayınlara sık sık katılanlar ya da yeni katılıp iambebix’i ilk kez görenler biyografisi ve yaşamı ile ilgili bir çok konuyu merak etmektedirler. Güzel oyuncunun izleyenleri sıklıkla araştırdığı Beste Esenkul kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? Gibi bir çok merak edilen konuları ve daha fazlasını yazımızın devamın da bulabilirsiniz.

Beste Esenkul kimdir?

Twitch platformu üretmiş olduğu eşsiz içerikler ile dikkatleri üzerine çeken Esenkul güzelliği ile de büyük ilgi topladı. 19 Mayıs 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim küçük yaşlardan itibaren oyun oynamaya hep meraklı olduğunu bu yüzden Twitch platformuna da adım attığını dile getirmiştir. 19 Mayıs 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim yaşamını şu an İzmir’de devam etmektedir.

Reklamlar

Ege Üniversitesi’nde Kimya Mühendisliği bölümünde eğitim almaya devam eden Esenkul aynı zamanda aktif olarak sosyal medyada da rol almaktadır. Yalnızca üretmiş olduğu eğlenceli içerikler ve oyunlar ile değil özel hayatı ile de bir hayli merak edilen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında sevgilisinin olup olmadığını sormuş olsalar da başarı sosyal medya fenomeni güzel bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmamıştır

Beste Esenkul kimdir? İambebex Twitch yayın mı yapıyor?
Beste Esenkul kimdir? İambebex Twitch yayın mı yapıyor?

1998 yılında Bursa’da gözlerini açan ve Bursa’da belli bir süre yaşadıktan sonra yaşamını İzmir de devam ettirmeye başlamıştır. İzmir de Ege Üniversitesin de Lisansını yapan Esenkul çocukluğundan beri hayali olan oyunculuk hayalini Twicth yayınları ve oyunculuğu ile giderdiğini ifade etmiştir. Güzel Twitch yayınlarındaki kısa sürede ki başarısı ile ismini duyurmuştur.

Beste Esenkul kaç yaşında?

19 Mayıs 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim 23 yaşındadır.

Beste Esenkul aslen nereli?

19 Mayıs 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim yaşamını şu an İzmir’de devam etmektedir. Başarılı ismin aslen Bursalı olduğu tahmin edilmektedir.

Reklamlar

Beste Esenkul hangi burç?

19 Mayıs 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim Boğa burcu kadınıdır.

Beste Esenkul boy ve kilosu?

Twitch yayınlarında yalnızca yetenekleri ile değil güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise boyu ve kilosu oldu. Oyunlarda yaptığı başarı ile gündeme gelen İambebex 1.68 boyunda 52 kilodur.

İlginizi çekebilecek içerik: Hazal Erulusoy kimdir

 İambebex nerde yaşıyor?

19 Mayıs 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim yaşamını şu an İzmir’de devam etmektedir.

İambebex eğitimi nedir?

Ege Üniversitesi’nde Kimya Mühendisliği bölümünde eğitim almaya devam eden Esenkul aynı zamanda aktif olarak sosyal medyada da rol almaktadır.

Beste Esenkul kimdir? İambebex Twitch yayın mı yapıyor?
Beste Esenkul kimdir? İambebex Twitch yayın mı yapıyor?

Beste Esenkul mesleği nedir?

Şuan da Twich uygulamasın da yayıncılık yapmaktadır ve şuan da başka bir iş de çalışmadığı bilinmektedir. Hali hazırda okuyor olmasından dolayı çalışmadığı okulunun bitirmesi ile beraber başka bir meslek yapabilir.

Beste Esenkul nasıl fenomen oldu?

Başarılı sosyal medya fenomeni isim küçük yaşlardan itibaren oyun oynamaya hep meraklı olduğunu bu yüzden Twitch platformuna da adım attığını dile getirmiştir. Yayınları ve oynadığı oyunlarda ki başarıları ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim fenomen hale gelmiştir.

Beste Esenkul ne kadar kazanıyor?

Sosyal medyayı aktif kullanımı olmamasına rağmen Twitch oyun hesabında yaptığı yayınlar ile tanınan ve sevilen isimlerin gurubuna girmiştir. Çocukluğundan beri meraklı olduğu oyunculuğa bu şekilde devam etmiştir ve yaptığı işten de memnun olduğunu dile getiren başarılı isim hakkında merak edilen bir diğer detay ise ne kadar kazandığı oldu. Başarılı isim sosyal medyadan ne kadar kazandığına dair herhangi bir açıklama da bulunmamıştır.

Beste Esenkul  tuttuğu takım nedir?

İambebexin tuttuğu takım Fenerbahçe olarak açıklamıştır.

Beste Esenkul sevgilisi var mı?

Yalnızca üretmiş olduğu eğlenceli içerikler ve oyunlar ile değil özel hayatı ile de bir hayli merak edilen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında sevgilisinin olup olmadığını sormuş olsalar da başarı sosyal medya fenomeni güzel bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmamıştır

Beste Esenkul kimdir? İambebex Twitch yayın mı yapıyor?
Beste Esenkul kimdir? İambebex Twitch yayın mı yapıyor?

Beste Esenkul medya hesapları

Sosyal medyayı aktif kullanımı olmamasına rağmen Twitch oyun hesabında yaptığı yayınlar ile tanınan ve sevilen isimlerin gurubuna girmiştir. Çocukluğundan beri meraklı olduğu oyunculuğa bu şekilde devam etmiştir ve yaptığı işten de memnun olduğunu dile getirmektedir. Sosyal medya olarak İnstagram ve Twiter kullanmaktadır. İnstagram  hesabın da 1.175 takipçisi vardır ve son paylaşımında da 341 beğenisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx