Magazin

Aydın Kurtoğlu kimdir? Aydın Kurtoğlu şarkıları!

Reklamlar

Aydın Kurtoğlu, 24 Ocak 1983 tarihinde Rize’de dünyaya gelmiştir. Şarkıları ile geniş kitlelere hitap eden Aydın Kurtoğlu, 2014 yılında çıkarmış olduğu ilk şarkısı köle ile yükseliş yaşamaya başlamıştır. Aydın Kurtoğlu kaç yaşında? Aydın Kurtoğlu sevgilisi kim? Aydın Kurtoğlu kiminle evli? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Aydın Kurtoğlu kimdir?

Aydın Kurtoğlu, 24 Ocak 1983 tarihinde Rize’de dünyaya gelmiştir. Orçun adında bir erkek kardeşi olan başarılı sanatçının Aylin adında bir de kız kardeşi vardır. Küçük yaşta İstanbul’a yerleşen Aydın Kurtoğlu, 2014 yılından bu yana şarkı sözleri yazmakta ve single çıkartmaktadır. 2014 yılında çıkarmış olduğu “Köle” adlı çalışmasıyla kariyerine başlayan Aydın Kurtoğlu 2015 yılında “Hayırlı Günler” “Öptüm” ve “Şirinler” “Live On Stage” çalışmaları ile piyasaya damga vurmuştur. 2016 yılında “Söz” “Olay Ne” ve “Gururdan Gömlek” şarkılarını çıkartmıştır. 2008 yılı da sevgilisi Sinem Genç ile evlenen başarılı sanatçı uzun yıllardır güzel giden evliliği ile sosyal medyada da örnek olmaktadır. Başarır sanatçının bu evliliğinden bir de oğlu dünyaya gelmiştir.

Aydın Kurtoğlu kimdir? Aydın Kurtoğlu şarkıları!
Aydın Kurtoğlu kimdir? Aydın Kurtoğlu şarkıları!

Aydın Kurtoğlu kaç yaşında?

24 Ocak 1983 tarihinde dünyaya gelen Aydın Kurtoğlu, 39 yaşındadır

Reklamlar

Aydın Kurtoğlu aslen nereli?

Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sanatçı aslen Rizelidir.

Aydın Kurtoğlu kimdir? Aydın Kurtoğlu şarkıları!
Aydın Kurtoğlu kimdir? Aydın Kurtoğlu şarkıları!

Aydın Kurtoğlu hangi burç?

24 Ocak 1983 tarihinde dünyaya gelen Aydın Kurtoğlu, kova burcudur. 

Aydın Kurtoğlu boy ve kilo

Şarkıları ile sevilen ve sosyal medyada da geliş kitleler tarafından takip edilen Aydın Kurtoğlu, 1.69 boyunda 68 kilodur.

Aydın Kurtoğlu mesleği

2014 yılında şarkıcılık kariyerine atılan Aydın Kurtoğlu üniversitede işletme eğitimi görmüş daha sonrasında ise turizm sektöründe çalışmıştır.

Reklamlar

Aydın Kurtoğlu şarkıları

2014 yılında çıkarmış olduğu “Köle” adlı çalışmasıyla kariyerine başlayan Aydın Kurtoğlu 2015 yılında “Hayırlı Günler” “Öptüm” ve “Şirinler” “Live On Stage” çalışmaları ile piyasaya damga vurmuştur. 2016 yılında “Söz” “Olay Ne” ve “Gururdan Gömlek” şarkılarını çıkartmıştır. 2008 yılı da sevgilisi Sinem Genç ile evlenen başarılı sanatçı uzun yıllardır güzel giden evliliği ile sosyal medyada da örnek olmaktadır. Başarır sanatçının bu evliliğinden bir de oğlu dünyaya gelmiştir.

Aydın Kurtoğlu sevgilisi var mı?

2008 yılı da sevgilisi Sinem Genç ile evlenen başarılı sanatçı uzun yıllardır güzel giden evliliği ile sosyal medyada da örnek olmaktadır. Başarılı sanatçının bu evliliğinden bir de oğlu dünyaya gelmiştir.

Aydın Kurtoğlu kimdir? Aydın Kurtoğlu şarkıları!
Aydın Kurtoğlu kimdir? Aydın Kurtoğlu şarkıları!

Aydın Kurtoğlu İnstagram adresi

Sosyal medyada oldukça aktif şekilde boy gösteren Kurtoğlu, Instagram hesabında hayatının her alanından kareler paylaşmaktadır. Instagram platformunda 129B takipçisi bulunan başarılı sanatçının profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Aydın Kurtoğlu İnstagram adresi https://www.instagram.com/aydinkurtoglu/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zuhal Olcay boşandı mı? Zuhal Olcay kiminle evli? Zuhal Olcay cezaevine mi girdi? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx