Cilt Bakımı

Bakırköy’de Buz Lazer Epilasyon Farkı

Reklamlar

Lazer epilasyon ülkemizde ve dünyada istenmeyen tüylerin tedavisi için başvurulan en kalıcı yöntemdir. Buz Lazer, bu kalıcı yöntemi olabilecek en acısız ve etkili hale getirerek en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olmuştur.

  Buz Lazer, Bakırköy Lazer Epilasyon merkezleri tarafından güvenle uygulanmaktadır. Bakırköy’de bulunan Buz Lazer merkezleri sağladıkları etkili ve kalıcı hizmetler kullanıcılar tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir.

Bakırköy’de Buz Lazer Epilasyon Farkı 2024

Buz Lazer Epilasyonu Normal Lazer Epilasyondan Ayıran nedir?

Buz Lazer Epilasyonu geleneksel lazer epilasyon uygulamalarından ayıran birçok kendine has teknoloji bulunmaktadır.Buz Lazer, lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı, en etkili, en konforlu ve en son teknoloji olanıdır.

Reklamlar

Dünyanın ileri gelen lazer firmaları arasında olan Alma Lasers tarafından üretilen Soprano ICE serisi cihazlar ülkemizde Buz Lazer adıyla lanse edilmiş ve marka tescili alınmıştır. Alexandrite, Diyot, Nd:YAG lazer dalga boylarını tek bir başlıkta birleştirmiştirmiş ve 3 dalga boylu lazer teknolojisiyle çalışmaktadır.

Buz Lazer, kullandığı patentli teknolojilerle lazer epilasyon uygulamalarında gelinen son noktayı temsil etmektedir. Bu teknolojilerden ilki in-Motion adı verilen uygulama tekniğidir. Tedavi başlığının cilt üzerinde ütü yapar gibi sürekli hareket ettirildiği bir yöntemdir. Tekli atışlar yerine bu uygulama tekniği hem masaj hissi ile konforlu bir uygulama sağlar hem de seansların olabilecek en kısa sürede gerçekleşmesini mümkün kılar.

 Bir diğer patentli teknoloji ise ICE teknolojisidir. Bu gelişmiş soğutma sistemi tüm seans boyunca cilt yüzeyini -3 dereceye kadar soğutarak kişiye seans boyunca acı hissi yerine serinlik ve ferahlık hissi verir. Böylece seanslar acısız ve ağrısız bir şekilde gerçekleşir. Buz Lazer uygulamalarının ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde ve bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanabilmesi de bir diğer önemli özelliğidir.

 Buz Lazer sahip olduğu patentli teknolojiler sayesinde ince kıllarda ve koyu renkli cilt tiplerinde yüksek enerji kullanılabilmesine olanak tanır. Çünkü Buz Lazer epilasyonda kıllar kademeli olarak ısıtılır. Bu nedenle bronz tenlerde de yan etki riski minimum seviyededir. Tüm bu gelişmiş özellikleri ile Buz Lazer günümüzde kadınlar ve erkekler tarafından en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemleri içerisinde en çok tercih edilen olmaktadır.

Reklamlar
Buz Lazer Epilasyon Uygulama Süresi
Buz Lazer Epilasyon Uygulama Süresi

Buz Lazer Epilasyon Uygulama Süresi

Buz Lazer seans sürelerini yarı yarıya kısaltan geniş boyutlu tedavi başlıklarına sahiptir. 20X10 cm tarama alanına sahip tedavi başlığı ve saniyede 10 atış yapan teknolojisi ile günümüzün mümkün olan en hızlı epilasyonu Buz Lazer ile gerçekleşir. İşlemlerin tüm vücut bölgelerine uygulandığını düşürsek, Buz Lazer epilasyon seansları, ortalama 15 dakika hazırlık süreci, 45 dakika uygulama süreci olmak üzere toplamda 1 saat içerisinde tamamlanır. Fakat seans süreleri uygulama yapılan kişinin bölge sayısına ve genişliğine bağlıdır. Yani kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Buz Lazer

Bakırköy Buz Lazer Seans Ücretleri

Buz Lazer epilasyon seans fiyatları işlem yapılacak bölge sayısı, kişinin cilt yapısı, kıl yapısı, kıl yoğunluğu gibi faktörlere bağlı olarak kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir.

 Gerçek Buz Lazer cihazları ile faaliyet gösteren, Bakırköy Buz lazer epilasyon merkezlerine buz lazer adresinden ulaşabilir ve seans fiyatları için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ümit Uslu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx