Magazin

Yağmur Tanrısevsin kimdir? Oğuzhan Koç ile ayrıldı mı? Yeni sevgilisi kim?

Reklamlar

Yağmur Tanrısevsin kimdir? Oğuzhan Koç ile ayrıldı mı? Yeni sevgilisi kim? Yıldızını Adını Feriha Koydum dizisi ile parlatan ve daha sonrasında yer aldığı yapımlarda ki başarısı ile hızla yükselmeye başlayan Tanrısevsin izleyiciden tam not aldı. Güzelliğinin yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de ekran başındakilerden tam not aldı. Oyunculuğu kadar sempatik halleri ile de sevilen oyuncunun takipçileri Tanrısevsin hakkında araştırmaya yapmaya başladılar.

Yağmur Tanrısevsin kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Yağmur Tanrısevsin kimdir?
Tanrısevsin kimdir?

Yağmur Tanrısevsin kimdir?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların başarılı içerik üreticilerinden olan oyuncu Tanrısevsin, 24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin’de dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni güzel aslen Mersinlidir. İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi seramik bölümünü kazanınca 2010 yılında İstanbul’a gelmiştir.

Reklamlar

Yeteneklerini keşfederek hayalinin peşinden gitmeye karar veren başarılı sosyal medya fenomeni Craft Oyunculuk Atölyesinde eğitimi almaya başlamış ve daha sonrasında 2011 yılında Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy, Vahide gördüm ve Metin Çekmez’in başrollerini paylaştığı Adını Feriha Koydum dizisine Ece karakteri ile dahil olmuştur. Burada göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ile kısa zaman içerisinde yükselişe geçen başarılı sosyal medya fenomeni isim 2013 tarihinde Aşk Ağlatır sinema filminde Banu karakterine hayat vermiştir.

Pis Yedili ve Kaçak gibi dizilerde rol alan başarılı isim son olarak The Tragedy isimli korku filminde Jennifer rolüne hayat vermektedir. Aynı zamanda birçok reklam filminde de rol alan başarılı isim özel hayatı ile de sık sık gündem olmaktadır. Yakın arkadaş oldukları bilinen Demet Özdemir ile aralarındaki bağlarım kokmasının sebebi Tanrısevsin’in eski erkek arkadaşı Oğuzhan Koç oldu. Oğuzhan Koç’un Demet Özdemir ile yeni bir ilişkiye başlaması Tanrısevsin’i kızdırdı.

Ancak son zamanlarda çıkan yeni iddialar doğrultusunda başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun hayatında başka bir isim olduğu konuşuluyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta Ahlatçı Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ateş Ahlatçı ile poz veren ve kalp emojisi atılması aşk dedikodularını alevlendirdi.

Yağmur Tanrısevsin kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimlerinden olan Tanrısevsin ekranlarda yer aldığı dizi ve filmler ile seyirciden tam not almıştı. İzleyicilerin ve takipçilerinin en merak ettiği konu se fenomen oyuncunun yaşı oldu. 24 Ağustos 1990 tarihinde dünyaya gelen başarılı isim 30 yaşında.

Reklamlar

Yağmur Tanrısevsin aslen nereli?

Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni güzel aslen Mersinlidir.

Yağmur Tanrısevsin hangi burç?

Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Tanrısevsin burcu oldu. 24 Ağustos 1990 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Başak burcudur.

Yağmur Tanrısevsin’in fiziksel özellikleri

Ekranların başarılı isimi Tanrısevsin takipçilerinin merak ettiği bir kaç detaya siz değerli takipçilerimiz için değdik.

Yağmur Tanrısevsin’in boyu ve kilosu?

Başarısı ile büyüleyen sosyal medya fenomeni düzgün fiziği ile de akıllarda soru işareti bıraktı. Bir çok gencin idolü aline gelen Tanrısevsin’in boyu ve kilosu merak konusu oldu. 1.70cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 55kg ağırlığında.

Yağmur Tanrısevsin kimdir?
Tanrısevsin’in sevgilisi kimdir?

Yağmur Tanrısevsin’in göz rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında göz rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı isim Açık Kahverengi göz rengine sahip.

Yağmur Tanrısevsin’in saç rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında saç rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı isimin saç rengi ise Kumral ile sarı arasında bir tona sahip. Aynı zamanda uzun ve bakımlı saçlara sahip olan başarılı isim bir çok kişinin idolü haline geldi.

Yağmur Tanrısevsin cilt bakımı

Güzelliği ve cildinin kusursuzluğu ile sık sık takipçileri tarafından merak konusu olan başarılı sosyal medya fenomeni güzelin cilt bakım rutini merak edilir oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki bu konu hakkında detaylı bilgilere ulaşamadık.

Yağmur Tanrısevsin’in ailesi kim?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların aranılan, beğenilen isimleri arasında yerini alan ünlü sosyal medya fenomen bir çok deneyim ve tecrübe ile şuan ki konuma ulaşmıştır. Başarılı sosyal medya fenomeninin ablasının adının Pınar olduğunu biliyoruz. Başarılı fenomenin annesinin adı Deniz Tanrısevsindir Ne yazık ki aile hayatı hakkında çok detaylı bilgilere sahip değiliz.

Yağmur Tanrısevsin’in annesi kim?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında annesi kim? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı fenomenin annesinin adı Deniz Tanrısevsindir.

Yağmur Tanrısevsin’in babası kim?

Sosyal medya fenomeni isim hakkında sorulan bir diğer soru ise babasının kim olduğu oldu? Bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki bu konu hakkında detaylı bilgilere ulaşamadık.

Yağmur Tanrısevsin’in kardeşi var mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında kardeşi var mı? sorusunu arattılar Başarılı sosyal medya fenomeni isimin kendisinden büyük Pınar Tanrısevsin adında bir ablası vardır.

Yağmur Tanrısevsin kimdir?
Yağmur Tanrısevsin kimdir?

Yağmur Tanrısevsin’in mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Tanrısevsin şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı dizi ve filmler

2011 yılında Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy, Vahide gördüm ve Metin Çekmez’in başrollerini paylaştığı Adını Feriha Koydum dizisine Ece karakteri ile dahil olmuştur. Burada göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ile kısa zaman içerisinde yükselişe geçen başarılı sosyal medya fenomeni isim 2013 tarihinde Aşk Ağlatır sinema filminde Banu karakterine hayat vermiştir. Pis Yedili ve Kaçak gibi dizilerde rol alan başarılı isim son olarak The Tragedy isimli korku filminde Jennifer rolüne hayat vermektedir.

  • 2013-2014 – Güneşi Beklerken (TV Dizisi)
  • 2013 – Aşk Ağlatır (Sinema Filmi)
  • 2013 – The Tragedy (Sinema Filmi)
  • 2012 – Pis Yedili (TV Dizisi)
  • 2011 – Kalbim Seni Seçti (TV Dizisi)
  • 2011 – 2012 – Adını Feriha Koydum (TV Dizisi)
Yağmur Tanrısevsin kimdir?
Tanrısevsin kimdir?

Yağmur Tanrısevsin ne kadar kazanıyor?

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Yağmur Tanrısevsin Oğuzhan Koç ile neden ayrıldı?

Başarılı isim özel hayatı ile de sık sık gündem olmaktadır. Yakın arkadaş oldukları bilinen Demet Özdemir ile aralarındaki bağlarım kokmasının sebebi Yağmur Tanrısevsin’in eski erkek arkadaşı Oğuzhan Koç oldu. Oğuzhan Koç’un Demet Özdemir ile yeni bir ilişkiye başlaması Yağmur Tanrısevsin’i kızdırdı.

Yağmur Tanrısevsin’in yeni sevgilisi kim?

Son zamanlarda çıkan yeni iddialar doğrultusunda başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun hayatında başka bir isim olduğu konuşuluyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta Ahlatçı Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ateş Ahlatçı ile poz veren ve kalp emojisi atılması aşk dedikodularını alevlendirdi.

Yağmur Tanrısevsin Alp Navruz

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Baht Zamanı adlı dizide yer aldığı dönem oyuncu arkadaşı Alp Navruz ile sık sık takipçileri tarafından yakıştırılmıştır.

Yağmur Tanrısevsin Ahlat Ağacı

Ahlat Ağacı filminin fragmanı yayınlandı!

Yağmur Tanrısevsin Ahmet Kural

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Eser Yenenler Show’a konuk olduğunda eğlenceli sohbetler dönmüştür.

Yağmur Tanrısevsin Adını Feriha Koydum

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Adını Feriha Koydum dizisinde yer almış ve burada Ece karakterine hayat vermiştir.

Yağmur Tanrısevsin Bayi Toplantısı

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu hakkında Bayi Toplantısı filminde de mi oynadı? Sorusunun sorulması ile bizler de siz değerli takipçilerimiz araştırdık ve bulduk. Başarılı oyuncu Bayi Toplantısı filminde yer almadı.

Yağmur Tanrısevsin İnstagram

İnstagram hesabında yagmurtanrısevsın hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Tanrısevsin’in instagram da ise 2M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx