Magazin

Beliz Şen Kimdir?

Reklamlar

Beliz Şen kimdir, kaç yaşındadır, youtube, instagram hesapları ve hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Beliz Şen lisanslı yüzücüdür ve birçok madalyaya sahiptir. Aynı zamanda Türkiye’nin youtube elçiliğini yapan sevilen youtuberdır. Beliz Şen sevilen şarkıcı Bengü’nün yeğenidir. İzmir’de yaşamaktadır. Youtube kanalında makyaj ve vlog konulu içerikler üretmektedir. Sempatik tavırları ve özgün içerikleriyle çok sayıda takipçiye ulaşmıştır.

Beliz Şen Kaç Yaşında?

Beliz Şen 10 Eylül 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2020 yılı itibari ile 27 yaşındadır.

Reklamlar

Beliz Şen’in Boyu

Beliz Şen’in boyu 1.72 cm’dir.

Beliz Şen’in Kilosu

Beliz Şen’in kilosu 57’dir.

Beliz Şen’in Burcu

Beliz Şen’in burcu Başak’tır.

Beliz Şen
Beliz Şen

Beliz Şen’in Eğitim Hayatı

Beliz Şen Yaşar Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. %100 burslu olarak okumuştur. Yüksek Lisans yapmak istemektedir.

Reklamlar

Beliz Şen hayalinin diplomat ya da büyükelçi olmak olduğunu söylüyor. Youtube hesabını açtığı sıralarda da Youtube’un Türkiye elçiliği teklifin almıştır. Türkiye’de ki 6 elçiden biri olmuştur. Ve amacının stratejik pazarlama ve marka yönetim konusunda yüksek lisans yaparak bu sektörde bilinçli bir şekilde ilerlemek olduğunu söylüyor.

Beliz Şen Bengü

Beliz Şen sevilen şarkıcı Bengü’nün yeğenidir. Teyzesi Bengü ile birlikte makyaj tüyoları isimli video çekip youtube kanalında paylaşmıştır.

Beliz Şen
Beliz Şen

Beliz Şen Hakkında

Beliz Şen küçükken boğulma tehlikesi atlatmıştır. Sonrasında yüzücü olmaya karar vermiştir. 16 yıldan fazla bir süredir yüzücü olan Beliz, Arkas Spor Kulübünde lisanslı yüzücüdür. Profesyonel olarak yüzmeye 8 yaşındayken başlamıştır. Ege Bölgesinde ve Akdeniz Bölgesinde 1. 2. Ve 3. Olmuştur. 2010 yılında ilk Türkiye Açık Yaş Madalyası kazanmıştır. 100 mt sırtüstü Türkiye 2.liği ve 50 mt sırtüstü Türkiye 3.lüğü bulunmaktadır. Ve Daha bir çok başarıya sahiptir.

Beliz Şen en sevdiği rengin mor olduğunu söylüyor. Unutamadığı dizilerin çemberimde gül oya ve asmalı konak olduğunu dile getiriyor. En sevdiği kozmetik ürünleri Mac ve Sefora’dır. Kırmızı ruj rengini çok seviyor. En sevdiği yemek Zentinyağlı Barbunyadır. En sevdiği kitap ise Zlatanın Günlüğü ’dür. En sevdiği film Iron Man’dir.

Beliz Şen Galatasaraylı olduğunu söylemiştir. İzmir’de en sevdiği yer Gül Sokak’tır. Burası evine yakın olduğu için de çok sevmektedir. Alışveriş yapmayı en sevdiği mağaza Zara’dır. Vücudunda üç tane dövme olduğunu söylüyor. Bunlardan birisi gülümse, diğeri sonsuz anlamına gelmektedir.

Beliz Şen
Beliz Şen

Beliz Şen Herbalife

Beliz Şen Herbalife ürünlerini kullanarak 1 haftada 4 kilo vermiştir. Youtube de bu konuyla ilgili de bir içerik paylamıştır.

Beliz Şen Youtube

Beliz Şen’in youtube kanalının çok içeriği çoğunlukla makyaj ve vlog üzerinedir. 2016 yılında youtube kanalını açmıştır. Kanalının ismi Beliz Şen şeklindedir. Kanalının 185 bin abonesi vardır.

Beliz Şen Instagram

Beliz Şen’in instagram hesabının ismi belizsen şeklindedir. Hesabının 160 bin takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx