Magazin

Beyzanur Tekin kimdir?

Reklamlar

Sosyal medyada ün kazanmış isimlerle devam ediyoruz bugün listedeki isim ise Beyzanur Tekin oldu. Bir dönem Tiktok platformunda çektiği sessiz videolarla gündeme oturan Tekin geniş hayran kitlesine ulaştı.

Beyzanur Tekin kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? burcu ne gibi merak edilen tüm soruların cevaplarını siz değerli okurlarımız için yazımızda derledik.

Beyzanur Tekin kimdir?

 Önceleri sessiz olarak video çekerken bir süre sonra videolarında konuşmaya başlayınca hayranlarının bir hayli ilgisini çekmişti. Hakkında 5 bilgi, bilmenizi istemedikleri 10 bilgi tarzında dikkat çekici içerikler çekmektedir. Yaşıtlarının ilgisini çeken Tekin Lise anıları ,alışveriş ve lisede yapmanız gerekenler adlı içerikleriyle ününe ün kattı. Sosyal medya fenomeni olan Tekin 29 Mayıs 2000 tarihinde Sinop ta dünyaya geldi. Annesi el sanatları öğretmeni olan fenomenin babası ise sınıf öğretmeni. 5 sene boyunca jimnastik ile uğraşan fenomen iki sene de basketbol ile ilgilenmiş. Huy olarak inatçı bir karakter olduğu bilinen Tekin’in bir de 12 yaşında Buse isimli bir kız kardeşi var. Sinop Sarı Saltuk Anadolu lisesinde öğretimini tamamlayan Tekin Eskişehir Anadolu Üniversitesin de psikoloji istemesine rağmen Sınıf Öğretmenliği okuyor. Kendinden bahsettiği bir videoda ilginç özelliklerinden bahsederken uyurgezer olduğunu söylemişti.

Reklamlar

Beyzanur Tekin kaç yaşında?

Yıldızı parlayan ve takipçileri tarafından çok sevilen Tekin yıldızı kısa sürede parladı. Sosyal medya platformların da hatırı sayılır takipçi sayılarına ulaşan Tekin’in yaşı merak konusu oldu. 29 Mayıs 2000 tarihinde dünyaya gelen Tekin 20 yaşında.

Sosyal medya fenomeni Beyza Tekin
Sosyal medya fenomeni Tekin

Beyzanur Tekin’in boyu ve kilosu

Yaptığı içerikler ve sosyal medya platformlarını aktif kullanmasıyla takipçi sayısını arttıran Tekin 1.55cm uzunluğunda ve 50 kg ağırlığında.

Beyzanur Tekin hangi burç?

Hayranları tarafından soru yağmuruna tutulan Tekin’in en çok burcu merak konusu olmuştu. 29 Mayıs tarihin de doğan Tekin’in burcu İkizler.

Beyzanur Tekin youtube

30 Mayıs 2015 tarihin de youtube platformun da kanal açan Tekin an itibariyle 71.3B aboneye sahip oldu. Kanalın da vloglar , challengeler , makyaj ve okulla ilgili paylaşımlar yapan Tekin’in genel olarak takipçi yaş grubu kendi yaş grubuna yakın ve küçük olanları kapsamakta. Takipçilerinin isteklerini önemseyen Tekin yorumları okuduğunu değerlendirmelere özen gösterdiğini ve onların istediği içerikler kapsamın da videolarını çektiğini dile getirdi.

Reklamlar
Beyzanur Tekin kimdir?
Beyza nur Tekin kimdir?

Beyzanur Tekin’in sosyal medya hesapları

  • İnstagram Hesabı https://www.instagram.com/beyzanurtekin/?hl=tr
  • Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UC_COUJlpooK_FkiypQpybGg
  • Tiktok Hesabı https://www.tiktok.com/@beyzanurtekin?lang=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Özüm Sabay  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx