Magazin

Bülent Çolak kimdir? Aslen nereli? Evli mi? Çocuğu var mı?

Reklamlar

Bülent Çolak Ada Masalı dizisine Gökhan karakteri ile dahil oldu! Dizinin ilk fragmanı ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı! Yakışıklı oyuncu Geniş Aile dizisinden sonra yine eşsiz bir yapım olan STAR TV’de ekrana gelecek Ada Masalı dizisinde Gökhan karakterine hayat verecek. Sosyal medya dünyasının da yakından takip ettiği Çolak yakışıklılığının yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de ekran başındakilerden tam not aldı. Takipçileri tarafından oldukça merak edilen bir isim haline gelen Çolak hakkındaki bütün detayları siz değerli okurlarımız için yazımızda derledik.

Bülent Çolak kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Bülent Çolak kimdir?
Bülent Çolak kimdir?

Bülent Çolak kimdir?

Yaz dizilerinin sezonunun açılması ile birlikte birçok farklı karakterin de ortaya çıktı bu dönemde Star TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Bülent Çolak dikkatleri üzerine topladı. Bir dönemin ünlü sinema ve televizyon yapımı olan Geniş Aile dizisinde Ulvi karakteri ile tanınan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 20 Eylül 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Reklamlar

Küçüklükten bu yana konservatuar hayalleri olan başarı sosyal medya fenomeni isim bu alanda birçok gereken denemesine rağmen başarılı olamamış daha sonrasında Kartal Sanat Tiyatrosunda oyunculuğa başlamıştır. Kartal sanat tiyatrosundan sonra ise Şehir ve Devlet tiyatrolarında çalışmaya başlayan başarılı ise 2002 yılından bu zamana kadar hem tiyatro oyunculuğu hem sinema ve televizyon oyunculuğu yapmaktadır.

Kendisinin kurmuş olduğu “Janti” adında bir tiyatro grubunda da görev alan başarılı isim ekranlarla ilk tanışması ise 1998 yılında Hoşçakal Yarın adlı sinema filminde hayat verdiği Hüseyin karakteri ile olmuştur. yıldızının parladığı tüm Türkiye tarafından tanındığı nokta ise 2010 ile 2011 yılları arasında yayınlanan Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Ulvi karakteri ile olmuştur. Dizinin bir hayli sevilmesi ile birlikte sinema filmlerinde çekilmesi üzerine sosyal medya fenomeni oyuncunun ismi hem sosyal medyada hem de ekranlarda sıkça duyulmaya başlamıştır.

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu yer aldığı birçok yapımının yanı sıra son zamanlarda Star TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisine Gökhan karakteri ile dahil olmuştur. Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun evli olup olmadığı oldu. Sosyal medya dünyasının ve ekranların vazgeçilmez ismi haline gelen başarılı isim Sefa Öztürk ile evlidir bu mutlu ve evliliğinden başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun Okyanus adında bir de oğlu dünyaya geldi.

Bülent Çolak kaç yaşında?

Oyunculuğu kadar yakışıklılığı ile de ön planda olan başarılı isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise ünlü oyuncunun yaşı oldu. 20 Eylül 1977 yılında İstanbul da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu 43 yaşındadır.

Reklamlar

Bülent Çolak aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu hakkında ne yazık ki çok detaylı bilgilere sahip değiliz.

Bülent Çolak hangi burç?

20 Eylül 1977 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı isimin hangi burç olduğu oldu. 20 Eylül 1977’de dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Başak burcu grubuna girmektedir

Bülent Çolak’ın boyu ve kilosu?

Düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı fenomenin İnstagram platformunda verdiği pozlar sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı. Düzgün fiziği ile merak konusu haline gelen fenomen 1.68cm uzunluğunda olan başarılı oyuncu 66 kilodur.

Bülent Çolak kimdir?
Bülent Çolak kimdir?

Bülent Çolak evli mi?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun evli olup olmadığı oldu. Sosyal medya dünyasının ve ekranların vazgeçilmez ismi haline gelen başarılı isim Sefa Öztürk ile evlidir bu mutlu ve evliliğinden başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun Okyanus adında bir de oğlu dünyaya geldi.

Bülent Çolak boşandı mı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında boşandılar mı? Ayrıldılar mı? Sorularını sormaya başladılar. Başarılı oyuncu boşanmamıştır ve evliliğine devam etmektedir.

Bülent Çolak’ın çocuğu var mı?

Sefa Öztürk ile evlidir bu mutlu ve evliliğinden başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun Okyanus adında bir de oğlu dünyaya geldi.

Bülent Çolak’ın mesleği ne?

Ünlü sosyal medya fenomeni isim bir çok dizi, film ve reklam filminde rol alarak oyunculuk kariyerinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Bülent Çolak’ın yer aldığı dizi ve filmler

Başarılı isim ekranlarla ilk tanışması ise 1998 yılında Hoşçakal Yarın adlı sinema filminde hayat verdiği Hüseyin karakteri ile olmuştur. yıldızının parladığı tüm Türkiye tarafından tanındığı nokta ise 2010 ile 2011 yılları arasında yayınlanan Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Ulvi karakteri ile olmuştur.

Dizinin bir hayli sevilmesi ile birlikte sinema filmlerinde çekilmesi üzerine sosyal medya fenomeni oyuncunun ismi hem sosyal medyada hem de ekranlarda sıkça duyulmaya başlamıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu yer aldığı birçok yapımının yanı sıra son zamanlarda Star TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisine Gökhan karakteri ile dahil olmuştur.

 • 2016 – Geniş Aile : Her Türlü (Sinema Filmi)
 • 2016 – Sucu Kamil (Sinema Filmi)
 • 2017 – Hayati ve Diğerleri (TV Dizisi)
 • 2019 – Geniş Aile Komşu Kızı (Sinema Filmi)
 • 2020 – Tutunamayanlar (TV Dizisi)
 • 2021 – Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? (Sinema Filmi)
 • 2021 – Ada Masalı (TV Dizisi)
 • 2016 – Aile İşi(TV Dizisi)
 • 2015 – Geniş Aile Yapıştır(TV Dizisi)
 • 2016 – Aile İşi Cemali (TV Dizisi)
Bülent Çolak kimdir?
Bülent Çolak kimdir?
 • 2016 – Geniş Aile: Her Türlü (Sinema Filmi)
 • 2017-2018 -Hayati ve Diğerleri (TV Dizisi)
 • 2015 – Öğrenci İşleri (Bobinci nuri) (Sinema Filmi)
 • 2015 – Mutlu Ol Yeter (TV Dizisi)
 • 2015 – Günebakan (Fikri Sabit) (TV Dizisi)
 • 2015 – Geniş Aile Yapıştır (Ulvi) (Sinema Filmi)
 • 2015 – Eksik (Sinema Filmi)
 • 2014 – İksir: Dedemin Sırrı (Sefer) (Sinema Filmi)
 • 2014 – Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkınıtı (Şerefsiz Metin) (Sinema Filmi)
 • 2014 – Vay Başıma Gelenler 2,5 (Sinema Filmi)
 • 2014 – Mutlak Adalet (Nihat) (Sinema Filmi)
 • 2014 – Kanunsuzlar (Cengo) (Sinema Filmi)
 • 2014 – Analı Oğullu (Seyit) (TV Dizisi)
 • 2013 – Sürgün İnek (Saffet) (Sinema Filmi)
 • 2013 – Hükümet Kadın 2 (Baran) (Sinema Filmi)

Bülent Çolak Ada Masalı dizisinde mi oynuyor?

STAR TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Görkem diziye dahil olması ile gözler oyuncuya çevrildi. Takipçileri sık sık aram motorlarında nasıl bir karakter olacağını sormuş olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Bülent Çolak ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik oyuncularından olan Dikiciler’in oynamış olduğu yapımlardaki başarısı ile kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran sosyal medya fenomeninin takipçileri sık sık arama motorlarında fenomen isimin sosyal medyadan ne kadar kazandığını sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Bülent Çolak’ın telefon numarası?

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarası oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Bülent Çolak Geniş Aile

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Geniş Aile yapımının tüm serisinde rol almıştı. Burada göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ile hayran bıraktıran sosyal medya fenomeni isim hatta bir dönem Ulvi olarak bilinmiştir.

Bülent Çolak Ada Masalı

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Bülent Çolak Çakallarla Dans

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Çakallarla Dans sinema filminde de rol almıştır.

Bülent Çolak İnstagram

İnstagram hesabında bulentcolak hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Çolak’ın instagram da ise 22.9B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Yetkin Dikinciler kimdir? Barbaroslar dizisine mi dahil oldu? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx