Magazin

Çağlar Ökten ile Seda Sayan arasındaki yaş farkı olay oldu!

Reklamlar

Çağlar Ökten, 21 Haziran 1987 tarihinde Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren müziği olan ayrı ilgisi ile bilinen Çağlar Ökten, Seda Sayan ile evlenmesi ile de gündeme gelmektedir. Çağlar Ökten, Seda Sayan’ın TV programında solistlik yaparken aşk yaşamaya başlamış ve Seda sayan ile evlenmiştir. Çağlar Ökten ve Seda Sayan arasında kaç yaş var? Çağlar Ökten evli miydi? Çağlar Ökten çocuğu var mıydı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Çağlar Ökten kimdir?

Çağlar Ökten, 21 Haziran 1987 tarihinde Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelmiştir. Başarılı müzisyen doğma büyüme Mersin Tarsusludur. Çağlar Ökten’in babası elektrik teknisyeni iken annesi ise ev hanımıdır. Küçük yaşlardan itibaren müziğe ayrı bir ilgisi olduğu bilinen başarılı isim İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olduktan sonra klasik Türk müziği eğitimleri almaya başlamıştır. 7 Mayıs tarihinde Seda Sayan ile Prag’da evlenmesi beklenilen Çağlar Ökten, Seda Sayan’ın vize sorunları nedeniyle İstanbul’da nikah masasına oturdu.

Çağlar Ökten ile Seda Sayan arasındaki yaş farkı olay oldu!
Çağlar Ökten ile Seda Sayan arasındaki yaş farkı olay oldu!

Seda Sayan ile Çağlar Ökten arasında 25 yaş olması hayranları tarafından pek hoş karşılanmamış olsa da çiftin mutluluğunu dileyen çok kişi vardı. Seda Sayan’ın sunmuş olduğu bir televizyon programında solist olan Çağlar Ökten, Seda Sayan ile burada büyük bir aşk başlamış ve evlilik kararı almışlardır. Başarılı sanatçı Çağlar Ökten’in daha önce bir evlilik yaptığı ve bu evlilikten Arthur adında bir oğlu olduğu bilinmektedir. 59 yaşında olan Seda Sayan 7 kez nikah masasına oturdu. 

Reklamlar

Çağlar Ökten kaç yaşında?

Seda Sayan’ın sunmuş olduğu programda solistlik yapmış olan Çağlar Ökten, 21 Haziran 1987 tarihinde Mersin Tarsus’ta dünyaya gelmiştir. Başarılı sanatçı 35 yaşındadır.

Çağlar Ökten aslen nereli?

Seda Sayan’ın 7 kez evlenmesi ile gündeme gelen Çağlar Ökten, doğma büyüme Mersin Tarsusludur.

Çağlar Ökten hangi burç?

21 Haziran 1987 tarihinde dünyaya gelen solist Çağlar Ökten, ikizler burcudur.

Çağlar Ökten ile Seda Sayan arasındaki yaş farkı olay oldu!
Çağlar Ökten ile Seda Sayan arasındaki yaş farkı olay oldu!

Çağlar Ökten boyu ve kilosu

Sesi kadar yakışıklılığı ile de dikkat çeken başarılı isim 1.85 boyunda 80 kilodur.

Reklamlar

Çağlar Ökten mesleği

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olduktan sonra klasik Türk müziği eğitimleri alarak kariyerini bir üst noktaya taşımış olan Çağlar Ökten yapmış olduğu şarkılar kadar solistliği ile de tanınmaktadır.

Çağlar Ökten evli mi?

35 yaşında olan sanatçı Çağlar Ökten, Seda Sayan’dan önce bir evlilik yapmış ve bu evlilikten Arthur adında oğlu dünyaya gelmiştir. Başarılı sanatçının oğlunun 7 yaşında olduğu bilinmektedir. Daha sonrasında Seda Sayan ile tanışan ve evlenme kararı alan Çağlar Ökten, 7 Mayıs tarihinde evlenmiştir.

Çağlar Ökten ve Seda Sayan yaş farkı

59 yaşında olan Seda Sayan sunmuş olduğu programda tanıştığı Çağlar Ökten ile Prag’da evlenme kararı almış ancak yaşamış olduğu vize sorunları nedeniyle İstanbul’da evlenmişlerdi. 59 yaşında olan Seda Sayan ile eşi Çağlar Ökten arasında 25 yaş olduğu Çağlar Ökten’in 35 yaş yaşında olduğu bilinmektedir. 

Çağlar Ökten ile Seda Sayan arasındaki yaş farkı olay oldu!
Çağlar Ökten ile Seda Sayan arasındaki yaş farkı olay oldu!

Çağlar Ökten’in oğlu mu var?

35 yaşında olan sanatçı Çağlar Ökten, Seda Sayan’dan önce bir evlilik yapmış ve bu evlilikten Arthur adında oğlu dünyaya gelmiştir. Başarılı sanatçının oğlunun 7 yaşında olduğu bilinmektedir.

Çağlar Ökten estetik mi yaptırıyor?

Birlikte sahne almış olduğu Çağlar Ökten ile dünya evine giren Seda Sayan estetikten vazgeçmediği gibi eşi Çağlar Ökten de estetik yaptırmaya başladı. Sosyal medya hesaplarında paylaşmış oldukları fotoğraflar ile gündeme gelen çift bu sefer Seda Sayan için değil Çağlar Ökten için estetik hazırlıkları yapıldı öne sürüldü.

Çağlar Ökten İnstagram adresi

Seda Sayan’ın sunmuş olduğu programda solistlik yapan Çağlar Ökten eşsiz sesinin yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkat çeken isimlerden birisi haline gelmiştir. Başarılı sanatçı hakkında en çok merak edilen sorulardan biriside sosyal medya hesabı olmuştur. Çağlar Ökten İnstagram hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Başarılı sanatçının 63K takipçisi bulunmaktadır.

Çağlar Ökten İnstagram adresi https://www.instagram.com/caglaroktn/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx