Magazin

Cem Davran kimdir? Kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı? Eşi?

Reklamlar

Cem Davran 1964 doğumlu dizi ve film oyuncusudur. Oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de büyüleyen başarılı sosyal medya fenomeni isim yetenekleri ve başarıları ile kısa zamanda dikkatleri üzerine çekmiş ve aktif olarak dizi film sektöründe yer almaya başlamıştır. Kısa zamanda geniş hayran kitleleri tarafından takip edilmeye başlanan başarılı oyuncunun hayatı da bir hayli merak konusu olmuştur.

Cem Davran kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Cem Davran kimdir?

Film sektörünün başarılı isimlerinden birisi olan Cem Davran 3 Mart 1964 yılında İstanbul Kasımpaşa’da dünyaya gelmiş oyuncudur. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olan başarılı isim hayallerinin bu olmadığının farkına vararak 1976 yılında Türkbank çocuk tiyatrosu bünyesine katılmış daha sonrasında ise İstanbul Şehir tiyatrosuna dahil olmuştur. 3 yıl boyunca İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda yönetim kurulu üyeliği ve genel sanat yönetmenliği yardımcılığı görevlerini yapan başarılı isim 4 yılda Dormen tiyatrosunda yer almış aha sonrasında Tiyatro İstanbul’da 3 yılda konuk oyuncu olarak sahnelere çıkmıştır.

Reklamlar
Cem Davran kimdir?
Aşkın Tarifi Hazım kimdir?

Tam bir tiyatro aşığı olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun aynı zamanda yapımcılar ve senaristliği de ilgisi vardır. Ekranlara ilk defa 1978 yılında Taşı Toprağı Altın Şehir sinema filmi merhaba diyen başarılı oyuncu burada Tahir karakterine hayat vermiştir. İlk deneyimi olmasının yanı sıra eşsiz bir oyunculuk performansı gösteren başarılı ismi Tatlı Bedüş, Ruhsar, Aşk Meydanı, ve Patron Kim gibi birçok usta ismin yer aldığı eşsiz yapımlarda oyunculuk performanslarını sergilemiştir. Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Aşkın Tarifi dizisinde Hazım karakterine hayat vermiştir. Yalnızca oyunculuğu ile değil evliliği ile de birçok kişiye örnek olan başarılı isim Hilal Devran ile dünya evine girmiş ve bu evliliğinden Ali ve Hürcan isimli iki oğlu dünyaya gelmiştir

Cem Davran kaç yaşında?

Tam bir tiyatro aşığı olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 3 Mart 1964 yılında dünyaya gelmiştir. Başarılı isim şuan 57 yaşındadır.

Cem Davran aslen nereli?

3 Mart 1964 yılında İstanbul Kasımpaşa’da dünyaya gelmiş olan oyuncu isim doğma büyüme İstanbulludur.

Cem Davran hangi burç?

3 Mart 1964 yılında İstanbul Kasımpaşa’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Balık burcudur.

Reklamlar

Cem Davran’ın boyu ve kilosu?

57 yaşında olan başarılı oyuncu bu zamana kadar bir çok başarılı yapımda rol almış ve eşsiz işlere imza atmıştır. Başarılı ismin boyu ve kilosu da bir hayli merak edilmektedir. 1.77 boyunda olan başarılı oyuncu 77 kilodur.

Cem Davran mesleği ne?

Tiyatro dünyasının ve ekranların başarılı isimleri arasında yer alan Davran yer aldığı yapımlarda göstermiş olduğu eşsiz yeteneği ile oyunculuk kariyerinde hatırı sayılır bir noktaya ulaşmıştır.

Cem Davran yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa 1978 yılında Taşı Toprağı Altın Şehir sinema filmi merhaba diyen başarılı oyuncu burada Tahir karakterine hayat vermiştir. İlk deneyimi olmasının yanı sıra eşsiz bir oyunculuk performansı gösteren başarılı ismi Tatlı Bedüş, Ruhsar, Aşk Meydanı, ve Patron Kim gibi birçok usta ismin yer aldığı eşsiz yapımlarda oyunculuk performanslarını sergilemiştir. Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Aşkın Tarifi dizisinde Hazım karakterine hayat vermiştir.

Cem Davran kimdir?
Cem Davran kimdir?
 • Aşkın Tarifi
 • Kardeş Çocukları
 • Ruhsar
 • Babam Sınıfta Kaldı
 • Yedikule Hayat Yokuşu
 • Bizim Okul
 • Çete
 • Tatlı Betüş
 • Fesuphanallah
 • Deli Dolu Oğuz
 • İlk Göz Ağrısı Aşkın

Cem Davran ne kadar kazanıyor?

Başarısı ile merak uyandıran tiyatro ve dizileri ile de sık sık dillere dolanan Davran hakkında merak edilen bir diğer detay ise ne kadar kazandığı oldu. Yer aldığı dizilerde özellikle bölüm başına ne kadar kazandığı bir hayli merak edilmiş olsa da ne yazık ki kendisi bu konu hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadığı için bizlerde ne yazık ki bu bilgiye sahibi değiliz.

Cem Davran evli mi?

Yalnızca oyunculuğu ile değil evliliği ile de birçok kişiye örnek olan başarılı isim 1990 yılında Hilal Devran ile dünya evine girmiş ve bu evliliğinden Ali ve Hürcan isimli iki oğlu dünyaya gelmiştir

Cem Davran kiminle evli?

Yalnızca oyunculuğu ile değil evliliği ile de birçok kişiye örnek olan başarılı isim 1990 yılında Hilal Devran ile dünya evine girmiştir.

Cem Davran boşandı mı?

Yalnızca oyunculuğu ile değil evliliği ile de birçok kişiye örnek olan başarılı isim 1990 yılında Hilal Devran ile dünya evine girmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu hakkında çıkan boşanma haberleri ise gerçeği yanıstmamaktadır.

Cem Davran çocuğu var mı?

Yalnızca oyunculuğu ile değil evliliği ile de birçok kişiye örnek olan başarılı isim 1990 yılında Hilal Devran ile dünya evine girmiş ve bu evliliğinden Ali ve Hürcan isimli iki oğlu dünyaya gelmiştir

Cem Davran kimdir?
Cem Davran kimdir?

Cem Davran alevi mi?

Sosyal medya dünyasında merak edilen Bir diğer soru ise başarılı oyuncunun Alevi olup olmadığı yer aldı. Başarılı oyuncu Bir Ses Böler Geceyi isimli sinema filmi için 20 yaş yaşlandı. Başarılı oyuncu bu filmde geçirdiği trafik kazası sonrası bir Alevi köyüne sığınan birini canlandıracak. Film hakkında konuşan başarılı isime yönetilen bu sorunun kaynağı buradan gelmektedir.

Cem Davran çerkez mi?

Sosyal medya dünyasında ve ekranlarda sevilerek takip edilen oyunculardan birisi olan davran hakkında merak edilen Bir diğer soru ise Çerkez olup olmadığı oldu. Başarılı oyuncu hakkında ne yazık ki bu bilgiye sahip değiliz. 

Cem Davran hangi takımlı?

Aşkın tarifi dizisinde Hayat verdiği Hazım karakteri ile bir hayli sevilen Davran’ın kişilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı ismin hangi takımın taraftarı olduğu oldu. Sosyal medya fenomeni oyuncu Galatasaraylı. 

Cem Davran nerede oturuyor?

Yaşamını İstanbul’da devam ettiğimiz başarılı ismi tam olarak nerede oturdu ise ne yazık ki bilinmiyor.

Cem Davran hangi üniversite mezunu?

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olan başarılı isim hayallerinin bu olmadığının farkına vararak 1976 yılında Türkbank çocuk tiyatrosu bünyesine katılmış daha sonrasında ise İstanbul Şehir tiyatrosuna dahil olmuştur.

Cem Davran Ruhsar

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Ruhsar dizisinde göstermiş olduğu eşsiz oyunculuk yetenekleri ile yıldızını parlatmıştır.

Cem Davran Aşkın Tarifi

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Aşkın Tarifi dizisinde hayat verdiği Hazım karakteri ile de bir hayli sevilmiştir.

Cem Davran İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni isim oyunculuk yetenekleri ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen oyuncunun şuan bu platformda 150K takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Ersin Yekin kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx