Haber

Seray Sever’in Babası Vefat Etti!

Reklamlar

Seray Sever’in Babası Vefat Etti! Ünlü oyuncu ve sunucu olan Seray Sever 27 Şubat 2022’de, kendi doğum gününde babasını kaybetti. Seray Sever sevenlerine babası Tamer Sever’in entübe edildiği haberini vermişti ve sevenlerinden babası için dua istemişti.

Tamer Sever, coronavirus sebebiyle hayata gözlerini yumdu. 2018 yılında nikah masasına oturduğu Eray Sünbül ile ‘ikiz bebek’ mutluluğu yaşayan oyuncu ve sunucu Seray Sever’in babası Tamer Sever 70 yaşında hayata veda etti.

Bir süredir coronavirüs tedavisi gören Tamer Sever, Bodrum’da vefat etti.

Reklamlar

Anne olmayı bekleyen Seray Sever’in babasının vefatının haberini aldıktan sonra yıkıldığı öğrenildi. Seray Sever’in babası Tamer Sever yarın Bodrum’da son yolculuğuna uğurlanacak.

“TÜM DUALAR BABAM İÇİN” DEMİŞTİ

Ünlü oyuncu ve sunucu Seray Sever 27 Şubat’ta 49 yaşına basarken sevenlerine üzücü bir haber verdi. Sosyal medya platformundan yaptığı paylaşımla babası Tamer Sever’in entübe edildiğini söyleyen Seray Sever, “Tüm dualarım şu anda entübe edilen ve mücadele eden canım babam için…” demişti.

“RABBİM CANIM BABAMI BİZE BAĞIŞLA”

Seray Sever’in eşi Eray Sünbül ile pasta üflerken çekilen fotoğrafını paylaşan Seray Sever, paylaşımında şu cümlelere yer verdi.

Bugün 27 Şubat…Doğum günüm ilk defa mübarek Miraç Kandiline denk geldi. Tüm dualarım şu an hastanede entübe olarak sağlık mücadelesi veren canım babamın eskisinden de sağlıklı olarak aramıza dönmesi ve 74 yaşında heyecanla beklediği torun sevgisini yaşaması için. Rabbim sen her şeye kadirsin. ‘Ol’ dersin olur. Lütfunla, kolaylıkla, sağlıkla, hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip et. Canım babamı bize ve torunlarına bağışla. Dileğim bu mübarek günde tüm hastalara şifa, dertlilere deva, dualarımızın kabulü yüce katında. İstanbul’da ev istirahatinde olduğum için mevcut durumlardan dolayı ev halimizle pastamızı kestik.

Reklamlar

“HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK”

Ünlü oyuncu ve sunucu sosyal medya paylaşımlarında bir de “Herşeyin başı sağlık” notunu düştü. Canım kocam, ailem ve dostlarım iyi ki varsınız. Her şeyin başı sağlık. Allah’ım hepimizi her türlü hastalıktan, acıdan, kötülükten, üzüntüden, dertten korusun. Savaşlar bitsin. Maddi manevi ferahlık, bolluk bereket gelsin. İnsanların yüzü gülsün. Miraç Kandilimiz Mübarek olsun.  

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx