Magazin

Ayşegül Yılmaz ve Ozan Yiğit sevgili mi? Ayşegül Yılmaz kimdir?

Ayşegül Yılmaz Ozan Yiğit sevgili mi? Ayşegül Yılmaz kaç yaşında?

Reklamlar

Ayşegül Yılmaz 13 Aralık 1994 tarihinde dünyaya gelmiş dizi ve film sanatçısıdır. Aslen Artvin Hopalı  olan başarılı oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanan  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 de rol almaktadır. BKM Mutfak ekibinin bir diğer oyuncusu olan Ozan Yiğit ile sevgili olduğu iddiaları ise magazin gündemine bomba gibi düşmüştür. Ayşegül Yılmaz kaç yaşında? Ayşegül Yılmaz Ozan Yiğit sevgili mi? Ayşegül Yılmaz BKM? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Ayşegül Yılmaz kimdir?

13 Aralık 1994 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya gelen Ayşegül Yılmaz’ın aslen Artvinli olduğu bilinmektedir. Güzelliğinin yanı sıra eşsiz oyunculuk yetenekleri ile de kısa süre içerisinde geniş kitleler tarafından sevilen ve takip edilen oyuncu BKM ekibinde çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu ekranlarla ilk tanışması Deliha isimli sinema filmi sayesinde olmuştur.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar  2 adlı komedi dizisi ile ismini ön plana çıkmayı başarmıştır. Lise eğitimini tamamladıktan sonra bir yıl Kastamonu Üniversitesi Grafik bölümü okumasına rağmen buradaki eğitimini yarıda keserek  Beykent Güzel Sanatlar Bölümünde eğitim hayatına devam etme kararı almıştır. Deliha filminde (gelin) karakterine hayat veren güzel oyuncu 55 kilo ve 1.68 boyundadır.

Reklamlar

Şimdilerde BKM Mutfak Alt yapı ekibinde yer almaktadır. Başarılı ve güzel oyuncunun yay burcu olduğu biliniyor. Ayşegül Yılmaz, İstanbul da hayatını sürdürmektedir. Başarılı oyuncu hakkında en çok merak edilen konulardan biride sevgilisi olup olmadığıdır. Bu sorunun cevabını kendisi katılmış olduğu bir program  da yanıtlamış hayatında kimsenin olmadığını söylemiştir.

Ayşegül Yılmaz ve Ozan Yiğit sevgili mi? Ayşegül Yılmaz kimdir?
Ayşegül Yılmaz ve Ozan Yiğit sevgili mi? Ayşegül Yılmaz kimdir?

Ayşegül Yılmaz kaç yaşında?

13 Aralık 1994 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya gelen BKM oyuncusu 28 yaşındadır.

Ayşegül Yılmaz aslen nereli?

13 Aralık 1994 tarihinde Zonguldak’ta dünyaya gelen Ayşegül Yılmaz’ın aslen Artvin Hopalı olduğu bilinmektedir.

Ayşegül Yılmaz hangi burç?

13 Aralık 1994 tarihinde dünyaya gelen başarılı Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Yay burcudur.

Reklamlar

Ayşegül Yılmaz boy ve kilo

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar  2 adlı komedi dizisi ile ismini ön plana çıkarmayı başaran güzel oyuncu 55 kilo ve 1.68 boyundadır.

Ayşegül Yılmaz ve Ozan Yiğit sevgili mi? Ayşegül Yılmaz kimdir?
Ayşegül Yılmaz ve Ozan Yiğit sevgili mi? Ayşegül Yılmaz kimdir?

Ayşegül Yılmaz mesleği

Lise eğitimini tamamladıktan sonra bir yıl Kastamonu Üniversitesi Grafik bölümü okumasına rağmen buradaki eğitimini yarıda keserek  Beykent Güzel Sanatlar Bölümünde eğitim hayatına devam etme kararı almıştır. BKM Mutfak altyapısında oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Ayşegül Yılmaz BKM

Kanal D ekranlarında yayınlanan  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 de rol almaktadır. Deliha sinema filminin oyuncu kadrosunda da yer alan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu güzel burada Gelin karakterini canlandırmıştır.

Ayşegül Yılmaz sevgilisi kim?

Başarılı oyuncu hakkında en çok merak edilen konulardan biride sevgilisi olup olmadığıdır. Bu sorunun cevabını kendisi katılmış olduğu bir program  da yanıtlamış hayatında kimsenin olmadığını söylemiştir.

Ayşegül Yılmaz ve Ozan Yiğit sevgili mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 de rol almaktadır. BKM Mutfak ekibinin bir diğer oyuncusu olan Ozan Yiğit ile sevgili olduğu iddiaları ise magazin gündemine bomba gibi düşmüştür. Ancak ortaya atılan bu iddiaların doğruluğu kanıtlanmamıştır. Ayşegül Yılmaz vermiş olduğu bir röportaj da hayatında kimsenin olmadığına da değinmiştir. İlerleyen günlerde yeni gelişmeler yaşanırsa siz değerli okurlarımız için mutlaka bir güncelleme de bulunuruz.

Ayşegül Yılmaz ve Ozan Yiğit sevgili mi? Ayşegül Yılmaz kimdir?
Ayşegül Yılmaz ve Ozan Yiğit sevgili mi? Ayşegül Yılmaz kimdir?

Ayşegül Yılmaz sosyal medya hesapları

Yazmış olduğu skeçler ve girmiş olduğu roller ile sosyal medya platformlarında da geniş kitleler tarafından takip edilen güzel oyuncunun hesaplarını sizler için derledik.

Ayşegül Yılmaz Twitter hesabı

Kanal D ekranların da yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu aynı zamanda Twitter platformunda da paylaşımlar da bulunmaktadır.

Ayşegül Yılmaz Twitter Hesabı https://twitter.com/aytatilde

Ayşegül Yılmaz İnstagram hesabı

Birçok ünlü gibi Yılmaz’da sosyal medyayı oldukça aktif kullanmaktadır. Hem Türkiye’de hem de yurt dışında çok sevilen ve benimsenen güzel oyuncu sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanmaktadır. Başarılı oyuncu güzel paylaşmış olduğu fotoğraflara hayranları tarafından dakikalar içerisinde binlerce beğeni ve yorum gelmektedir. Başarılı oyuncu güzel İnstagram platformunda 180B takipçiye sahiptir.

Ayşegül Yılmaz İnstagram adresi https://www.instagram.com/aysegulltatilde/?hl=tr

En güncel magazin olaylarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx