Magazin

Ceyla Büyükuzun Kimdir?

Reklamlar

6 sene boyunca Turkuvaz Medya A spor kanalında görev alan ve sonrasında TRT Spor kanalında sunuculuk yapmaya devam eden Ceyla Büyükuzun kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, evli mi, kariyeri gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Ceyla Büyükuzun Kaç Yaşında?

Ceyla Büyükuzun 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2024 itibari ile 35 yaşındadır.

Ceyla Büyükuzun
Ceyla Büyükuzun

Ceyla Büyükuzun Boyu

Ceyla Büyükuzun’un boyu 1.62 cm’dir.

Reklamlar

Ceyla Büyükuzun’un Kilosu

Ceyla Büyükuzun 48 kilodur.

Ceyla Büyükuzun Evli Mi?

Ceyla Büyükuzun bekardır.

Ceyla Büyükuzun
Ceyla Büyükuzun

Ceyla Büyükuzun Kariyeri

Başarılı sunucu spiker Ceyla Büyükuzun ilk olarak ekranlara SKY Türk kanalında yayınlanan Cevap Anahtarı isimli program ile gelmiştir. Sonrasında BJK Tv’de sunuculuk yapmıştır. A Spor ekranlarında 6 yıl spor programları sunmuş 2019 yılının Ocak ayında istifa etmiş ve 2019 yılının Temmuz ayında Trt Spor kanalına transfer olduğunu açıklamıştır. 2012 yılında da Trt Spor’da da çalışmıştır.

Kıvırcık saçları ile ilgi çeken sevimli spiker Ceyla Büyükuzun, 2012 yılında görev yaptığı TRT Spor’a 2019 yılının Temmuz ayında geri döndüğünü açıklamıştır. Turkuvaz Medya bünyesindeki A Spor kanalında 6 yıl görev alan sunucu Ceyla Büyükuzun, Ocak 2019 sonlarında A Spor’dan istifa etmiştir.

Reklamlar

İstifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurmuştur. Hayatınız daha iyi olacaksa, risk almak zorundasınız, risk almadan büyümenin hiç bir yolu yoktur der David Viscott, Bugün itibariyle kendi isteği ile A Spor’daki görevinden ayrılmış bulunduğunu söylemiştir. 2013’te kapısından girdiği Turkuvaz Medya Grubu’nda/birbirinden özel insanlarla, müthiş işler yapma şansı bulduğunu kendisi için en kıymetlisi ise; A Spor’un kuruluşunda yer almak olduğunu söylemiştir.

Her dakikası hayatının en önemli deneyimi olduğunu bu süreçte, kendisine desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Genel Yayın Yönetmeni Abdülhalik Çimen’e, bir müdürden çok daha fazlası olan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Serkan Korkmaz ve Ender Bilginle, ikinci ailesi olan Turkuvaz Medya Grubu’na teşekkürü borç bildiğini belirtmiştir. Hayatına giren tüm dostlarına, mesai arkadaşlarına, yayında, yapımda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarına teşekkür etmiştir.

Başarılı sunucu 2013 yılında başlayan A Spor kariyerini 2019 yılının Ocak ayında sonlandırmış 2019’un Temmuz ayında ise TRT Spor’a geri döndüğünü açıklamıştır. Şimdilerde TRT Spor kanalında devam etmektedir. Hafta içi her gün 18:30’da Erbatur Ergenekon ile birlikte Spor Merkezi programını sunmuştur.

Ceyla Büyükuzun
Ceyla Büyükuzun

Ceyla Büyükuzun Hakkında

Ceyla Büyükuzun 15 yıl kadar bale eğitimi aldığını ve ardından sunucu olmaya karar vererek ekranlara adım attığını söylemiştir. Bekar olan güzel sunucu Ceyla Büyükuzun, farklı saç stili ile kendisini sempatik yapanın saçları olduğunu söylemiştir.

Ceyla Büyükuzun spor giyinmeyi sevdiğini, küçükken babası ve ailesi ile birlikte maçlara gittiğini söylemiştir. Aynı zamanda siyah renk takıntısı olduğunu ve evleneceği kişinin mutlaka sporla ilgili olması gerektiğini de belirtmiştir.

Ceyla Büyükuzun Instagram

Ceyla Büyükuzun’un instagram hesabının ismi ceylabuyukuzun şeklindedir. Hesabının 98 bin takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx