Magazin

Çilem Akar Kimdir?

Reklamlar

İsminin tamamı Çilem Suna Akar olan şu anda Youtube’de Çilem Akar olarak bilinen başarılı youtuber kimdir? Kaç yaşındadır?

Çilem Akar başarılı Youtuber ve aynı zamanda başarılı bir akademisyendir. İsminin tamamı Çilem Suna Akar’dır. 320 bin civarı aboneye sahiptir.

Çilem Akar Doğum Tarihi

Çilem Akar 1994 yılının 13 Temmuz tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2023 itibari ile 29 yaşındadır.

Reklamlar

Çilem Akar Burcu Ne?

Çilem Akar Yengeç burcudur.

Çilem Akar Boyu

Çilem Akar’ın boyu 1.75 cm’dir.

Çilem Akar’ın Kilosu

Çilem Akar’ın kilosu 55’tir.

Çilem Akar Ailesi Hakkında

Çilen Akar’ın tam ismi Çilem Suna Akar şeklindedir. Çilem küçükken Suna ismini kullanmış, okula başlayınca Çilem ismi ile çağırılırınca ismi Çilem olarak kullanılmaya devam edilmiştir. Çilem Suna Akar’ın annesi Trabzonlu babası Diyarbakırlıdır.

Reklamlar

Çilem Akar’ın Sevgilisi Var mı?

Çilem Akar’ın sevgilisi Soner ile Eskişehir’de tanışmıştır.

Çilem Akar
Çilem Akar

Çilem Akar’ın Eğitim Hayatı

Çilem İlkokulu Cihangir İlköğretim Okulunda tamamlamıştır. Lisenin ilk senesini Avcılar Lisesinde okumuştur. Diğer sınıfları Mehmet Baydar Lisesinde tamamlamıştır. Liseyi bitirdikten sonra üniversiteyi Eskişehir’de okumuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği bölümünü okumuştur.

Sevgili Soner ile Eskişehir’de tanışmıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisansını Bursa’da yapmıştır. Uludağ Üniversitesi’nde yüksek lisansını İngiliz Dili üzerine yapmaktadır. Şimdilerde ise bir üniversitede öğretim görevlisidir. Hazırlık okuyan öğrencilere İngilizce dersleri vermektedir.

İngilizceyi çok akıcı bir şekilde konuştuğu gibi İspanyolca dilini de akıcı bir şekilde konuşmaktadır. Dört kere yurt dışına çıkmış bunun iki tanesi kendi isteği ile diğer ikisi de erasmus sayesinde olmuştur. Gittiği ülkelerden bazıları İspanya, Fransa, Roma ve Almanya gibi ülkelerdir.

Çilem Akar
Çilem Akar

Çilem Akar Hakkında

Çilem Akar’ın sevdiği meyveler çilek ve eriktir. Duygusal ve alıngan olduğunu dile getiriyor. Aynı zamanda Çilem çok fazla online oyun oynadığını söylüyor. Online oyunları sosyalleşmenin kolay tarafı olarak görüyor. Çilem online oyunların yanı sıra dizi izlemeyi, kitap okumayı, yüzmeyi sevdiğini dile getiriyor. Çilem Akar’ın en sevdiği dizi Friends’tir. Çilem Akar, midye ve kokoreci çok seviyor. Okuldan hiç kaçmamıştır ve öğrenciliğinde derslerinde başarılı bir öğrenciydi. Kıyafetlere çok para vermeyi sevmediğini dile getiriyor.

Çilem Erasmus için Barselona’ya gittiğinde Youtube kanalına video yüklemeye karar verdiğini söylüyor. Çilem Akar’ın köpeği vardır, köpeğinin ismi Çilek’tir. Çilem ‘in ilerde yaşamayı istediği ülke İspanya’dır.

Çilem Akar’ın Youtube hesabında 322 bin abonesi vardır. Instagram hesabında 48,2 takipçisi vardır.

Yazımız ilginizi çekmeişse daha önce yazdığımız Aslı Özdel Kimdir? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bizi İnstagramda Takip Edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx