Haber

Defne Samyeli Sonunda İtiraf Etti! Eski Sevgilisi Cem Yılmaz’ın ihaneti İle Çok Sarsılmış…

Reklamlar

Defne Samyeli’nin önceki  ilişkisi  olan Cem Yılmaz ile birlikteliği bir ihanet ile sarsılmıştı.   İsmi son günlerde başka biri ile anılan Defne Samyeli ilginç açıklamada bulundu. Geçtiğimiz ay Beşiktaş eski başkanı olan Serdar Bilgili ile  bir ilişkisi olduğu haberi gündemde idi. Magazine bomba gibi düşen ilişki haberi günlerce konuşuldu.

Defne Samyeli'nin yaşı ve boyu kaç? Defne Samyeli nereli? - Son Dakika  Haberler Milliyet

Defne Samyeli televizyonculuk kariyerine son vererek kariyerini şarkıcılık ile devam ettirme kararı almıştı. Sancılı bir aşk geçiren Defne Samyeli ve  eski Beşiktaş Başkanı olan Serdar Bilgili bu haberler karşısında herhangi bir açıklama da bulunmadılar. Bu nedenle de haber askıda kaldı ve akıllarda bir soru işareti bıraktı.                                

Defne Samyeli’ den İlginç Cevaplar                     

Geçtiğimiz akşam Bebekte görüntülenen Defne Samyeli’ ye ” Bir erkeğin kalbi aynı anda birden fazla kadın için atabilir mi? ” sorusu soruldu. Defne Samyeli ise bu soru üzerine birden fazla erkeği aynı anda sevemeyeceğini ve sevmediğini açıkladı. Önceki akşam Bebekte bir mekândan ayrılırken görüntülendi.         

Reklamlar
Defne Samyeli kimdir? - Son Dakika Haberler Milliyet

                                     

Defne Samyeli’nin adı halen eski Beşiktaş Başkanı olan Serdar Bilgili ile gündemde. Gündemden düşmeyen ikili herhangi bir açıklama da bulunmuyor. Sorular yanıtsız bir şekilde askıda bekliyor.                               

Herkesi Şaşırtan Defne Samyeli Tavırları

Gözler eski sunucu Defne Samyeli’nin üzerinde iken Samyeli Bebekte görüntülendi. Maskesiz olan Defne Samyeli  tepkiler üzerine birçok kez test yaptırdığını ve dikkat ettiğini belirtti. Sadakatsiz dizisi ile gündeme gelen bir erkek birden fazla kadına aynı anda âşık olabilir mi sorusu üzerine  Defne Samyeli:” Ben insanlar böyle bir şeye hak sahibidir ya da değildir diyemem.”  dedi. Aynı soru kadınlar iki adamı aynı anda sevebilir mi  olarak soruldu. Defne Samyeli bunun üzerine kendisinin aynı anda iki kişiyi sevmediğini söyledi.

Önceki ilişkisi Cem Yılmaz’ın ihaneti ile sonlanan Defne Samyeli yıkılmıştı. Bir buçuk yıl süren ilişkinin bitmesinin ardından gündeme bomba gibi düşen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı çok konuşuldu. Defne Samyeli ile birlikteliği devam ederken başladığı söylenen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı gündemi oldukça sarsmıştı. Cem Yılmaz’ın ihaneti çok konuşulanlar arasında idi. 

Reklamlar
Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx