Sağlık

Deotak Krem Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Deotak Krem Faydaları

Reklamlar

Deotak krem genel olarak terlemeyi önleyen bir kişisel bakım ürünüdür. Peki Deotak krem nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir, ne işe yarar, muadili nedir, fiyatları nedir, özellikleri nelerdir, cilt üzerinde hangi etkileri vardır gibi soruların cevaplarını sizler için yazdık.

Uyarı
İlaç Satışı İnternet Sitelerinden Yapılamaz. İlaçlar Sadece Eczanede Satılır. Bu yazı sadece bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.

Deotak Krem Nedir?

Deotak kremi tıbbi olarak antiperspirant sınıfına girer ve terleme önleyici özelliklere sahiptir. Bu kremin içeriğindeki tuzlar, doğal terleme işlevini engellemez ve aşırı terlemeyi kontrol altına alır. Ayrıca aşırı terleme yüzünden oluşan kötü kokuyu engeller.

Deotak Ayak Kremi Nedir? 

Deotak Krem Deodorant Classic türünü ayak kokusunu önlemek için kullanabilirsiniz. 

Reklamlar
Deotak Krem
Deotak Krem

Deotak Krem Deodorant Classic 35ml 

Deotak Krem Deodorant Classic, tüm cilt tiplerinde kullanılabilen bir kişisel bakım ürünüdür. Bu krem tüm hafta boyunca terlemeyi önler ve kötü ter kokusunu önler. Bu açıdan deodorant ve roll on gibi ürünlerden daha farklıdır. İçinde olan D-panthenol maddeli özel formülü sayesinde hassas ciltleri tahriş etmez ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

Deotak Krem İçeriği

Bu kremde hidrokarbon karışımı, çinko oksit, alüminyum hidroksi klorür, lanolin, silika, triklosan, d-pantenol ve koku malzemeleri bulunur.

Deotak Krem Pantenol
Deotak Krem Pantenol

Deotak Krem İçindekiler

Bu kremde hidrokarbon karışımı, çinko oksit, alüminyum hidroksi klorür, lanolin, silika, triklosan, d-pantenol ve koku maddesi mevcuttur.

Deotak Krem Özellikleri

Cildi tahriş etmeyen ve cildi rahatsız etmeyen bu krem, bir hafta boyunca aşırı terlemeyi önler ve terlemeden dolayı oluşan kötü kokuları engeller. Bu kremin içindeki vitaminler cilde onarır ve içinde cilde zarar veren maddeler bulunmaz.

Reklamlar

Deotak Krem Eczane Fiyatları

Bu kremin farklı çeşitleri eczanelerde 14 TL ile 25 TL aralığında satışa sunulmaktadır.

Deotak Krem Ne İşe Yarar?

Deotak kremin en büyük özelliği terlemeyi kontrol etmesidir ve kötü ter kokusunu önlemesidir.

Deotak Krem Çayağacı Yağlı
Deotak Krem Çayağacı Yağlı

Deotak Krem Cesitleri Nelerdir?

Bu kremin pek çok farklı çeşidi vardır. Deotak Krem Classic, en etkili ter önleyici kremdir. Yedi gün boyunca aşırı terlemeyi önler. Deotak Fresh Krem Deodorant ise mentol içerdiği için ciltte bir ferahlık sağlar. Ayrıca cildi besler ve korur. Deotak Soft Sensitive Skin, hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir. Bu ürünün içindeki allantoin ve D-panthenol bileşenleri, cildin nemlenmesini ve yumuşamasını sağlar.

Deotak Krem Deodorant Plus ise çay ağacı yağı ile formüle edilmiştir ve ekstra ter önleyici özelliklere sahiptir. Deotak Sensitive Roll On Deodorant D-panthenol/Allantoin, roll on formunda gelir. Ter kokusunu engelleyen bu roll on, kıyafetlerde lekeye sebep olmaz ve suya dayanıklıdır. Deotak Active Roll On Deodorant D-panthenol ise sürekli spor yapan kişiler ve sporcular için özel olarak formüle edilmiştir. Taze ve ferah hissetmenizi sağlar. Deotak Koltuk Altı Krem, koltuk altı bölgesine yönelik olarak üretilmiştir ve yedi gün boyunca terlemeyi önler. Deotak Plus Ter Önleyici Krem ise yine hareketli ve enerjik kişiler için tercih edilen bir üründür.

Deotak Krem Deodorant Yan Etkileri

Bu kremin bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu