Magazin

Dilara Köseler Kimdir?

Reklamlar

Çektiği vloglar ile tanınan Yeditepe Üniversitesi mezunu genç youtuber kısa sürede tanınmıştır. Dilara Köseler hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Dilara Köseler Kaç Yaşında?

Dilara Köseler 1992 yılının 4 Ekim tarihinde dünyaya gelmiştir. 2020 itibari ile 28 yaşındadır.

Dilara Köseler Eğitim Hayatı

Dilara Köseler Yeditepe Üniversitesinde okumuştur. İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde İktisat bölümünden mezun olmuştur.

Reklamlar

Dilara Köseler Ailesi

Dilara Köseler’in Kürşat isminde bir erkek kardeşi vardır.

Dilara Köseler
Dilara Köseler

Dilara Köseler Youtube

Dilara Köseler İngiliz bloggerların instagram hesaplarını takip ederek başlamıştır. Sonrasında kendi tarzını yansıtan blog hesabını açmıştır. Sonrasında bu hesap ile çok sevilince kendi youtube kanalını açmıştır. Takipçi kitlesini oluşturmuştur.

Youtube kanalında vlog tarzında videolar çekmektedir. Sevimli tavırları ile çok sayıda takipçi kazanmıştır. Dilara Köseler youtubeyi iş olarak gördüğünü ve o yüzden başka bir iş aramadığını söylüyor. Youtube’de instagramdan daha fazla gelir elde ettiğini söylüyor ve işin içine rekabet girdiği için işlerin değiştiğini söylüyor. Kanalına yatırım yaparak kanalını istediği noktaya getirmek istiyor. Dilara’nın annesinin de instagram hesabı vardır ve annesinin de alışverişte dışarda tanındığını söylüyor.

Youtube kanalının 48 bin civarı takipçisi vardır. dilarakoseler Instagram hesabında 108 bin takipçisi vardır.

Reklamlar
Dilara Köseler
Dilara Köseler

Dilara Köseler Hakkında

Dilara Köseler moda ve marka yönetimi konularına ilgili olduğunu söylüyor. Dilara’nın en sevdiği film tarzı romantik filmler. Seninle Bir Ömür filmini çok seviyor. En sevdiği kitap Ayşe Kulin’in Gecenin Ayak Sesleri isimli kitabından ve Adı Aylin kitaplarından çok etkilendiğini dile getiriyor.

Bir makyaj markası seçse Nars markasını özellikle rujlarını çok sevdiğini dile getiriyor. Dilara Köseler giyim tarzını renkli olarak tanımlıyor. Saçlarına özel bir bakım uygulamadığını söylüyor.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx