Reklamlar
Magazin

Dilşat Erdil kimdir?

Reklamlar

Dilşat Erdil ile sağlıklı beslenme ve arınma artık mümkün! Başarıları ile televizyonlara dahi konuk olan ve ünlülerinde sağlıklı beslenme ve detoks konusunda ilk başvurduğu isimlerden birisi olan Dilşat Erdil’in takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında arama motorlarında merak ettikleri detayları aramaya başladılar.

Sosyal medya fenomeni Dilşat Erdil kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Dilşat Erdil kimdir?
Dilşat Erdil kimdir?

Dilşat Erdil kimdir?

Dilşat Erdil 1990 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan başarılı sosyal medya fenomeni kiloları ile geçirdiği çocukluk ve üniversite dönemi sonrası çok defa diyetisyene gidip sonuç alamadık daha sonra hayatında değişiklik yapıp bu işe tek başına başlamaya karar verir. Akabinde de sağlıklı beslenme ve sağlık üzerine ilgili birçok kitap ve makale okuyup araştırmalar yapmış olan ve yapmış olduğu araştırmalar sonucunda detoksa tanışmış ve öğrendiklerini uygulamaya başlamıştır.

Reklamlar

Yaptığı araştırmalar sonucunda düzenli spor ile 37 kilo veren bunun üzerine de yaşayan biçimini ve hayatını yeniden şekillendiren başarılı sosyal medya fenomeni yaşam tarzı tutkusu üzerine eğitim almaya karar verir. Bir şeyleri insanların üzerinde uygulayabilmek için önce işim mutfağına özüne inmek gerektiğini düşünen Dilşat Erdil, RAW akımının önde gelen isimlerinden olan David Wolfe’dan RAW Nutrition eğitim almış ve şeflik kurslarına katılmıştır.

Çeşitli detoks seminerlerine katılan ayrıca katıldığı seminerler de öğrendiği bilgileri kendisi de deneyen başarılı sosyal medya fenomeni 21 günlük sıvı orucu da yapmıştır. Tüm dünyadaki detoks otellerini gezip kendi üzerinde uygulayan Bu doğrultuda aldığı eğitimler ve yapmış olduğu deneyimler ile insanlara sağlıklı beslenme ve detoks hakkında bilgilendirip onların hem ruhen hem de fiziken hafiflemelerini sağladı. Ekranlarda bazı programları içerisinde de bulunmaya devam eden ünlü isim sosyal medya hesapları içerisinde de en çok Instagram hesabını kullanıyor.

1.1 milyon takipçisi bulunan başarılı sosyal medya fenomeni ekranların beğenilen yüzü aynı zamanda ünlülerine detoks uzmanlığını yapıyor. Cemil İpekçi için manevi dayım ifadelerini kullanan başarılı sosyal medya fenomeni emil İpekçi 71 yaşında olmasına rağmen dinç ve zinde olmasını da manevi yeğenim dediği Dilşat Erdil borçlu olduğunu ifade etmiştir. Ünlülerin kısa süre içerisinde forma sokarak detoks ile gençleştiren ve arındıran Dilşat Erdil adından bu konuda sıkça söz ettirmiştir.

Dilşat Erdil kaç yaşında?

 Başarısını diğer sosyal medya platformlarına da aktarmayı başaran sosyal medya fenomeni isimin takipçileri fenomen hakkında arama motorlarında sorulara sormaya başladılar bile. Takipçileri ve adına açılan fan sayfaları sık sık arama motorlarında yakışıklı fenomenin hayatı hakkında sorular sormaya başladılar. En merak edilen soruların başında ise sosyal medya fenomeninin yaşı oldu. 1990 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 30 yaşında

Reklamlar

Dilşat Erdil aslen nereli?

Yaşamına şuan İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz ünlü sosyal medya fenomenin ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Dilşat Erdil hangi burç?

Hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız ünlü sosyal medya fenomenin ne yazık ki tam doğum tarihi bilgisine sahip olmadığımız için burç bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. Özel hayatını sosyal medya dünyasına yansıtmayan ünlü güzelin boy ve kilo bilgisi hakkında yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Dilşat Erdil’in boyu ve kilosu?

Hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız ünlü sosyal medya fenomenin ne yazık ki boy ve kilo bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. Özel hayatını sosyal medya dünyasına yansıtmayan ünlü güzelin boy ve kilo bilgisi hakkında yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Paylaşımları ve yakışıklılığı ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin hayatı aynı zamanda takipçileri tarafından da oldukça merak ediliyor. Bekar olan sosyal medya fenomeni oyuncunun şuan hayatında birisi olup olmadığı konusunda ne yazık ki bu çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Tarzı ile bir çok sosyal medya kullanıcısının dikkatini üzerine çekmeyi başaran sosyal medya fenomenin gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Dilşat Erdil’in mesleği ne?

Koç Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan başarılı sosyal medya fenomeni kiloları ile geçirdiği çocukluk ve üniversite dönemi sonrası çok defa diyetisyene gidip sonuç alamadık daha sonra hayatında değişiklik yapıp bu işe tek başına başlamaya karar verir.

Tüm dünyadaki detoks otellerini gezip kendi üzerinde uygulayan Bu doğrultuda aldığı eğitimler ve yapmış olduğu deneyimler ile insanlara sağlıklı beslenme ve detoks hakkında bilgilendirip onların hem ruhen hem de fiziken hafiflemelerini sağladı.

Dilşat Erdil kimdir?
Dilşat Erdil kimdir?

Dilşat Erdil ne kadar kazanıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni yazar şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alıyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni yazar ne kadar kazanıyor diye aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında aniltiryaki hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Erdil’in instagram da ise 1.6M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Reklamlar

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x