Magazin

Dilşat Erdil kimdir? Kaç yaşındadır?

Reklamlar

Dilşat Erdil ile sağlıklı beslenme ve arınma artık mümkün! Başarıları ile televizyonlara dahi konuk olan ve ünlülerinde sağlıklı beslenme ve detoks konusunda ilk başvurduğu isimlerden birisi olan Dilşat Erdil’in takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında arama motorlarında merak ettikleri detayları aramaya başladılar.

Sosyal medya fenomeni Dilşat Erdil kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için kendisiyle yaptığımız keyifli röportajımız sayesinde yazımızda derledik.

Dilşat Erdil kimdir?
Dilşat Erdil kimdir?

Dilşat Erdil kimdir?

Kozmetik sektörü başta olmak üzere sağlık ve güzellik alanında pek çok markanın aranan ismi olan Dilşat Erdil, televizyon programının yanı sıra girişimciliği ile de dikkat çekiyor. Köklü bir ailenin kızı olan Erdil, kendi yolunu çizerek çıktığı zirve yolculuğunda girişimci kadınlara ilham kaynağı oluyor. Yaptığı programlarla Türkiye ‘ye sıvı detoksu tanıtan Dilşat Erdil, bir süre ünlülerin de detoks danışmanlığını yaptıktan sonra çocukluk hayali olan kozmetik sektörüne atıldı. Sağlık ve güzellik ile ilgili uzun yıllar boyunca TV programı yapan Erdil, Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü bitirdikten sonra Amerika’da lüks marka yönetimi mastırını tamamladı.

Reklamlar

Aldığı kiloları detoks ile verdikten sonra beslenme eğitimi aldı. Türkiye’nin ilk detoks markalarından biri olan Juitox’u kurdu. Türkiye’de birçok ünlü markanın da yöneticiliğini yaptı. İş dünyasında yakaladığı başarı ile kadınlara ilham kaynağı olan Erdil, yıllardir bu konudaki deneyimlerini paylaşarak sosyal medyada 1.7 milyon takipçi sayısına da ulaştı.
Kozmetik ve sağlık sektörünün yükselen yıldızı Aldığı ekonomi, lüks marka yönetimi ve bütünsel beslenme eğitimini kullanarak, dermokozmetik, kozmetik ve vitamin gibi kişisel bakim sektörünün önde gelen markalara urun üretim ve marka danışmanlıgı verip ,markaları milyon dolarlık cirolar yapan proje haline dönüşmelerinde öncü oldu.

Uzun sure Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarına danışmanlık verdikten sonra kendi dermokozmetik ve kozmetik markalarını kurdu. Erdil’in en büyük tutkusu “ insanların hayatlarına dokunmak, şifa veren ürünler yapmak, aynaya baktıklarında kendilerini sevmelerini sağlamak. “
Başarısının sırrı ise; çok çalışmak ve kendi kullanmadığı hiç bir ürünü piyasaya sürmemek olduğunu söylüyor. Son 5 senedir detoks ve kozmetiği birleştirdim tamamen kozmetik sektörüne girdim.

Dilşat Erdil kaç yaşında?

Dilşat Erdil kaç yaşında?

Başarısını diğer sosyal medya platformlarına da aktarmayı başaran sosyal medya fenomeni isimin takipçileri fenomen hakkında arama motorlarında sorulara sormaya başladılar bile. Takipçileri ve adına açılan fan sayfaları sık sık arama motorlarında güzel fenomenin hayatı hakkında sorular sormaya başladılar. En merak edilen soruların başında ise sosyal medya fenomeninin yaşı oldu. 1990 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 32 yaşında

Dilşat Erdil aslen nereli?

İzmir Konak doğumluyum.

Reklamlar

Dilşat Erdil hangi burç?

23 Ağustos 1990 tarihinde dünyaya geldim. Aslan burcuyum.

Dilşat Erdil’in boyu ve kilosu?

Boyum 1.80 kilom ise 64.

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Paylaşımları ve güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin hayatı aynı zamanda takipçileri tarafından da oldukça merak ediliyor. Bekar olan sosyal medya fenomenin şuan hayatında birisi olup olmadığı konusunda ne yazık ki bu çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Tarzı ile bir çok sosyal medya kullanıcısının dikkatini üzerine çekmeyi başaran sosyal medya fenomenin gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Dilşat Erdil Selin Ciğerci

Sosyal medya dünyasının ve magazin gündeminin yakından takip ettiği isimlerden birisi olan Selin Ciğerci’nin de hayranı olduğu Yasak Elma dizisinin yeni sezonunda rol almaya başlayacak. Başarılı sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci bir paylaşımın altına Dilşat Erdil; “Yeni sezonda senin Yasak Elma’da mı görüyoruz acaba kanka” diyerek akıllara yasak elma dizisinin yeni sezonunda Selin Ciğerci’nin olup olmayacağı iddiaları geldi.

Dilşat Erdil’in mesleği ne?

Koç Üniversitesi İşletme bölümünü okudum aynı zamanda Ekonomi bölümünde yan Anadal yaptım. İtalya da lüks marka yönetimi mastırı yaptım(luxury brand management) Amerika’da bütünsel beslenme ve detoks eğitimi aldım. Dünyanın bir çok ülkesine kozmetik imalat ve marka yönetimi danışmanlığı veriyorum. Ayrıca kendi dermokozmetik ve kozmetik markalarımı kurdum.

Dilşat Erdil kimdir?
Dilşat Erdil kimdir?

Dilşat Erdil ne kadar kazanıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni yazar şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alıyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni yazar ne kadar kazanıyor diye aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Dilşat Erdil Eski Hali

Kozmetik sektörü başta olmak üzere sağlık ve güzellik alanında pek çok markanın aranılan yüzü olan Dilşat Erdil estetik mi yaptırdı? Başarılı sosyal medya fenomeni ismi takipçileri sıklıkla estetik iddialarını sormuş olsalardı ne yazık ki bu konu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Dilşat Erdil Babası Kimdir?

23 Ağustos 1990 yılında dünyaya gelmiş olan Dilşat Erdil’in köklü bir ailenin evladı olduğu bilinmektedir. Ancak başarılı sosyal medya fenomeni ismi babası ve annesi hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Dilşat Erdil Annesi

Dilşat Erdil’in köklü bir ailenin evladı olduğu bilinmektedir. Başarılı sosyal medya fenomeni ismin Cemil İpekçi’nin manevi dayısı olduğu bilinmektedir.  Babası ve annesi hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır.

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında dilşaterdil hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Erdil’in instagram da ise 1.6M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx