Magazin

Ejderhakizi kimdir? Gerçek adı ne? Kaç yaşında?

Reklamlar

Ejderhakizi kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapan başarılı sosyal medya fenomenin gerçek isimi ise Sevgi. Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında yerini alan başarılı fenomen Ejderhakizi, paylaşımları ile trend listelerinde gezinmeyi başarıyor. Paylaşımında bulunduğu her içerik ile birlikte hem Youtube platformunda hem de diğer sosyal medya platformlarında ün kazanmaya başlayan sosyal medya fenomeni Sevgi adına bir çok fan sayfası açılmış durumda. Türkiye’nin en çok abonesi bulunan ünlülerinden birisi olan Sevgi, geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

İnstagram platformunun başarılı isimi Ejderhakizi kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Ejderhakizi kimdir?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında yerini alan başarılı fenomen Ejderhakizi, paylaşımları ile trend listelerinde gezinmeyi başarıyor. Paylaşımında bulunduğu her içerik ile birlikte hem Youtube platformunda hem de diğer sosyal medya platformlarında ün kazanmaya başlayan sosyal medya fenomeni isimin gerçek adı ise Sevgi. 1999 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel şuan 22 yaşında. Yaşamına İzmir’de devam ettiğini bildiğimiz sosyal medya fenomeni doğma büyüme İzmirlidir.

Reklamlar

Başarılı sosyal medya fenomeni isim Pamukkale Üniversitesi Tıbbı Görüntüleme bölümünden mezun olmuştur. Ancak şuan ağırlıklı olarak dijital platformlar ile uğraşıyor. Başarılı sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında sevgilisi var mı? Sorusunu arattılar. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel bir erkek arkadaşı olduğunu dile getirmiştir. Ancak özel hayatını sosyal medya dünyasına yansıtmayı fazla sevmeyen başarılı isim erkek arkadaşı hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamıştır.

Ejderhakizi kimdir? Gerçek adı ne?
Ejderhakizi kimdir? Gerçek adı ne?

Ejderhakizi kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isimin takipçilerinin en merak ettiği konular arasında ise ünlü isimin yaşı yer aldı. 1999 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel şuan 22 yaşında

Ejderhakizi aslen nereli?

Genç yaşında fenomen hale gelen Sevgi, Tiktok ve İnstagram platformunun yanı sıra Youtube platformunda da fenomen hale geldi. Başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu aslen nereli olduğu oldu. Yaşamına İzmir’de devam ettiğini bildiğimiz sosyal medya fenomeni doğma büyüme İzmirlidir.

Ejderhakizi hangi burç?

İnstagram platformunun aktif isimlerinden birisi haline gelen Sevgi, bu platformda ürettiği içerikler ile fenomen hale geldi. Fenomen isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise Sevgi’nin burcu oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim bu konuda herhangi bir paylaşımda bulunmadığı için ne yazık ki burç bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz.

Reklamlar

Ejderhakizi’nın boyu ve kilosu?

İnstagram platformunda çekmiş olduğu videolar ile sosyal medya kullanıcılarının dikkatini üzerine çeken Sevgi’nin fiziği merak konusu oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim 1.62cm uzunluğunda ve 50 kilodur.

Ejderhakizi kimdir? Gerçek adı ne?
S.S kimdir? Gerçek adı ne?

Ejderhakizi gerçek adı ne?

Genç yaşında fenomen hale gelen Ejderhakizi kullanıcı isimli fenomen güzel Tiktok ve İnstagram platformunun yanı sıra Youtube platformunda da fenomen hale geldi. Başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise gerçek adı oldu. Youtube kanalında tanışma videosu hazırlayan sosyal medya fenomeni adının Sevgi olduğunu dile getirmiştir.

Ejderhakizi evli mi?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir.

Ejderhakizi sevgilisi var mı?

Başarılı sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında sevgilisi var mı? Sorusunu arattılar. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel bir erkek arkadaşı olduğunu dile getirmiştir. Ancak özel hayatını sosyal medya dünyasına yansıtmayı fazla sevmeyen başarılı isim erkek arkadaşı hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamıştır.

Ejderhakizi mesleği ne?

Başarılı sosyal medya fenomeni isim şuan ağırlıklı olarak dijital platformlar ile uğraşıyor. Dijital platformlar dışında herhangi bir meslek ile ilgilenip ilgilenmediği konusunu siz değerli takipçilerimiz için araştırdık, başarılı sosyal medya fenomeni isim Pamukkale Üniversitesi Tıbbı Görüntüleme bölümünden mezun olmuştur.

Ejderhakizi okuyor mu?

Başarılı sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında okuyor mu? Sorusunu arattılar. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Pamukkale Üniversitesi Tıbbı Görüntüleme bölümünden mezun olmuştur.

Ejderhakizi ne kadar kazanıyor?

Başarısı ile merak uyandıran fenomen ismin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise fenomen ismin ne kadar kazandığı oldu? Sizler için b konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgiler bulamadık. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ejderhakizi kimdir? Gerçek adı ne?
Ejderhakizi kimdir? Gerçek adı ne?

Ejderhakizi nasıl fenomen oldu?

Malesef sizler için bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık. Güncel bilgiler ile siz değerli takipçilerimizin karşısında olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ejderhakizi nerede oturuyor?

 Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu güzelin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı fenomenin nerede oturduğu oldu. Başarılı fenomen İzmir’de yaşıyor.

Ejderhakizi telefon numarası ne?

Ünlü İnstagram fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni güzelin telefon numarasını sormuş olmalarına rağmen kayda değer bilgilere ulaşamadık. Güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ejderhakizi sosyal medya hesapları

9 Mayıs 2020 tarihinde açtığı Youtube kanalı ile özgün içeriklerini tüm dünya ile paylaşmaya başlayan Sevgi’in şuan bu platformda 72B abonesi oldu bile. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni instagram platformunda ise 97B takipçisi mevcut.

Genç kesimin özellikle yer aldığı ve bu platform sayesinde hızla yükseldiği bu dijital çağ döneminde özellikle kullanılan Tiktok uygulaması popüler olmaya başladı. Başarılı dijital içerik üreticisi olan fenomen isimin sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Tiktok’ta ise 70K takipçisi var.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gamze Karta hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx