Magazin

Esra Bilgiç’in eşi bakın kim çıktı? Esra Bilgiç estetikleri!

Esra Bilgiç estetikleri! Esra Bilgiç eski hali! Esra Bilgiç eşi!

Reklamlar

Esra Bilgiç,14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İki çocuklu bir ailenin büyük çocuğudur.. Tiyatro ile sekiz yaşında Mamak Belediyesi’nin kurslarında çocuk oyunları oynayarak tanıştı. On yaşında annesinin yönlendirmesiyle keman çalmaya başladı.

Peki Esra Bilgiç’in eşi kimdir? Esra Bilgiç’in estetikleri nelerdir? Esra Bilgiç kaç yaşındadır? bu ve daha birçok sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar..

Esra Bilgiç kimdir?

14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Tiyatro ile sekiz yaşında Mamak Belediyesi’nin kurslarında çocuk oyunları oynayarak tanıştı. On yaşında annesinin yönlendirmesiyle keman çalmaya başladı. 2011 senesinde Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümüne yarı burslu kabul edildi.

Reklamlar

2014’te ilk projesi olan “Diriliş Ertuğrul” ile oyunculuğa ilk profesyonel adımını attı. 116 bölüm boyunca canlandırdığı “Halime Hatun” karakterine 2018’de veda etti. Diriliş Ertuğrul dünya çapında milyarca insan tarafından izlendi. Esra Bilgiç IMDB listelerinde uzun bir süre sırasını korudu. Projedeki başarısı, Bilgiç’in uluslararası markalardan reklam teklifleri almasını sağladı. 2018 yılı Kasım ayında Royal Academy of Dramatic Art’ta drama ve ses eğitimi almak için İngiltere’ye gitti. Londra’da altı ay süren eğitim sonunda Türkiye’ye döndü.

2019’da BKM yapımcılığında Adana’da çekilen “Ramo” dizisinde 41 bölüm başrolde oynadı. 2021’de Türkiye’nin başarılı markalarından Molped’i, çektiği reklam filmleriyle yurtdışında temsil etmeye başladı. Türkiye’de birçok sosyal sorumluluk projesinde yer aldı. 2018’de başladığı piyano eğitimini sürdürmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji bölümü mezun oldu. Daha sonra Bilkent’in Uluslararası İlişkiler Bölümüne başladı. Şu an İstanbul Şehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam etmektedir. Kısa sürede dünya çapında ünlenen oyuncu, Pakistan’daki bir markanın reklam yüzü oldu. Çekimleri 5 gün boyunca İstanbul’da gerçekleştirilen reklamlarda güzel oyuncunun kaprisleriyle herkesi bunalttığı ileri sürüldü

Esra Bilgiç'in eşi bakın kim çıktı? Esra Bilgiç estetikleri!
Esra Bilgiç’in eşi bakın kim çıktı? Esra Bilgiç estetikleri!

Esra Bilgiç kaç yaşında?

14 Ekim 1992 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu, 2022 ayının Ekim ayı itibariyle 30 yaşında olacaktır.

Reklamlar

Esra Bilgiç aslen nereli?

Ankara’da dünyaya gelen Esra Bilgiç’in aslen nereli olduğu bilinmemektedir. Memleketi hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Esra Bilgiç hangi burç?

Güzel ve başarılı oyuncu Terazi burcudur.

Esra Bilgiç boy

Takipçilerinden sık sık boyu hakkında iltifat alan Esra Bilgiç 1.77 metre boyundadır.

Esra Bilgiç kilo

Düzgün fiziği ve duru güzelliği ile milyonlarca kişiyi etkisi altına alan yetenekli oyuncu 50 kilodur.

Esra Bilgiç mesleği

İstanbul Şehir Üniversitesi, Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Bilgiç’in mesleği oyunculuktur. Oyunculuğun yanı sıra mankenlik tecrübeside bulunmaktadır.

Esra Bilgiç'in eşi bakın kim çıktı? Esra Bilgiç estetikleri!
Esra Bilgiç’in eşi bakın kim çıktı? Esra Bilgiç estetikleri!

Esra Bilgiç dizileri

Güzel oyuncu bu güne kadar üç dizide rol almıştır. Oynadığı diziler aşağıdaki gibidir;

  • Ramo
  • Bir Umut Yeter
  • Kanunsuz Topraklar
  • Diriliş Ertuğrul (Bilgiç, bu dizide gösterdiği üstün performansı ile En İyi Kadın Dizi Oyuncusu ve Anadolu Medya Ödülleri: Yılın Dizi Oyuncusu ödüllerini kazandı)

Esra Bilgiç filmleri

Dizi geçmişi daha fazla olan başarılı oyuncu bir filme oynamıştır. Adanış Kutsal Kavga isimli filmde yer almıştır.

Esra Bilgiç evli mi?

Esra Bilgiç, futbolcu Gökhan Töre ile olan 2 yıllık evliliğini 2019 yılında bitirdi. Şuan İse bekardır ve ilişki durumu hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Esra Bilgiç eşi kim?

Esra Bilgiç, 2014 yılından beri beraber olduğu Türk futbolcu Gökhan Töre ile 21 Ekim 2017 tarihinde evlendi. 17 Haziran 2019 tarihinde çift tek celsede boşandı. Esra Bilgiç daha sonra evlilik yapmadı.

Esra Bilgiç'in eşi bakın kim çıktı? Esra Bilgiç estetikleri!
Esra Bilgiç’in eşi bakın kim çıktı? Esra Bilgiç estetikleri!

Gökhan Töre Esra Bilgiç

Esra Bilgiç, futbolcu Gökhan Töre ile olan 2 yıllık evliliğini 2019 yılında bitirdi. Gökhan Töre, sosyal medya hesabı Instagram’dan eşiyle olan fotoğraflarını silerken, Esra Bilgiç ise eşinin bu hareketine ‘Töre’ soy ismini silerek karşılık verdi. Ayrıca birbirlerini de karşılıklı olarak takipten çıktılar.

 Bir magazin programının yayınındaki iddialarına göre ünlü futbolcu Gökhan Töre’nin Esra Bilgiç’i aldattığına dair görüntüler ortaya çıktı. Fakat daha sonra çiftin boşanma sebebinin, şiddetli geçimsizlik olduğu ortaya çıktı.

Esra Bilgiç İnstagram adresi

Kısa sürede çok geniş kitleler tarafından tanınan ve takip edilmeye başlayan yetenekli oyuncu sosyal medyayı oldukça aktif kullanmaktadır. Esra Bilgiç İnstagram hesabında 6,5 milyon takipçiye sahiptir. Profilini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Esra Bilgiç İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/esbilgic/?hl=tr

En güncel olaylardan haberdar olmak için bizi takipte kalın. Diğer yazılarımıza göz atmak için ise lütfen buraya tıklayın.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx