Magazin

Gamze Pamuk Ateşli kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Reklamlar

Cumhuriyet Halk Partisi PM Üyesi olan Gamze Pamuk Ateşli TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) gönüllü üyesidir. Bursa Barosuna kayıtlı avukat olarak çalışmalarını sürdüren güzel avukatın hakkında merak edilenlere gelin hep birlikte göz atalım. Değerli avukatın hakkında merak edilenler yazımızda mevcut.

Gamze Pamuk Ateşli kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Gamze Pamuk Ateşli kimdir?

TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) Üyesi olan güzel avukat 1994 yılında Bursa da dünyaya gelmiştir. Mesleğine halen orada devam eden başarılı avukat yaşamına güzel şehrimiz Bursa da devam etmektedir. 2015 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden muzun olmuştur. 2016 yılından beri ise Bursa Barosuna bağlı avukatlık yapmakta. 2017 de Anadolu Üniversitesinde Sosyoloji eğitimi görmeye başlayan Pamuk aynı zamanda Bursa Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkan Yardımcılığı görevini de üstlendi.

Reklamlar
Gamze Pamuk Ateşli kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?
Gamze Pamuk Ateşli kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

CHP Osman Gazi Gençlik Kolu Başkanı seçilen başarılı güzel avukat Parti Meclis Üyesi olarak da görev yapmıştır. Başarıları saymakla bitmeyen hemen hemen her dalda görev alan güzel avukat Denge ve Denetleme Ağında 2015 2017 yılları arasında Ağ Temsilcisi olarak da görev almıştı. 2018 yılının Mart ayında ise CHP Hukuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığında MYK Yardımcısı olarak Genel Başkan tarafından görevlendirilen Pamuk Ateşli Nisan ayının 2018 yılında CHP Basınla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Genel Başkan Yardımcılığında MYK yardımcısı olarak görevlendirildi.

24 Haziran 2018 Genel Seçimi ve 31 Mart 2019 Yerek Seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkez Avukat Örgütlenme Sorumlusu olarak da görev aldı. Balgöç Üyesi olan güzel avukat TEGV gönüllüsüdür. Genç Avukatın özel hayatı da merak konusu olmuştu. Güzel Avukatın 18 Mayıs 2017 yılında kendisi gibi Avukat olan eşi Semih Ateşli ile dünya evine girmişlerdir. Değerli avukat evliliğinde çok mutlu ve sosyal medya platformunda da eşiyle paylaştığı postlar la hayranlarının ilgisini çekmeye devam ediyor. İnstagram platformunda aktif olarak karşımıza çıkan başarılı avukat fenomen bu platformda 13. 1 B takipçiye sahip olduğunu belirtmek isteriz.

Gamze Pamuk Ateşli kaç yaşında?

Sosyal medya platformunda ve medyada sık sık karşılaştığımız isim Pamuk Ateşli’nin kaç yaşında olduğu hayranları tarafından merak edilmişti. TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) Üyesi olan güzel avukat 1994 yılında Bursa da dünyaya gelmiştir. Genç avukat 27 yaşında.

Gamze Pamuk Ateşli aslen nereli?

Aslen nereli olduğu merak edilen başarılı Avukat 1994 yılında Bursa da dünyaya gelmiştir. Mesleğine halen orada devam eden başarılı avukat yaşamına güzel şehrimiz Bursa da devam etmektedir.

Reklamlar

Gamze Pamuk Ateşli hangi burç?

Hayran sevenleri Ateşli’nin başarılı olması ve hemen hemen bir çok yerde görev alması insanlarda merak uyandırdı. Erken yaşta büyük başarılara ulaşan isim acaba hangi burç? Evet genç Avukatın burcu ne yazık ki bilgilerimiz arasında yer almıyor.

Gamze Pamuk Ateşli’nin boyu ve kilosu?

Güzel fiziği ile de dikkatlerden kaçmayan güzelin merak edilenler arasında boyu ve kilosu da araştırılmıştı. Fakat sadece işi ile gündeme gelen ve büyük başarılara imza atan fenomen Avukatın bu konu hakkında da ser verip sır vermediğini söyleyebiliriz.

Gamze Pamuk Ateşli kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?
Gamze Pamuk Ateşli kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Gamze Pamuk Ateşli’nin mesleği nedir?

Asıl mesleği Avukat olan gen başarılı isim CHP Osman Gazi Gençlik Kolu Başkanı seçilen başarılı güzel avukat Parti Meclis Üyesi olarak da görev yapmıştır. Başarıları saymakla bitmeyen hemen hemen her dalda görev alan güzel avukat Denge ve Denetleme Ağında 2015 2017 yılları arasında Ağ Temsilcisi olarak da görev almıştı.

Gamze Pamuk Ateşli ne kadar kazanıyor?

Sevgili ve değerli Avukatımız olan Ateşli’nin ne kadar kazandığı hayranları tarafından merak edilenler arasında yerini almıştı. Ancak güzel Avukatın bu konuda her hangi bir bilgi verdiğini söyleyemeyiz. Bildiğimiz kadarıyla TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı) Üyesi olan güzel avukat yatırımını biraz bu konuda harcıyor diyebiliriz. Avukat güzel aynı zamanda Çocuk Hakları Savunucusu.

Gamze Pamuk Ateşli evli mi?

Genç Avukatın özel hayatı da merak konusu olmuştu. Güzel Avukatın 18 Mayıs 2017 yılında kendisi gibi Avukat olan eşi Semih Ateşli ile dünya evine girmişlerdir. Değerli avukat evliliğinde çok mutlu ve sosyal medya platformunda da eşiyle paylaştığı postlar la hayranlarının ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu platformda hayranlıkla takip edilen ikiliye mutluluklar diliyor başarılarının devamı diliyoruz.

Gamze Pamuk Ateşli’nin ailesi kimdir?

Başarılı genç avukatın hakkında merak edilenler arasında yerini alan babası kimdir? Sorusu olmuştu. Ancak sosyal medya platformunda babasıyla attığı post dışında başka bir bilgiye ulaşamadık. Genç oyuncunun Eşi dışında ailesi ile ilgili herhangi bir bilgi mevcut değildir. Genç oyuncu babasına adeta aşık ve babasını çok seviyor.

Gamze Pamuk Ateşli kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?
Gamze Pamuk Ateşli kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Gamze Pamuk Ateşli’nin sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlar la ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni güzel Avukatın düzgün fiziği ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen güzelin şuan bu platformda 461 B takipçisi mevcut. Güzel oyuncu aktif olarak bu platformda karşımıza çıkmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx