Magazin

Gizem Sarı Tekin Kimdir?

Reklamlar

Gizem Sarı Tekin sosyal medyada oldukça takip edilen makyaj ve güzellik konuları ile ilgili içerik üreten sosyal medya fenomenidir. Chp İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in oğlu Ulaş Tekin ile evlidir. Gizem Sarı Tekin hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Gizem Sarı Tekin
Gizem Sarı Tekin

Gizem Sarı Tekin Hakkında

Gizem Sarı Tekin CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in oğlu Ulaş Tekin ile 2016 yılında evlenmiştir. Düğünlerini Ataşehir’de Marriott Hotel Asia’da yapmışlardır. Düğüne 550- 600 kişi katılmıştır. Düğünlerinde Berdan Mardini ve Onur Akın sahne almıştır. Ve düğünde tonlarca altın takılması da dikkatlerden kaçmamıştır.

Gizem ve Ulaş çiftinin 2018 yılında kızları Ela dünyaya gelmiştir. Ela kıvırcık saçları ve sevimliliği ile çok dikkat çekmektedir. Gizem Sarı Tekin’in instagramda ki bir grup takipçisi de kızı Ela için takip ettiklerini dile getirmektedir.

Reklamlar
Gizem Sarı Tekin
Gizem Sarı Tekin

Gizem Sarı Tekin’in Takipçilerine Tüyoları

Gizem Sarı Tekin sosyal medyada moda ve makyaj üzerine paylaşımlar yaptığı için birkaç tüyo alınmış bazıları; beyaz renk kıyafet giymek için kış mevsiminin çok uygun olduğunu söylüyor hava zaten karanlık olduğu için beyaz tonları tercih ederek aydınlık bir görünüme kavuşulabileceğini söylüyor.

İlkbahar yaz sezonunda pembe turuncu sarı gibi sıcak tonlarında daha çok tercih edileceğini söylüyor.

Göz makyajının çok başarılı olması için göz yapımızı iyi bilmemiz gerektiğini söylüyor. Yaptıkça gelişeceğini ancak önemli olan noktanın bakışları yukarı taşımak olduğunu vurguluyor.

Kombin yapmanın zor bir iş olduğunu ancak belli bir renk tonu üzerinde devam edince aynı renk tonlarını bir araya getirince birbirine uyum sağlayıp kombin gibi görüneceğini söylüyor.

Reklamlar
Gizem Sarı Tekin
Gizem Sarı Tekin

Gizem Sarı Tekin Youtube

Gizem Sarıl Tekin’in youtube kanalı vardır ancak uzun süredir içerik paylaşmamıştır. Aylaşımlarını instagram üzerinden yapmaktadır. Instagram hesabının ismi gizemsaritekin şeklindedir. Hesabının 2020 itibari ile 155 bin takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx