Haber

Samsak Döveci türküsü iki arkadaşın arasını açtı! Serkan Çağrı, tek başına single çıkarmak isteyen Elif Buse Doğan’a tepki gösterdi !

Reklamlar

Samsak Döveci türküsü iki arkadaşın arasını açtı! Serkan Çağrı, tek başına single çıkarmak isteyen Elif Buse Doğan’a tepki gösterdi ! Elif Buse Doğan’ın söylediği Serkan Çağrı’nın da çaldığı Samsak Döveci türküsü sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Elif Buse Doğan, viral olan türkü için tek başına single kararı verince Çağrı’dan kısa sürede tepki geldi. Arkadaşının yaptığını yanlış bulan Çağrı, “Onu kardeşim gibi görüyordum, hiç yakıştıramadım” sözlerini söyledi. Uzun bir süredir beraber program yapan Elif Buse Doğan ve Serkan Çağrı’nın bilinmeyen bir türkü olan Samsak Döveci performansı sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Türkü yayılmasıyla kitlenin artması iki yakın arkadaşın arasında sorun yaşanmasına sebep oldu.

Samsak Döveci Türküsü Kriz Çıkardı

Sabah gazetesinin haberine göre, Kütahya Tavşanlı bölgesine ait Samsak Döveci isimli anonim bir türkü seneler sonra dillere pelesenk oldu. Serkan Çağrı’nın klarnet çalıp Elif Buse Doğan’ın seslendirdiği türkü kısa sürede dinlenme rekorları kırınca türkü bir türlü paylaşılamaz hale geldi. Başarılı şarkıcı Elif Buse Doğan, türküyü tek başına söyleyeceği bir single çıkarmak isteyince Serkan Çağrı tarafından kriz yaşandı. Serkan Çağrı bu olaya öfkelenince türküyü de başka bir isme okutarak dijital bir ortamda paylaştı. 

Reklamlar

“Buse’nin Yaptığı Hakkaniyetli Olmadı, Bana Ayıp Etti”

Elif Buse Doğan’ın yaptığı olaydan sonra rahatsız olan klarnetçi Serkan Çağrı yaptığı açıklamada “Buse, grup olarak yaptığımız parçayı, kendine mal etmeye çalıştı. Hakkaniyetli bir davranış olmadı, bana ayıp etti. Kardeşim gibi gördüğüm birinden böyle bir davranışı hiç beklemezdim. Yakıştıramadım.” sözlerini söyledi.

“Çağrı ile Küs Değilim, Programımız Devam Ediyor”

Elif Buse Doğan ise klarnetçi Serkan Çağrı’nın sözlerinin aksine “Kimseyle küs falan değilim, bunlar profesyonel işler. Serkan Çağrı ile TV programımız devam ediyor, başka projelerde de bizi yan yana görebilirsiniz” sözlerine yer verdi. Magazin gündeminde de çok konuşulan bu olay insanları adeta ikiye ayırdı. Bir taraf Elif Buse Doğan haklı derken, diğer bir yandan ünlü şarkıcıyı haksız bulup klarnetçi Serkan Çağrı’yı haklı bulmuşlardır. Şimdi ise gözler ileriki zamanlarda yakın arkadaşların barışıp barışmayacağı konusunda neler olacağına çevrildi. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx