MagazinHaber

Gönül Yazar’dan Kötü haber!

Reklamlar

Sürekli olarak duyurulan ölüm ve hastalık haberleri sebebi ile magazin dünyasında adı anılan ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, yakın dostu Taş Bebek lakaplı ünlü sanatçı Gönül Yazar’la ilgili kötü haberi duyurdu.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’ın çok yakın dostu usta sanatçı Gönül Yazar ile ilgili sevenlerini kahredecek bir haber verdi.

Gönül Yazar ile ilgili kötü haberi verdiğinde hayranları ile yakın dostları da hemen geçmiş olsun dileklerini iletmeye başladı.

Reklamlar

Bayağı zamandır sağlık sorunları ile uğraşan Gönül Yazar’dan son yaşadığı talihsiz bir kaza sonucunda kötü haber de geldi.

Onur Akay’ın açıklamalarına göre usta sanatçı Gönül Yazar sol gözünü tamamı ile kaybetti.

Kendisinin de çok yakın dostu olan Akay açıklamasında şunları söyledi “Gönül abla, gece 03:00’da yataktan kalkmış ve halı kayınca duvarın sivri kısmına gözünü çarpmış. Gözleri resmen patlıcan moru oldu. Morluk 16 gün sonra geçti ama sol gözü tamamen kör oldu, sağ gözünde de bulanıklık başlayınca iki ayrı ameliyat oldu.” ifadelerini kullandı.

Gönül Yazar Kimdir?

12 Ağustos 1936 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile sanatçı 86 yaşındadır. Annesinin adı Fatma Aras, Babasının adı Mehmet Özyenginer’dir.

Reklamlar
Şaban Sarı

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx