Haber

Survivor All Star’a Veda Eden Barış Murat Yağcı Veda Konuşmasında Günah Çıkardı

Reklamlar

Survivor All Star’a Veda Eden Barış Murat Yağcı Veda Konuşmasında Günah Çıkardı ! TV8 kanalında yayınlanan ve milyonlarca kişinin takipçisi olan yarışma Survivor All Star’da ünlüler takımında olan Barış Murat Yağcı, sürpriz bir şekilde yarışmaya veda etti. Barış Murat Yağcı’nın ayrılırken veda konuşmasında yaptığı itiraflar olay oldu. Barış Murat Yağcı, “Bunu bekliyordum çünkü çok büyük bir hata yaptım ve kimsenin kaldırabileceği bir hata değildi.

Bence çok hayırlısı oldu” sözlerini dile getirdi. Survivor All Star’da bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımındaki oylamada adı en fazla yazılan isim olan Evrim haftanın ilk eleme adayı olmuş ve yokluk adasına gitmişti. Survivor All Star’da ikinci dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımındaki oylamada ise Barış Murat Yağcı eleme adayı olarak seçilmişti.

Acun Ilıcalı Resmen Açıkladı

Survivor All Star’da bu hafta elemeye kalan yarışmacı Sude, Evrim, Barış ve Ayşe için sms oylaması gerçekleşti. Yarışmada yapılan oylama sonuçlarına göre Sude, Evrim, Barış ve Ayşe arasından en az oyu alan yarışmacıyı sunucu Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor All Star’da bu hafta elenen yarışmacının Barış olması seyircileri adeta şok etti.

Reklamlar

“Beni Çok Üzüyordu”

Survivor All Star yarışmasının eleme sonucunda elenen Barış bir takım açıklamalarda bulundu. “ Bunu bekliyordum çünkü çok büyük bir hata yaptım ve kimsenin kaldırabileceği bir hata değildi. Bence çok hayırlısı oldu, bir hata yaptım ve diğer Survivor yarışmacıları için örnek olsun.

İki takımda da hakkım kaldıysa kusura bakmasınlar. Performans olarak gerçek Barış’ı gösteremediğim için zaten potalardan çıkmak beni üzüyordu. Fazla bir şey yapamayıp var olmaya çalışmak bir yere kadar. 3’de 3’üm bile yoktu, kendime yakıştıramadığım bir durum” açıklamasını yaptı.

Barış Murat Yağcı Kimdir?

Barış Murat Yağcı, 1991 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan B. Murat Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine devam ediyor. Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan B. Murat Yağcı, sakatlık geçirdikten sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kaldı.

Reklamlar

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx