Haber

Cem Yılmaz’ın Dizisi Erşan Kuneri’den İlk Fragman Geldi

Reklamlar

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın hem yazıp hem yönettiği ve kadrosunda usta oyuncuların yer aldığı Erşan Kuneri dizisinden heyecan ve merakla beklenen ilk fragman seyirci ile buluştu. Erşan Kuneri karakterinden yola çıkarak çekilen dizi, 13 Mayıs’ta izleyici ile ilk buluşmasını gerçekleştirecek.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın hem yazıp hem yönettiği, başrollerinde; Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak’ın yer aldığı Erşan Kuneri’nin ilk resmi fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Netflix platformunda yayınlanacak olan Erşan Kuneri, 13 Mayıs tarihinde seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Cem Yılmaz Filmi Erşan, Erotik Sinemadan Koparak Farklı Sektörlere Yöneliyor

Erşan Kuneri dizisinin konusunun ne olduğunu merak eden seyirci için şu şekilde bir açıklama yapılmıştır. Erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri 80’li yılların başında hapishaneden çıktıktan sonra daha değişik türlerde filmler çekmeye karar verir. Sürekli aynı türde filmler çeken Erşan Kuneri bu tarzda film çekmek için kendini yorgun hisseder.

Reklamlar

Film sektöründen yakın arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya toplayarak radikal bir film maratonuna koşmaya başlamaya karar verirler. Sürekli çalışıp film üreten bu kadro birçok türde filmler çekerek istedikleri başarıya ulaşırlar.

İki yıl içerisinde birbirinden farklı yedi ayrı film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Orta çağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Erşan Kuneri dizisi sahne görüntülerini heyecanla bekleyen takipçilerine sosyal medya platformundan paylaştı.

13 Mayıs tarihinde Netflix platformunda yayınlanacağını dile getiren ünlü komedyen Cem Yılmaz, söylenene göre çok güzel ve kaliteli bir projeye daha imzasını attı. Başrol oyuncularının köklü oyuncular olması sebebiyle adından çok söz ettiren Erşan Kuneri dizisini seyirciler heyecanlı ve meraklı bir şekilde bekliyor. Bütün başrol oyuncular sosyal medya platformu İnstagram hesabından dizinin yayınlanacağı tarihi seyircileri ile paylaştı.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx