Magazin

Gülcan Arslan kimdir? Gülcan Arslan dizileri nelerdir?

Reklamlar

Gülcan Arslan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde bir dönem oyunculuk yapmış bir sosyal medya fenomenidir. İnstagram platformunda da geniş hayran kitlelerine ulaşamaya devam ediyor. Başarılarının yanı sıra güzelliği ile de bir çok sosyal medya kullanıcısının ilgisini üzerine çekmeyi başaran sosyal medya fenomeni hakkında bilinmeyen bir çok detayı yazımızda siz değerli takipçilerimiz için derledik. Instagram platformunda paylaştığı içerikler ile oldukça sevilen bir isim haline gelen Arslan’ın takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Gülcan Arslan kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Gülcan Arslan kimdir?
Gülcan Arslan kimdir?

Gülcan Arslan kimdir?

Bir çok film, dizi ve reklamda yer alan seyirciler tarafından sevilen  oyunculardan birisi olmuştur. Her oyunculuğunda büyük başarılar ve tebrikler alan güzel oyuncu kendini her projesinde daha profesyonelce göstermeye devam etmiştir. 1986 doğumlu güzel oyuncu liseyi bitirdikten sonra oyuncu olmaya karar verip, İstanbul Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro oyunculuğu eğitimi aldı. Daha sonra oyunculuğa tiyatro sahnelerinde ve reklam filmleri ile başlayan güzel oyuncu ilk dizi oyunculuğunu TRT de yayınlanan 2007 yılında Sardunya Sokak dizisi ile başlamış ve Canan karakterinde rol almıştır.
Güzel oyuncunun son zamanlarda magazine yansıyan ve görüntüleri ile sosyal medyayı sallandıran yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile magazinciler tarafından el ele görüntülenen iki oyuncunun sosyal medya hesaplarında veya bir paylaşımı bulunmamaktadır. Ancak magazinin oyuncu çiftin el ele görüntüleri ile yakalaması ile beraber sevgili oldukları düşünüldü.

Reklamlar

Gülcan Arslan kaç yaşında?

Uzun zamandır bir diğer merak edilen detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun kaç yaşında olduğu oldu. 1 Mayıs 1986 tarihinde dünyaya gelen ve güzelliği ile büyüleyen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 35 yaşında.

Gülcan Arslan aslen nereli?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların beğenilen isimlerinden birisi olan Arslan 1 Mayıs 1986 yılında Sakarya Karasu’da dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni güzel aslen Sakaryalıdır. 

Gülcan Arslan’ın boyu ve kilosu?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Arslan’ın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun düzgün fiziği oldu. Sosyal medya dünyasında da beğenilen isimlerinden birisi olan Arslan 1.72cm uzunluğunda ve 57 kilo.

Gülcan Arslan hangi burç?

1 Mayıs 1986 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Arsan’ın burcu oldu. 1 Mayıs 1986 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Boğa burcudur.

Reklamlar

Gülcan Arslan evli mi?

Gönül kapılarını sır gibi medyadan saklayan Arslan’ın takipçileri merakta. Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Güzelliği ile baş döndüren başarılı fenomen oyuncunun bekar olduğunu ancak hayatında birisi olduğunu biliyoruz.

Gülcan Arslan kimdir?
Gülcan Arslan kimdir?

Gülcan Arslan’ın sevgilisi var mı?

Güzel oyuncunun son zamanlarda magazine yansıyan ve görüntüleri ile sosyal medyayı sallandıran yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile magazinciler tarafından el ele görüntülenen iki oyuncunun sosyal medya hesaplarında veya bir paylaşımı bulunmamaktadır. Ancak magazinin oyuncu çiftin el ele görüntüleri ile yakalaması ile beraber sevgili oldukları düşünüldü.

Gülcan Arslan’ın mesleği ne?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Arslan oyunculuk mesleğinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Gülcan Arslan oyunculuğa nasıl karar verdi?

Güzel oyuncu liseden mezun olduktan sonra Almanya da yaşayan ablasının desteği, konuşması ile oyuncu olmaya karar veren Arslan oyuncu olmasında en büyük desteği ablası olduğu görülmektedir. Oyuncu olmaya karar vermesi ile beraber İstanbul Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tiyatro oyunculuğu eğitimi almaya başladı.

Gülcan Arslan’ın yer aldığı dizi ve filmler

Oyunculuğunu kanıtlayan oyuncu film projesinde çok ismi geçmese de yaptığı diğer projelerde ve tek projesi de olsa film de onda da başarısını ekranlara yansıtmıştır. Bir çok dizi de yer alan oyuncu son yer aldığı TV8 ekranlarında ki Doğduğun Ev Kaderindeki Nesrin yada Gülbin Göksu karakteri ile kısa sürse bile oyunculuğu gönülleri feth etti. İşte güzel oyuncunun tüm yer aldığı diziler;

 • 2011 yılında Entelköy Efeköy’e Karşı filminde yer almıştır.
 • 2007 yılında ilk dizi oyunculuk deneyimi Sardunya Sokak da Canan karakterine rol vererek başlamıştır.
 • 2008 yılında Sınıf dizisinde Zehra karakterin de rol almıştır.
 • 2008 yılında Hepimiz Birimiz İçin dizisinde Mine Pekmezci karakterin de rol almıştır.
 • 2009 yılında Kafkas dizisinde yer almıştır.
 • 2009 yılında Kahramanlar dizisinde Figen karakterin de rol almıştır.
 • 2011 yılında Her Şeye Rağmen dizisinde Leyla Açıkalın karakterin de rol almıştır.
 • 2011 yılında Bir Çocuk sevdim dizisinde Mine karakterin de rol almıştır.
 • 2013-2014 yıllarında Arka Sokaklar dizisinde Leyla Candaş karakterin de rol almıştır.
 • 2014 yılında Günahkarlar dizisinde Saliha Mercan karakterin de rol almıştır.
 • 2015-2016 yıllarında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Fahriye Sultan karakterin de rol almıştır.
 • 2017 yılında Ölene Kadar dizisinde Beril Karalı karakterin de rol almıştır.
 • 2019 yılında Zengin ve Yoksul dizisinde Nihal Taştan karakterin de rol almıştır. 
 • 2021 yılında Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nesrin/ Gülbin Göksu karakterin de rol almıştır.
Gülcan Arslan kimdir?
Gülcan Arslan kimdir?

Gülcan Arslan ne kadar kazanıyor?

Oyunculuk yetenekleri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Gülcan Arslan yeni projesi nedir?

2021 yılında yeni sezonda TRT-1 de başlayacak olan Barbaroslar dizisinin oyuncu kadrosunda güzel oyuncu Arslan da bulunmaktadır. Geniş oyuncu kadrosunda bir çok başarılı, usta ve profesyonelleşmiş, ödül sahibi oyuncularla çalışacak olan güzel oyuncu, seyircilere kendisini tekrardan oyunculuğu ile büyüleyeceği kesindir. Güzel oyuncunun içerisinde bulunduğu Barbaroslar dizisi, seyirciler tarafından merakla beklenmektedir.

Gülcan Arslan sosyal medya hesapları

15 yıllık oyunculuk deneyimin de birçok dizi ve filmde yer alan başarılı oyuncu her projesinde bir şey katarak, ustalaşarak ekranlarda seyirci ile buluşmuştur. Güzel oyuncu profesyonelleşmesi ile sevenleri artmaktadır. Güzel oyuncu sevenleri onu sadece ekranlarda değil sosyal medya hesaplarında da yalnız bırakmamıştır. Başarılı oyuncu İnstagram hesabında 180 bin takipçiye ulaşmıştır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx