Magazin

Ozan Çelik kimdir? Sevgilisi var mı? kaç yaşında?

Reklamlar

Ekranlarda ilk olarak sinema deneyimini 2014 yılında Sivas isimli film’de Şahin karakteri ile gerçekleştiren Ozan Çelik kendisini ekran sevenlere tanıtma şansını yakalamıştı. Aynı zamanda Ankara Sanat Tiyatrosunda başladığı serüvenine diziler ile devam etmiştir. Genç yakışıklı oyuncunun başka hangi dizilerde yer aldığı ve özel hayatı merak konusu olmakta. Başarılı oyuncunun hakkında merak edilenlere dilerseniz gelin hep birlikte bakalım.

Ozan Çelik kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Ozan Çelik kimdir?

Ekranlarda tanıdığımız ve sevdiğimiz yakışıklı oyuncu 01 Ocak 1987 yılında başkentimiz olan Ankara da dünyaya gelmiştir. yaşamına halen Ankara da devam etmektedir. Eğitim durumunu ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Performans Alanı Bölümü mezunu olarak bitirmiştir. Ankara Sanat Tiyatrosunda başladığı tiyatro serüvenine , sinema ve dizilerle devam etmiştir.

Reklamlar

Burada çocuk oyunları ile başlamış daha sonra ilk sinema deneyimini 2014 yılında Sivas isimli film’de Şahin karakteri ile gerçekleştiren yakışıklı Çelik kendisini ekran sevenlere tanıtma şansını yakalamıştı. Daha Sonraları ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Dengi Dengine dizi oyuncu kadrosunda yer almıştı. Geniş hayran kitlelerine ulaşan yakışıklı oyuncunun işi dışında hakkında hiçbir bilgi yok henüz. Özel hayatı hakkında da ser verip sır vermeyen oyuncunun hayatında şu zamana kadar kimseye yer vermediğini söyleyebiliriz.

Ozan Çelik kimdir? Sevgilisi var mı? kaç yaşında?
Ozan Çelik kimdir? Sevgilisi var mı? kaç yaşında?

Ozan Çelik kaç yaşında?

Yakışıklı oyuncunun hakkında merak edilenler arasında yaşı nedir sorusuna denk gelmiştik. Ekranlarda tanıdığımız ve sevdiğimiz yakışıklı oyuncu 01 Ocak 1987 yılında başkentimiz olan Ankara da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu henüz 34 yaşında.

Ozan Çelik aslen nereli?

Arama motorlarında aslen nereli olduğu sorulan başarılı oyuncunun başkentimiz olan Ankara da doğduğu ve burada yaşamına devam ettiğini belirtmek isteriz.

Ozan Çelik hangi burç?

Yeteneği ve başarılarıyla dillerden düşmeyen oyuncunun burcunun ne olduğu merak konusu olmuştu. Araştırmalarımız sonucu yakışıklı ve başarılı oyuncunun çalışkan olmasıyla tam bir Başak erkeği olduğunu belirtmek isteriz.

Reklamlar

Ozan Çelik’in boyu ve kilosu?

Oyunculuğu ve başarılı olmasının yanı sıra yakışıklı Çelik’in fiziği de dikkatleri üzerine çekmişti. Bu anlamda hayranları başarılı oyuncunun boy ve kilosunu sormaya başladılar. Bizler sizler için araştırdık ve araştırmalarımızın sonucu hiç bir bilgiye ulaşamadık.

İlginizi çekebilir: Mekin Sezer kimdir

Ozan Çelik kimdir? Sevgilisi var mı? kaç yaşında?
Ozan Çelik kimdir? Sevgilisi var mı? kaç yaşında?

Ozan Çelik’in mesleği nedir?

Mesleği de merak edilenler arasında yerini alan oyuncunun Ankara Sanat Tiyatrosunda başladığı tiyatro serüvenine , sinema ve dizilerle devam etmiştir. İlk sinema deneyimini 2014 yılında Sivas isimli film’de Şahin karakteri ile gerçekleştiren yakışıklı Çelik kendisini ekran sevenlere tanıtma şansını yakalamıştı. Daha Sonraları ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Dengi Dengine dizi oyuncu kadrosunda yer almıştı.

Ozan Çelik ne kadar kazanıyor?

Başarılı oyuncunun dizi sinema ve filmlerde kazandığı kazanç merak konusu olmuştu. Yetenekli ve yakışıklı oyuncu ne kadar kazandığı konusunda her hangi bir yerde bu konu hakkında bilgi vermemiştir.

Ozan Çelik’in yer aldığı dizi ve filmler?

Başarılı oyuncunun yer aldığı dizi ve filmleri sizler için derledik. Sinema deneyimini 2014 yılında Sivas isimli film’de Şahin karakteri ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Dengi Dengine dizi oyuncu kadrosunda yer almıştı.

 • Sivas
 • Cemil Show
 • Evernight
 • Coma
 • Ruh İkizi
 • Soul Mate
 • Zor Bir Karar
 • Bir Yaraki Zor
 • Kardeşler
 • Kardeşim Benim 2
 • Körfez
 • Bizim İçin Şampiyon
 • Aile Arasında
 • Borç
 • Kronoloji
 • Ugly Duckling
 • Nefes Nefese
 • Dengi Dengine

Ozan Çelik’in sevgisi var mı?

Arama motorlarında sorulan sorular arasında özel hayatı da yer almıştı. Ancak özel hayatı hakkında da ser verip sır vermeyen oyuncunun hayatında şu zamana kadar kimseye yer vermediğini söyleyebiliriz. Uzun zamanda kalp kapılarının kapısını kimseye açmayacak gibi görünüyor.

Ozan Çelik kimdir? Sevgilisi var mı? kaç yaşında?
Ozan Çelik kimdir? Sevgilisi var mı? kaç yaşında?

Ozan Çelik’in sosyal medya hesapları

Birçok dizi, sinema ve tiyatroda yer alan sevilen isim Çelik’in hayranları oyuncunun sosyal medya hesaplarını arama motorlarında sık sık sormuşlar fakat ünlü oyuncunun herhangi bir sosyal medya hesabı kullanmadığını söyleyebiliriz. Kendisini yalnızca ekranlarda gösteren değerli tiyatrocu sanırız bu platforma fazla ilgi duymuyor.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx