Magazin

Güliz Uzer Gür Kimdir?

Reklamlar

Güliz Uzer stil danışmanı ve başarılı moda tasarımcısıdır. Güliz Uzer Gür’ün eğitimi, kariyeri, markası, eşi ve instagram hesabı hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Güliz Uzer Gür Eğitimi

Güliz Uzer 2010 yılında Maltepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve AB Bölümünü bitirmiştir. Sonrasında 2010-2012 yılları arasında özel akademilerde “moda tasarımı” ve “stil danışmanlığı” üzerine eğitimler almıştır. 2012 yılında kısa bir süre boyunca tasarımcı olarak çalıştıktan sonra kendi şirketini kurmuştu.

Güliz Uzer Gür
Güliz Uzer Gür

Güliz Uzer Markası

Güliz Uzer 2012 yılında kendi şirketini kurduğunu ve müşterileri ile buluşturduğunu söylüyor. Güliz Uzer markasının; abartısız, sade, farklı ve kendinizi özel hissettirecek tasarımlardan oluşmakta olduğunu her bir tasarımın, 1. kalite kumaşlar kullanılarak, siparişinizle SİZE özel olarak, titiz bir el işçiliği ile hazırlanmakta olduğunu söylemektedir. Tüm siparişleriniz, ekibimiz tarafından beden ölçünüze uygun cansız mankenler üzerinde kontrol edilerek kargolanmakta şeklinde bilgi vermiştir. Kaliteli ve özel giyinmek isteyen herkesi, Güliz Uzer tasarımlarını denemeye davet ediyoruz.

Reklamlar
Güliz Uzer Gür
Güliz Uzer Gür

Güliz Uzer Morhipo

Morhipo pandemi döneminde hem toplum hem de çalışanlarının sağlığı için sorumluluk sahibi adımlar attığını gösteren modanın e-ticaretteki adreslerinden biridir. İlkbahar-Yaz 2020 sezonu çekimlerini işbirliği yaptığı sosyal medya fenomenleriyle evden çıkmadan gerçekleştirmişlerdir. Güliz Uzer, Ege Akdeniz, Gizem Barlak ve Ceren Coşar özel markaların çekimlerine evlerinden destek olmuşlardır.

Sosyal medya fenomenlerinin evlerinde kendileri tarafından gerçekleştirilen çekimler sonucunda ‘NGSTYLE ve Loves You’nun yeni sezon ürünleri müşterilerle buluşmuştur. Influencer’lar Morhipo.com ürünleriyle kendi ürettikleri içerikleri web sitesine taşımıştır. Projede yer alan influencer Güliz Uzer Gür evde özenli giyinmenin kendisi için önemini karantina sürecinde modunu yükseltmesinin en iyi yolunun, kendini iyi hissettiren kombinler yapmak olduğunu fark ettiğini ve sağlıkla uyandığı her yeni güne, enerjisini yükselten elbiseleri ile hazır olduğunu söylemiştir.

Güliz Uzer Gür Kiminle Evli?

Güliz Uzer Gür 2016 yılında Aras Gür ile evlenmiştir. Mert ve Can isminde iki oğulları vardır.

Güliz Uzer Gür Instagram

Güliz Uzer Gür’ün instagram hesabının ismi gulizuzer şeklindedir. Hesabının 72 bin civarı takipçisi vardır.

Reklamlar
İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx