Magazin

Haber Global sunucusu Bilgehan Atay kimdir?

Reklamlar

Sosyal medya’nın gözde isimlerinden biri haline gelen güzel sunucu Bilgehan Atay televizyon dünyası sonrası sosyal medyanın da kraliçesi haline geldi. Kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan güzel sunucunun takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Bilgehan Atay kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Haber Global sunucusu Bilgehan Atay kimdir?
Haber Global sunucusu Bilgehan Atay kimdir?

Haber Global sunucusu Bilgehan Atay kimdir?

Bilgehan Atay Memmi sunuculuğunda ki başarılarının yanı sıra güzelliği ile de magazin gündeminin dikkatini çekmeyi başaran isimlerden birisi oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinde lisans eğitimini tamamlayan başarı sosyal medya fenomeni sunucu meslek hayatına ilk defa 2002 senesinde Dünya Haber ve Reklam Ajansında başladı. 2004 ile 2007 yılları arasında ise SKY Türk’te Yüksek Yargı ve Başbakanlık muhabiri olarak görev yapan başarılı sosyal medya fenomeni sunucu 2009 yılında TRT’de yer almaya başlamış ve TRT Avaz ekranlarında yayınlanan Türk Kahvesi adlı programa sunuculuk yapmaya başlamıştır.

Reklamlar

Burada göstermiş olduğu yeteneği ve güzelliği ile başarılı sunucu ve spiker Bilgehan Atay 2010 senesinde Kanal B’ye transferi olmuş burada Güne Bakıl adlı haber kuşağını sunmaya başlamıştır. Aynı haber kanalında 2019 yılına kadar ana haber spikeri olarak çalışan başarılı sosyal medya fenomeni sunucu son olarak Haber Global’a transfer olmuş ve bu kanalda hafta sonu haberlerini sunarak kariyerine yön vermiştir. Özel hayatını sosyal medya dünyasında yansıtmayı sevmeyen ve sosyal medya hesaplarını gizleyen başarılı spikerin ne yazık ki özel hayatı hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Güncel haberler ile siz değerli okurlarımızın karşısında olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayınız.

Bilgehan Atay kaç yaşında?

Son zamanların en çok yıldızı parıldayan fenomenlerinden olan güzel sunucunun hayranları fenomen hakkında sıkı bir takibe girdiler. En çok aratılan soruların başında ise sosyal medya fenomeni güzelin yaşı yer aldı. Elimizde tam net bilgiler olmamakla birlikte 35-40 yaşında olduğunu tahmin ediyoruz.

Bilgehan Atay aslen nereli?

Takipçileri tarafından sık sık arama motorlarında ünlü fenomen oyuncunun aslen nereli olduğu sorulmuş olsa da ne yazık ki bu konu hakkında araştırma yapmamıza rağmen bir bilgiye sahip olamadık. En Kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Bilgehan Atay hangi burç?

Takipçileri tarafından sık sık arama motorlarında ünlü fenomen oyuncunun burcunu sormuş olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında araştırma yapmamıza rağmen bir bilgiye sahip olamadık. En Kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar

Bilgehan Atay’ın boyu ve kilosu?

Sık sık başarılı sunucunun takipçileri boyunu ve kilosunu arama motorlarında aratmış olsalar da malasef bu konu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Yeni gelişmeler olur olmaz siz değerli okuyucularımız için yazımızı tekrar güncel hale getireceğiz.

Haber Global sunucusu Bilgehan Atay kimdir?
Haber Global sunucusu Bilgehan Atay kimdir?

Bilgehan Atay Doğum Tarihi

Birçok alanda kariyer sahibi olan Bilgehan Atay’ın tam yaşı bilinmemekle beraber 35-40 yaşları arasında olduğu tahmin edilmektedir. 

Bilgehan Atay Kiminle Evlendi?

Güzel sunucu Bilgehan Atay, Latino Dans Stüdyosu ortaklarından Çetin Memmi ile evlidir. 

Bilgehan Atay’ın mesleği ne?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Atay sunuculuk mesleğinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Bilgehan Atay Ne İş Yapıyor

2002 yılında Dünya Haber ve Reklam ajansında işe başlayan Bilgehan Atay, ART’de sağlık programı sunmuştur. SKY Türk TV’de muhabirlik yapmış ve daha sonra spikerlik ve editörlük yaptığı bilinmektedir. 2021’in Ocak ayından itibaren Haber Global hafta sonu haberlerini sunmaktadır. 

Bilgehan Atay ne kadar kazanıyor?

Başarılı sunucunun takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü fenomen sunucu ne kadar kazandığı sorulmuş olsa da malasef bu konu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Yeni gelişmeler olur olmaz siz değerli okuyucularımız için yazımızı tekrar güncel hale getireceğiz.

Haber Global sunucusu Bilgehan Atay kimdir?
Haber Global sunucusu Bilgehan Atay kimdir?

Bilgehan Atay kariyer hayatı hakkında

Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinde lisans eğitimini tamamlayan başarı sosyal medya fenomeni sunucu meslek hayatına ilk defa 2002 senesinde Dünya Haber ve Reklam Ajansında başladı. 2004 ile 2007 yılları arasında ise SKY Türk’te Yüksek Yargı ve Başbakanlık muhabiri olarak görev yapan başarılı sosyal medya fenomeni sunucu 2009 yılında TRT’de yer almaya başlamış ve TRT Avaz ekranlarında yayınlanan Türk Kahvesi adlı programa sunuculuk yapmaya başlamıştır.

Burada göstermiş olduğu yeteneği ve güzelliği ile başarılı sunucu ve spiker Bilgehan Atay 2010 senesinde Kanal B’ye transferi olmuş burada Güne Bakıl adlı haber kuşağını sunmaya başlamıştır. Aynı haber kanalında 2019 yılına kadar ana haber spikeri olarak çalışan başarılı sosyal medya fenomeni sunucu son olarak Haber Global’a transfer olmuş ve bu kanalda hafta sonu haberlerini sunarak kariyerine yön vermiştir.

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında bilgehanatay hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Atay’ın instagram da ise 4B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx