Reklamlar
Magazin

İlayda Oymak Kimdir?

Reklamlar

İlayda Oymak 1994 yılında dünyaya gelen genç Youtuberdir. Annesi ve babası kimya mühendisidir. Şimdilerde annesi İngilizce Öğretmenliği yapmakta babası işe iş adamıdır. Babası ile birlikte enerji santralleri yapmaktadırlar. 2018 yılında Televizyon Haberciliği ve Programcılığını bölümünü bitirmiştir. Yazımızda İlayda Oymak yaşı, ailesi, kariyeri eğitimi hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

İlayda Oymak
İlayda Oymak

İlayda Oymak Kaç Yaşında?

İlayda Oymak 1994 yılında Ankara’da doğmuştur. 2020 itibari ile 26 yaşındadır.

İlayda Oymak Ailesi

İlayda Oymak Ankara’da doğup büyümüştür. Babası İzmir’de Annesi Ankara’da yaşamaktadır. Annesi ve babası ODTÜ kimya mühendisidir. Annesi bir süre sonra İngilizce Öğretmenliği yapmaya başlamıştır. Babası iş adamıdır. Doktora yapmaktadır ve babası ile birlikte enerji santralleri yaptıklarını söylüyor.

Reklamlar

İlayda Oymak Eğitimi

Çocukluğundan beri kamera önünde olmak istemiştir. Ve Youtube kanalı ile bu hayalini gerçekleştirmiştir. İlayda Oymak ODTÜ kolejinde okumuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nü bitirmiştir 2018 yılında okumuştur.

İlayda Oymak
İlayda Oymak

İlayda Oymak Hakkında

İlayda Oymak karantina döneminde sağlıklı beslendiğini ve spor yaptığını söylemektedir. Ve özel hayatı çok merak edilmektedir ancak artık özel hayatını anlatmayacağını da belirtiyor. Bir sevgilisi olduğunu ve bir senedir devam ettiğini de ekliyor.

Her ay 1 kilo vererek yılda 12 kilo verdiğini söylemektedir. İstediğiniz görüntüye kavuşana kadar spor yapmaya devam edebilirsiniz demektedir.

İlayda Oymak üç estetiği bunların burun, dudak ve meme olduğunu söylüyor. Sonuncusunu yeni olmuştur. Lisede de kendini güzel bulduğunu özgüveninin yüksek olduğunu estetiklerini yaptırmasının özgüvenini etkilemediğini söylüyor.

Reklamlar

İlayda Oymak eskiden evlenmeyi düşünmediğini dile getirirken şimdilerde evlenip çocuk yapmak istediğini söylüyor. Onun çocuğunu yapmaya değecek bir erkek olduğu zaman evliliğe karşı olmadığını evlenebileceğini dile getiriyor.

İlayda Oymak maddi olarak isteyip alamadığı şeylerin olmadığını ancak manevi olarak olduğunu belirtiyor. Yurtdışında yaşamak isteyeceğini fakat sürekli değil biraz Türkiye’de biraz yurtdışında olursa daha mutlu olacağını söylüyor.

Netlix’de deliler isimli filmin kendisini çok etkilediğini söylemektedir.

İlayda Oymak Youtube

İlayda Oymak’ın youtube kanalında 123 bin abonesi vardır. Kanalında güzellik, vlog, sohbet gibi konularda içerik üretmektedir.

Reklamlar

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x