Magazin

İlayda Oymak Kimdir?

Reklamlar

Bu yazımızda İlayda Oymak kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, eğitimi, ailesi, estetiği var mı gibi merak edilen konuları sizlerle paylaşacağız.

İlayda Oymak 1994 yılında dünyaya gelen genç Youtuberdir. Annesi ve babası kimya mühendisidir. Şimdilerde annesi İngilizce Öğretmenliği yapmakta babası işe iş adamıdır. Babası ile birlikte enerji santralleri yapmaktadırlar. 2018 yılında Televizyon Haberciliği ve Programcılığını bölümünü bitirmiştir. Yazımızda İlayda Oymak yaşı, ailesi, kariyeri eğitimi hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

İlayda Oymak
İlayda Oymak

İlayda Oymak Kaç Yaşında?

İlayda Oymak 1994 yılında Ankara’da doğmuştur. 2021 itibari ile 27 yaşındadır.

Reklamlar

İlayda Oymak Ailesi

İlayda Oymak Ankara’da doğup büyümüştür. Babası İzmir’de Annesi Ankara’da yaşamaktadır. Annesi ve babası ODTÜ kimya mühendisidir. Annesi bir süre sonra İngilizce Öğretmenliği yapmaya başlamıştır. Babası iş adamıdır. Doktora yapmaktadır ve babası ile birlikte enerji santralleri yaptıklarını söylüyor.

İlayda Oymak babası
İlayda Oymak babası

İlayda Oymak babası

Sosyal medya platformları üretmiş olduğu içerikleri ile bir hayli sevilen İlayda Oymak hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de babası oldu. Tek çocuk olan İlayda Oymak’ın babası ve annesi kimya mühendisidir. Başarılı sosyal medya fenomeni İlayda Oymak babası ve annesi farklı meslek dallarına yönelmiş annesi İngilizce öğretmenliği yaparken babası ise iş adamı olmuştur. Başarılı sosyal medya fenomeni İlayda oymak babası ile birlikte enerji santralleri yapmaktadır.

İlayda Oymak sevgilisi

Sosyal medya dünyasının yakından takip ettiği isimlerden birisi olan İlayda Oymak uzun yıllardır sürdürdüğü bir ilişkisi vardır. Sosyal medya fenomeni güzelin sevgilisinin adının Ersin olduğu ve İzmir’de yaşadığı iddia edilmiştir. Sosyal medya tarafından bir hayli desteklenen İlayda Oymak ve Ersin çift hakkında çıkan ayrılık iddialarının doğruluğu ne yazık ki bilinmemektedir

İlayda Oymak Eğitimi

Çocukluğundan beri kamera önünde olmak istemiştir. Ve Youtube kanalı ile bu hayalini gerçekleştirmiştir. İlayda Oymak ODTÜ kolejinde okumuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nü bitirmiştir 2018 yılında okumuştur.

Reklamlar
İlayda Oymak
İlayda Oymak

İlayda Oymak estetiksiz

Sosyal medya platformlarında paylaşmış olduğu fotoğrafları ile takipçilerine adeta ikiye bölen İlayda Oymak yaptığı açıklamada burun dudak ve meme olmak üzere 3 tane estetik yaptırdığını dile getirmiştir. 

İlayda Oymak estetik doktoru

Yaptırmış olduğu estetikleri ile bira ile dikkatleri üzerine çeken İlayda Oymak, açıklamış oldu dudak burun ve meme estetiğinden sonra takipçileri sıklıkla doktorunun kim olduğunu sormuş İlayda Oymak ise estetik işlemlerinin tamamını Prof. Dr. Serdar Öztürk’e yaptırdığını dile getirmiştir.

İlayda Oymak Hakkında

İlayda Oymak karantina döneminde sağlıklı beslendiğini ve spor yaptığını söylemektedir. Ve özel hayatı çok merak edilmektedir ancak artık özel hayatını anlatmayacağını da belirtiyor. Bir sevgilisi olduğunu ve bir senedir devam ettiğini de ekliyor.

Her ay 1 kilo vererek yılda 12 kilo verdiğini söylemektedir. İstediğiniz görüntüye kavuşana kadar spor yapmaya devam edebilirsiniz demektedir.

İlayda Oymak üç estetiği bunların burun, dudak ve meme olduğunu söylüyor. Sonuncusunu yeni olmuştur. Lisede de kendini güzel bulduğunu özgüveninin yüksek olduğunu estetiklerini yaptırmasının özgüvenini etkilemediğini söylüyor.

İlayda Oymak eskiden evlenmeyi düşünmediğini dile getirirken şimdilerde evlenip çocuk yapmak istediğini söylüyor. Onun çocuğunu yapmaya değecek bir erkek olduğu zaman evliliğe karşı olmadığını evlenebileceğini dile getiriyor.

İlayda Oymak maddi olarak isteyip alamadığı şeylerin olmadığını ancak manevi olarak olduğunu belirtiyor. Yurtdışında yaşamak isteyeceğini fakat sürekli değil biraz Türkiye’de biraz yurtdışında olursa daha mutlu olacağını söylüyor.

Netlix’de deliler isimli filmin kendisini çok etkilediğini söylemektedir.

İlayda Oymak
İlayda Oymak

İlayda Oymak Youtube

İlayda Oymak’ın youtube kanalında 122 bin abonesi vardır. Kanalında güzellik, vlog, sohbet gibi konularda içerik üretmektedir.

İlayda Oymak İnstagram

Instagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni İlayda Oymak instagram platformunda ise 114B takipçisi mevcut. İlayda Oymak Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda İlayda Oymak kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir, eğitimi, ailesi, estetiği var mı gibi merak edilen konuları sizlerle paylaştık.

İlginizi çekebilir: Melodi Kızılgün Kimdir?

Daha fazla ve güncel içerikler için bizi Begonya Magazin adlı Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx