Reklamlar
Magazin

Melodi Kızılgün Kimdir? [Cosplay Melodi]

Reklamlar

Melodi Kızılgün son zamanlarda adını sıkça duyar olduk. Gerek çeltiği videolarla, gerekse katıldığı cosplay yarışmaları ile dikkat çeken isimlerin başında yer aldığını görüyoruz. Bu yazımızda hem Melodi Kızılgün Kim olduğunu hem de kendisini popüler eden cosplay isimli yarışma programında detaylı olarka bahsedeceğiz.

Melodi Kızılgün Kim?

Katarina cosplayi ile ün salmış ve sosyal medya da önemli bir kitlesi olan, yüz ve vücut yapısı ile bari ile kendisini Rus ve Türk karması bir gene sahip olduğu düşünülen Melodi Kızılgün,  facebook da şu an itibari ile 68.469 takipçisi var. Bu denli kitleye sahip olmasında %100 katkısı olan tabiki Cosplay diyebilirim. Cosplay ne diye soranlara kısaca bilgisayar oyunlarında yer alan karakterin insanlarda vücut bulmuş halidir.

Melodi Kızılgün genel de erkek karaktere de büründüğü için dikkat çekmiştir. Sosyal medyada kendisini eleştirenlere asla tahammülü olmadığını, hayranları şu sözlerle dike getirdiğine şahit oluyoruz.

Reklamlar

100 cosplay yeteneği yanında 0 kişilik sezisi vardır. Geyik falan yapayım demeyin direk küfür ediyor fakat yinede aşırı ciddiye alan biri olduğu için kafa bulmak zevklidir. hemen de sinirleri bozulur. Melodi Kızılgün Hayranı

Türkiye de henüz Cosplay daha duyulmadan bu işi yapan ve şu an Cosplay denince ilk akla gelenlerden birsi olan Melodi, 15 Mart 2014 tahinde youtube hesabı açtığını, oradan da makyaj ve kişisel bakım üzerine hayranlarında düzenli olmasa da videolar paylaştığını görüyoruz.

Melodi Kızılgün
Melodi Kızılgün

Melodi Kızılgün Doğum Tarihi

Melodi Kızılgün; 1991 yılında Balıkesir Edremit de hayata gözlerini açan popüler oyuncu, halen Balıkesir’de yaşamaktadır. Hayranlarının söylediğinin aksine ailesinde Japon olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Melodi Kızılgün Kaç Yaşında?

Melodi Kızılgün, 29 yaşındadır.

Reklamlar
Melodi Kızılgün
Melodi Kızılgün

Melodi Kızılgün’ü Yakından Tanıyalım

Kısa kısa sorularla ünlü youtuber ve cosplay olan Melodi Kızılgün’ü yakında tanıyalım. Burada Melodi’ye sorular yönetiyor, aldığımız cevapları da aynen aktarıyoruz. Ayrıca bu röportajın videosu yazının devamında sizleri bekliyor olacak.

Bu arada Melodi hakkında bir çok yerde aynen şu ifade geçmekte. “Melodi Kızılgün boşandı mı” yada “Melodi Kızılgün eşi” şekilde bir çok soru sorulduğunu gördüm. Melodi evli olduğunu ve aile hayatı ile fazla gündeme gelmek istemediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Özellikle başarısının konuşulmasını isteyen genç yeteneği, alt kısımda ki sorularla daha da yakından tanıyalım.

Hangi süper Kahraman olmak isterdin?

Wonder woman olmak isterdim.

Gelecek planın ne?

MakeUp Artist olmak isterim.

En sevdiğin Cosplay Karakteri

Sylvana windrunner en sevdiğim karakter

Birinin yerine geçebilseydin kim olmak isterdin?

İngiltere Kraliçesi olmak isterdim.

En sevmediğin Renk ne?

Yeşil rengi hiç sevmiyorum

Yediğin en kötü yemek ne?

Bamya

Çocukken en sevdiğin oyuncağın Ne?

Dinazorum

En sevdiğin ders ne?

Tarih dersini çok seviyorum

Aşk Nedir?

İki insanın biri biri olmadan yapamamasıdır

Hiç aşık oldun mu?

Evet evliyim

Devamında daha bir çok soruya yanıt veren ve kendi yaşamı hakkında bir çok bilgileri bulabileceğiniz o röportajı hemen alt kısımda ekliyorum.

Reklamlar

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Başa dön tuşu