Magazin

Kumru Türkmen kimdir?

Reklamlar

İnstagram platform’nun popüler içerik üreticilerinden olan Kumru Türkmen kullanıcı isimli Kumru Sena Türkmen instagram platformunda hızla yükselen ve fenomen listelerine giren isim haline geldi. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Kumru Türkmen geniş hayran kitlelerine ulaştı. Türkmen’in takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya başladılar.

Kumru Sena Türkmen kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Kumru Türkmen kimdir?

İnstagram platformunun cesur kadınlarından biri yaptığı paylaşımlar ile adından sık sık söz ettiren sosyal medya fenomeni güzel güzelliği ile de adeta büyülemeye devam ediyor. Dövmeleri ile oldukça ilgi çeken Türkmen’in hayatı ise tam bir muamma. Tam adı Kumru Sena Türkmen olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel Konya’da yaşamını sürdürmekte ve burada çalışmaktadır. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim aslen İzmirlidir. Konya da yer alan Selçuk Üniversitesinde Moda Tasarım ve Stilistlik bölümünden mezun olan başarılı isim OPTIC Mankenli ajansında genel sekreter olarak çalışmaya başlamıştır. Dik duruşu ve güzelliği ile etkileyen başarılı sosyal medya fenomeni güzel hakkında bir çok detay merak edilmiş olsa da kendisi özel hayatını sosyal medyaya yansıtmayı sevmiyor.

Reklamlar

Cesur pozları ile akıllara kazınan başarılı fenomen güzelin dövmeleri de bir hayli merak edilmiştir. Göğsünde, sırtında ve el bileklerinde bir çok dövmesi olduğunu bildiğimiz fenomenin dövmelerinin bir anlamının olup olmadığı da bir hayli merak edilmiştir. Ancak kendisi dövmeleri için bir açıklamada bulunmamıştır.

Kumru Türkmen kimdir?
Kumru Sena Türkmen kimdir?

Kumru Türkmen kaç yaşında?

Sosyal medyanın beğenilen isimlerinden olan Türkmen’in hayatı hakkında çok fazla bilgi bulunmamakla birlikte bazı kaynaklarda yaşının 20 olduğu belirtilmektedir.

Kumru Türkmen aslen nereli?

Yaşamına Konya’da devam ettiğini bildiğimiz başarılı sosyal medya fenomeni güzel açtığı bir canlı yayında takipçilerinin ısrarla sorması üzerine aslen İzmirli olduğunu dile getirmiştir.

Kumru Türkmen hangi burç?

Cesur pozları ile akıllara kazınan başarılı fenomen güzelin dövmelerinin merak edildiği kadar burcu da takipçileri tarafından merak edilmiş ancak başarılı fenomen doğum gününü paylaşmadığı için bu konu hakkında bilgi sahibi olunamamıştır.

Reklamlar

Kumru Türkmen’in boyu ve kilosu?

Dik duruşu ve güzelliği ile etkileyen başarılı sosyal medya fenomeni güzel hakkında merak edilen bir diğer detay ise boyu ve kilosu oldu. Başarılı fenomen ismin ne yazık ki boy kilo bilgisine sahip değiliz.

Kumru Türkmen kimdir?
Kumru Sena Türkmen kimdir?

Kumru Türkmen sevgilisi kim?

Sosyal medya dünyasında özellikle İnstagram platformunda üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda dikkatleri üzerine çeken başarılı isimin hayatında birisinin olup olmadığı konusunda ne yazık ki bilgi sahibi değiliz.

Kumru Sena Türkmen Ekşi

Eskiden Younow sitesinde yayın açan, 4 senedir takip ettiğim kişidir. şuan daha çok instagram’da aktiftir.

Sosyal medya hesapları

İnstagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Kumru Sena Türkmen’in bu platform üzerinde 170 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bartu Dev hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx