Magazin

Merve Yazıcı kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Reklamlar

Merve Yazıcı, İnstagram platformunda ürettiği içerikler ile kısa zaman içerisinde yükselişe geçen fenomen isim hakkında tüm detaylar! Paylaşımları ile kısa süre içerisinde hızla yükselen ve geniş hayran kitlelerine ulaşan sosyal medya dünyasının trend isimlerinden birisi olan Merve Yazıcı İnstagram platformunda geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor.

Merve Yazıcı kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için kendisiyle yaptığımız keyifli röportajımız sayesinde yazımızda derledik.

Merve Yazıcı kimdir?

16.04.2001 doğumluyum. Doğma büyüme Tekirdağ fakat aslen Erzurumluyum. Sorunlu bir çocukluk geçirdim aşırı yaramaz ve hareketli bir hayatım vardı. Arkadaş çevrem yoktu mesela herkesin parmakla gösterebileceği bir kişi değildim ama olmayı çok istedim. Bunun içinde bir sosyal medya fenomeni olmayı tercih ettim. Bunu başardığımı düşünüyorum

Reklamlar

Kullanıcı isminizi neye göre seçtiniz?

Kullanıcı adımı; herkese hitap edebilmek için seçtim bu benim kendi tercihimdi. Bir zaman sonra aksesuar olarak kullandığım gözlüğüm ile gündeme geldim ve canlı yayın esnasında takipçilerim tarafından gözlüklü şirin lakabı takıldı ve herkes bu lakabı yakıştırdığı için bende alışmak zorunda kaldım.

Kaç yaşındasınız?

20 yaşındayım.

Aslen nerelisiniz?

Tekirdağ da yaşıyorum ama aslen Erzurumluyum.

Hangi burçsunuz? Burçlara inanıyor musunuz?

 Burcum Koç. Burçlara inanıyorum fakat burç yorumlarına inanmıyorum. Burcumun özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum. Çünkü güçlü ve mücadeleci bir yapım var. Ne istediğimi bilir ve hızlıca kavuşmak isterim. Zaman zaman sabırsız ve aceleci özelliklerim hata yapmama sebep olabiliyor.

Reklamlar

Boyunuz ve kilonuzu öğrenebilir miyiz?

Boyum 1.62

Merve Yazıcı kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Merve Yazıcı kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Aşk hayatınız nasıl gidiyor? Hayatınızda şuan biri var mı?

Aşk hayatımı sosyal medyaya yansıtma taraftarı değilim.

Eğitim hayatınız nasıl gidiyor?

Eğitim hayatım şu şekilde ortaokul mezunuyum. Ailevi sebeplerden dolayı liseye gidemedim fakat yakın bir zamanda açıköğretim’den liseye başlayacağım.

İnstagram platformunda içerik üretmeye nasıl başladınız? Bu konuda sizi destekleyen insanlar oldu mu?

İnstagram platformunda olan popülerliğim aslında Tiktok uygulamasından geliyor. İlk olarak Tiktok’ta çektiğim videolarla gündeme geldim. Daha sonrasında bunu instagrama taşımaya başladım. İçerik üreticisi olma fikri benim küçüklüğümden kaynaklanıyor aslında çünkü küçükken tablet, bilgisayar, telefon gibi iletişim araçlarına çok düşkündüm ve hep içimde bir yerde sosyal medya fenomeni yatıyordu. Sosyal medyaya atılma konusunda ailem en büyük destekçim demeyi çok isterdim fakat maalesef ki öyle değil. Ailem bu duruma çok karşıydı ve zaman zaman engel olmaya çalıştılar fakat başarısız oldular. Bir zaman sonrada bu duruma alışmak zorunda kaldılar. En büyük destekçim sanırım bendim. Kendi kendimin destekçisiydim ve beni bugüne getiren kendim oldum.

Merve Yazıcı kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Merve Yazıcı kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

İnstagram platformunda tasvip etmediğiniz kişiler var mı?

İnstagram platformunda herhangi bir tasvip etmediğim kişi ve durumlar yok.

Takipçilerinize bir mesaj vermek ister misiniz?

Takipçilerime şunları söylemek istiyorum; Sonuna kadar kendi hayallerinizin peşinden koşun, yoksa dışarıdan gelen melodileri duyar ama asla kendi müziğinizi çalamazsınız.

Sosyal medyadan bir kazancınız var mı?

Sosyal medyadan belli aralıklarla kazanç sağlıyorum fakat bunun miktarını hiç kimse ile paylaşmıyorum.

Gelecekteki hedefleriniz neler?

Gelecekte ki hedeflerim şu yönde; her şeyden önce bir kariyer sahibi olmak istiyorum ve bunun içinde elimden gelen her şeyi yapacağım. Onun dışında sosyal medyada daha başarılı olmak istiyorum ve elimden geldiğince bu ikisini aynı anda ilerletmeye çalışacağım.

Tiktok üzerinden hiç birisiyle tartışmaya girdiniz mi?

Bu zamana kadar Tiktok üzerinden tartıştığım hiç kimse yok diyemem elbette ki zaman zaman polemiğe girdiğim anlar oldu fakat bu tür şeylerden oldukça uzak kalmaya çalışıyorum.

Hangi takımlısınız?

Galatasaraylıyım.

Hobilerinizden ve fobilerinizden bahseder misiniz?

Hobilerim kitap okumak ve müzik dinlemek. Fobilerim ise kalabalık ortamlar.

Hayatınızda dönüm noktam oldu dediğiniz bir olay var mı?

Hayatının dönüm noktası sosyal medyaya atılmam oldu. Hiçbir sosyal aktivitesi olmayan tamamen kendi halinde tek başına takılan birisiydim ve hayatıma renk katmak istiyorken Tiktok uygulaması karşıma çıktı ve bu benim tamamen hayata olan bakış açımı değiştirdi

Merve Yazıcı kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!
Merve Yazıcı kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları!

Birazda enlerden bahsedecek olursak:

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel Merve Yazıcı’nın enlerinden bahsettik:

*En sevdiğiniz renk?

En sevdiğim renk Siyah ve Kırmızı

*En sevdiğiniz yemek?

En sevdiğim yemek Sarma.

*En sevdiğiniz film?

En sevdiğim film Ayla.

*En sevdiğiniz kitap?

En sevdiğim kitap ise Hikmet Anıl Öztekin – Fesleğen

*En sevdiğiniz ünlü?

En sevdiğim ünlü Burak Yörük

Merve Yazıcı sosyal medya hesapları

Genç kesimin özellikle yer aldığı ve bu platform sayesinde hızla yükseldiği bu dijital çağ döneminde özellikle kullanılan Tiktok uygulaması popüler olmaya başladı. Başarılı dijital içerik üreticisi olan fenomen isimin sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Tiktok’ta ise 67.9K takipçisi ve 482B beğenisi bulunuyor. Başarılı sosyal medya fenomeni ismin İnstagram platformunda ise  26.5B takipçisi bulunuyor.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gamze Karta hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx